2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

--elif--

geçmiş olsun ezoo nasıl bişeymişki bu ya hiç duymamıştım ama genelde oluyorsa korkacak bişey yok demekki inş. ilaç tedavisiyle geçerde müdehale gerekmez

< ESLAL >

sağol canım yaa vajinasının sonu azcık yapışık deri birbirine kaynamış nasıl anlatsamki  :dontknow:

çocuk çişini yapmakta zorlanıyor dahada kapanırsa hiç yapamazmış Allah korusun idrar yolu enfeksiyonunada sebep olabiliyormuş şimdi altımızda poşet var çiş yapsın die bekliyorum tahlil olcak  :honk:

AککORTįє

ay canım çok geçmiş olsun ya ebrarın da dediği gibi çok sık rastlanan bişeymiş diyosun, bencede  korkulacak birşey değil ozaman.inş müdaheleye gerek kalmaz

< ESLAL >

sağol ilknurum evt öyleymil kız bebeklerde sık rastlanan bi durummuş ama inasn üzülüyo yinede yaaa ateşide var bugün azcık şurup verdim ama saatlerdir uyumuyo huzursuz yani  :honk:

DER!N

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 22 Mart , 2010, 13:16:57
bizim gaz sorunumuz bitti galiba bu 3. gün tık yok   :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

c.tesi günü ilacı bitti almadım bakalım ne durum da diye ama sorun yok  :muzz: :muzz:

emzirdikten sonra omzuma alıp bi gaklatıyorum sonra yatırıyorum okadar, şimdiye kadar 50 kere gaklasa da sancı çekiyordu yavrum. 3 gündr yok umarım bitmiştir.

birde oğlumun ağzı sürekli tükürükleniyo kızlar sizde de oldumu  ???

inş. bitmiştir canım biter artık yavaş yavaş zaten gaz

su akması burda sormuştum normal demişlerdi doktoruna da sordum 1,5 aylık falandı eciş o zaman resmen akıyordu ağzı bazende köpük yapıyordu gelişimin normal olmasının göstergesi imiş. bir süre sonra durdu ama şimdi diş için kaşınıyoruz biz  :icon_scratch:

DER!N

Alıntı yapılan: ezoo - 22 Mart , 2010, 17:30:06
şimdik doktordan geldik kızlar bebişimin kilosu gelişimi çok iyimiş mama verme dedi ama kızımın vajinasında yapışıklık varmış  :y25: bu kız bebeklerde çok sık rastlanırmış bi krem verdi 15 gün kullanıcaz açılmazsa cerrahi müdahele gerekebilirmiş  :crybaby2: ufff yaa çok canım sıkıldı yavrum bi müddettir çişini yaparken ıkınıyordu ben zannettim ıkınırken çiş kaçırıyor  :BangHead:

geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin inş. krem etki ederde müdahale gerekmez  :amin:

altını açında havalandırmak gerekiyor forumda okumuştum öyle yapıyorum ben inş. geçince sen de yap tatlım demek işe yarıyormuş gerçekten

AککORTįє

Alıntı yapılan: ezoo - 22 Mart , 2010, 18:46:31
sağol ilknurum evt öyleymil kız bebeklerde sık rastlanan bi durummuş ama inasn üzülüyo yinede yaaa ateşide var bugün azcık şurup verdim ama saatlerdir uyumuyo huzursuz yani  :honk:
ay yavrumm  :(

< ESLAL >

aminn canım inş.bende havalandırıyorum gülfercim bırakıyorum öyle oynuyo bayılıyo altının açık kalmasına neden oldu anlamıyorum  :dontknow:

AککORTįє

Alıntı yapılan: Gülfer_ - 22 Mart , 2010, 18:53:11
Alıntı yapılan: iLkNuRR - 22 Mart , 2010, 13:16:57
bizim gaz sorunumuz bitti galiba bu 3. gün tık yok   :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

c.tesi günü ilacı bitti almadım bakalım ne durum da diye ama sorun yok  :muzz: :muzz:

emzirdikten sonra omzuma alıp bi gaklatıyorum sonra yatırıyorum okadar, şimdiye kadar 50 kere gaklasa da sancı çekiyordu yavrum. 3 gündr yok umarım bitmiştir.

birde oğlumun ağzı sürekli tükürükleniyo kızlar sizde de oldumu  ???

su akması burda sormuştum normal demişlerdi doktoruna da sordum 1,5 aylık falandı eciş o zaman resmen akıyordu ağzı bazende köpük yapıyordu gelişimin normal olmasının göstergesi imiş. bir süre sonra durdu ama şimdi diş için kaşınıyoruz biz  :icon_scratch:

aynen öyle canım ya köpüklü  :-\

aman iyi normalse  doktora gittiğimde de mutlaka sorcam yine

DER!N

Alıntı yapılan: Angel - 22 Mart , 2010, 13:57:11
canim emre 3 ayliga yakindi seli akmaya basladiginda 6 aydada disi cikmisti  ama neler cekmisti yavrum su dis yuzunden offfff offffff

bir dr'una sor istersen bakalim ne diycek .3 gundur uyukusuzum yavrumun  disleri cok acitiyor patlarken hele dun gece hic uyumadik   :'(

Allahim hepimizin yardimcisi olsun insallah   :amin: :amin: :amin:

hee bu arada unutuyordum . ilknur eger disleriyse ellerini agzina koymak istiycek kasinicak damaklari huysuzluk yapicak  oyle anlarsin yani ama su belirtiler

yoksa bir dr'a gotur icin rahat olur en azindan   :opucuk:

hmm kesin emin oldum diş çıkarıyoruz biz  :y25: eciş diş kaşıma şeysini tutuyor da tam olarak ağzına sokmayı beceremiyor emziğini tutup çıkartmayı öğrenmişti kulbundan şimdi sadece çıkarıp kenarlarıyla damaklarında gezdiriyor battaniyesinin özellikle biye kısmını ısırmaya çalışıyor ve tabii herzamanki gibi huysuz  :cildir:

DER!N

Alıntı yapılan: ezoo - 22 Mart , 2010, 18:58:56
aminn canım inş.bende havalandırıyorum gülfercim bırakıyorum öyle oynuyo bayılıyo altının açık kalmasına neden oldu anlamıyorum  :dontknow:

sıkma canını olası varmış demekki bunları büyütene kadar neler neler göreceğiz kimbilir Allah beterinden sakınsın  :amin:

AککORTįє

kızlar bizimkide ara ara durduk yere ağlamalar çıkarttı karnı tok altı temiz  ???

huy mu değiştirdi naptı bilmiyorum anı anına tutmuyor artık. bazen çok sakin bazende hiç bi sebep yokken ağlıyor  :-[

DER!N

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 22 Mart , 2010, 19:00:38
Alıntı yapılan: Gülfer_ - 22 Mart , 2010, 18:53:11

aynen öyle canım ya köpüklü  :-\

aman iyi normalse  doktora gittiğimde de mutlaka sorcam yine
[/quote]

hı hı evet İlknur sor bakalım ne diycek doktorumu sınamış olayım

DER!N

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 22 Mart , 2010, 19:03:03
kızlar bizimkide ara ara durduk yere ağlamalar çıkarttı karnı tok altı temiz  ???

huy mu değiştirdi naptı bilmiyorum anı anına tutmuyor artık. bazen çok sakin bazende hiç bi sebep yokken ağlıyor  :-[

bir sorunu yoksa derdi ilgidir :) kendine baktırıyor İlknurcum  :k06:

AککORTįє

:k06: he ya evt gündüz öle oluyo hakkaten can sıkıntısından ağladığı ağlamasından belli oluyo  :D

ama c.tesi gecenin 3/5 sonra uyutmadı bizi delirdim ya gazı yok karnı tok altı temiz.  :BangHead:

umarım birdaha olmaz.çünkü böyle ilk defa yaptı. şimdiye kadar bizi uyutmadığı hiç olmadı çünkü  :nazar: