28 Nisan , 2024, 17:56:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Başlatan tubito, 13 Ocak , 2008, 15:15:13

« önceki - sonraki »

semra

tubito insallah hayirisi ile  :binkybaby:kucagina alirsin :amin:darisin bütün :binkybaby:isteyenlerin basina :amin:bu arada DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN :flowers:

tubito

buse semra pamuk şekeri zuhal elasu aysel  leyla canlarım benim

hepinize cok ama cok tesekkür ederim hepinizi cok ama cok seviyorum iyiki varsınız
:love9: :flowers: :love9: :flowers: :love9: :flowers: :love9: :flowers:

elasu canım hiç mide bulantım yok henüz yaşamadım bilmiyorum hala neden yok iyiyemi yorsak acaba birkaç kere basım döndü cok yorulunca belim agrıyo baska bişey yok suannda  :-\

Almiş'inAnniş'i

tubişim mide bulantın olacak diye bi şart yok  :k06:
bence yat kalk şükret olmadığına  :amin:
bende çok rahat bir 7 ay geçirmiştim
inşaallah seninde aynen benimki gibi bir hamilelik dönemin olur  :amin:
ama son 2 ayı benzemesin  ;D

bengü

:occasion16: :wav: :occasion16:canim cok sevindim senin adina hayirli olsun bi kac yerde yazini okumustum benimde olmuyo diye ne mutlu sana bak bu sevinci sende yasiyosun insallah kucagina almakta nasip olur  :amin:mide bulantisi icin erken olabilir ilk ay benimde olmamisti ama sonra  :igrenc:her an böyleydim uyumaktan gözlerimi acamiyodum insallah senin icin böyle durumlar olmaz.darisi isteyipte olmayanlarin basina :amin:
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

tubito

remziye ablacım insallah iyi geciririm bakalım

sevdacım cok tesekkür ederim bitanem

bengücüm cok tesekkür ederim insallah rahat geciririm bakalım kısmet artık

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

aysel

tuğbacım nasıl gidiyo hamişlik mide bulantıların baş dönmelerin başladımı
Yoruluyomusun çok
Bebişinle günleriniz nasıl geçiyo  :k06:
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

tubito

valla canım suan gayet iyi gidiyo nazar değmesin  :nazar:

bulantım yok bir iki kere basım döndü okadar yorgunluk ve uykusuzluk zaten vardı devam ediyo
cabuk acıkıyorum kot pantolonalardan rahatsız oluyorum bugün bakıcam insallah rahat biseyler

böyle canım simdilik iyi allah herkese böylesini nasip etsin  :flowers:

sevda

Canım çok sıkı şeyler giyme mümkün olduğu kadar hem senin hemde bebeğinin rahat edeceği şeyler giy ben bol eşofmalar almıştım ama sen çalıştığın için ona göre bişeyler almak zorundasın ama sana tevsiyem bebeişinin fazla sıkmadan bişeyler giymen olucak... ;) :opucuk:

aysel

tuğbacım evet dar şeylerden uzak dur kendinin ve bebeğinin sağlığı açısından  bu iyi olur.
Alllah nazarlardan korusun  sizi şuan çok rahat bi hamişlik geçiriyosun  :nazar:  :opucuk:

seda_pehlivan

tugbacıgım senini nasıl gidiyo hamişlik bende yeni yeni mide bulantıları başladı ve baş dönmem var ama bebegimi kucagıma alim ben herşeye razıyım allahım hayırlısıyla ikimize de bebişlerimizi kucagımıza almayı nasip etsin :flowers: :flowers:

sevda

aysel

herkesin  :binkybaby: lerini kucağına almayı nasip etsin allahım  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

-Butterfly-

Tubitocummm  nerelerdesin canim?  hamislikten once sik sik goruyordum seni ama artik pek goremiyorum :icon_scratch:  insallah hersey yolundadir .. haberisiz birakma bizi tatlimm  :opucuk:

tubito

burdayım kızlar allaha cok sükür iyiyiz  ve benim hiç bir sıkıntım yok mide bulantılarım fln iç olmadı suandada yok sanırım benim hamislik iyi gececek güzel allahım herkese böyle hamislik nasip etsin ve hamisliğin rahat gectigi kadarda rahat doğumlar nasip edip sağlıkla meleklerimizin kokusunu duymamızı nasip etsin

sedacım insallah uzun sürmez seninde bulantıların dikkat et kendine canım

04.02.2008 de dr gittim bu hafta tam 2 aylık bebisim ve kalp atısını ekrandan gördük minik bi beyazlık atıp duruyodu öyle cok heyecanlandım allaha sükür iyiyizde bazı testler verdi doktor onları yaptırdım pazartesi günü sonucları götürcem dr. ayrıca guatır içinde test yaptırdım onun içinde gitcem bakalım insallah bi aksilik cıkmaz

hepinizi cok cok öpüyorum hoscakalın  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: