HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Başlatan tubito, 13 Ocak , 2008, 15:15:13

« önceki - sonraki »

tubito

cok saol semracım yüreğine sağlık insallah tüm isteyenlere nasip etsin allahım  :flowers: :flowers:

-Butterfly-

Tubitocumm  insallah her sey gonlunden gectigi yonde olacak canim sakin endiseye kapilma biz senin icinde dua ediyoruz  :amin: 29 ocaga bir sey kalmadi sanirim bebek 6 haftadan once kesede gorunmuyrdu yanlis hatirlamiyorsam heralde sen simdi o donemi gecirmeye calsiisyorsun galiba! Insallah sende hastaneden hayirli haberleri etirecekseksin bizeee .. :opucuk: :opucuk:

bu arada  sanki oglun olacakmis gibi hisettim  :k06:

tubito

sağlıklı olsunda kız erkek hiç farketmez insallah güzel haberlerle gelicem

tahminin içinde tesekkür ederim aklımda tutcam oldugunda derim buse demisti diye  :flowers: :flowers:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: tubito - 16 Ocak , 2008, 18:05:58
insallah ablacım insallah

içimde hiç kötü his yok ama yine de ne olur ne olmaz diye tereddüt etmiyo değilim ama dedigim gibi içimde kötü bi his yok

benim ve melegim için dua edin buna ihtiyacım olacak

hepinizi cok seviyorum  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
her zaman dualarımdasın canım

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

inşallahhh cnmm Allah gönlune göre verır dıorumm bk yıne ama benm hissettıgımmm tosun gibi bi erkek paşann olucakkmışşşş gibi hissettım walla fotonu ilk gordugum annnn.....ama erkek kız hıc farketmez bnce saglıklı olsundaaaaa ama gönlunden gecen vardır mutlaka tabıkıı.....buarada ben zuhalin yıgenımmm o bısuredır yok gıremıoo malumm cocukta var oyuzdenn en yakın zmnda gelıcekkk oda inşallah smdılk ben ılgılenıorummm ama gecenlerde okumustumm yazılarınıı cocuk ıstıorum fln dedıgını hamıleyım dıye yazınca en sonn cok sevındım walla kendım hamıleymışım gbıııı....Allahım olmayan herkese versin inşallahhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

tubito

cok tesekkür ederim zuhalcım

kendinizin kadar benim icin sevinmissiniz hepinizden allah razı olsun allahım tüm isteyenlere hayırlı evlatlat nasip etsin

:flowers: :flowers: :flowers:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

tubişcim inan cok sevindim haberıne benımde sana bir müjdeli haberım var bizimde test sonuçları olumlu cıktı yanı anne olucam eşimde ki o heterozigot cok önemli bir şey degilmiş anne veya babasından gelen bir hastalıkmış şmdi aynı testı benden istedıler bende normal cıkarsa aşılama yapılcak dua et olurmu canım hamılelerın duası kabul olur biliyorum sonuçlarım temiz cıksın ve bende hamıle kalıyım ve sizinle burda yaşıyım o duyguyu
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

aysel

tuğbacım şimdi sana bişey sorucam
sana ovulasyon testestinin mi faydası oldu yoksa şılama falanmı
Sorum için kusura bakma yanlışta anlama sakın
Öğrenmek istiyorum sadece ovulasyon testi faydalı oluyomu eczaneden temin etsem diye düşünüyorum da  :k06:
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

sevda

Canım benimmm bitanemmmm benimmmmm güzelimmm benimmmmm yaaa acayipppp sevinçli ve süperrr bir haberr yaaa....

Hayatım inanaılmaz mutlu oldum senin adına allahım tamamına erdirir inşallah tubişim sen canını sıkma sakın ben inanıyorum vee 29 da da süper bir haber daha vericeksin bize.... :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

ela_su048

canıııııımmmmmmmmmmm benim inan haberini okurken gözlerim dolu dolu oldu sanki kendi hamileleğimi öğrenmişçesine sevindim.tebrikler allah sağlıklı bi şekilde kucağına vermeyi nasip etsin.tabi umarım banada. :hello2: :hello2: :hello2:

sena

tubitocum senin ve eşin adına çok mutlu oldum.  :hello2:  :hello2:  :hello2:
  :-[ dualarınız kabul olmuş rabbim gönülden isteyene veriyor işte. umarım sağlıklı ve sıhhatli alırsın yavrunu kucağına.hergünün  hamile olduğunu öğrendiğin anki kadar güzel geçsin   :amin:

kontrolerini aksatma sakın en ufak sıkıntında doktoruna danışmayı ihmal etme. kalbim seninle  :opucuk:

bütün bebek isteyenler bu anı yaşar inşallahhh

TURKUAZ

tubişşşş     tebrik ederim canım ,inşallah bende o güzel haberi veririm size bir hafta sonra,kenine iyi bak canımmmm

tubito

duyguseli slm tatlım cok tesekkür ederim askımmmmmmmmmmmmm

senin adına da ben cok sevindim cok güzel haber aldım senden de bak korktugun kadar önemli bişey değilmiş allaha cok şükür allahım sana ve isteyenlere en kısa zamanda nasip etsin inşallahhhhhhhhhh

en yakın zamanda sendende bu haykırısları duyacagımızı hissediyorumm  :flowers: :flowers:

tubito

(tuğbacım şimdi sana bişey sorucam
sana ovulasyon testestinin mi faydası oldu yoksa şılama falanmı
Sorum için kusura bakma yanlışta anlama sakın
Öğrenmek istiyorum sadece ovulasyon testi faydalı oluyomu eczaneden temin etsem diye düşünüyorum da)

canım dr bize yumurta olusumunu güçlendiren ve hızlandıran 2 tane fln hap verdi kullandım kontrole gittim ve dr yumurtam oldugunu söyledi hatta bende ultrasyonda gördüm. belli aralıklarda ilişki olması gerektiğini söyledi ve bir sonraki adet zamanımı beklememi istedi. eger hastalanırsan 2, veya 3, günü tekrar gel demişti hhastalanmazsan 1 hafta sonra gel demişti ve ben hastalanmadımmmmmmmmmmmmm 

baska bişey yaomadık yeterli oldu yani  ;)

tubito

elasu, sevda, turkuaz, sena

sizede cok tesekkür ederim canlarım darısı basınıza  :flowers: :flowers: