28 Nisan , 2024, 14:12:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Benim canım kızlarım bizde burdayız :)

Başlatan helalim, 09 Ocak , 2008, 15:40:27

« önceki - sonraki »

helalim

Alıntı yapılan: sevda - 12 Şubat , 2008, 11:02:34
Busecim baksana fatmacım gesemelere gitmiş eniştemin cebindeki paracıkları bitirmişş cicilerr almışşş ohh ohh diyelim ne diyelim darsı bizim başımıza ilerde... :k06:

evet gezmelere gittim birazcık kesenin agzını actırdım kocişimee :) darısı size ;D
:opucuk: :opucuk:

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 13 Şubat , 2008, 00:35:09
Fatmacim ne guzel bir hafta sonu gecirmissin  paralarida bitirmissin   :k06:  kuzularin cicilerini iyi gunlerde giysinler daha iyileri nasip olsun insallah  :amin: bekliyorum meleklerin cicilerinin esimlerini ona gore fatmacimm  :opucuk:

saol canım birazcık öyle oldu bitti yanim paracıklar :) saol canım amin İnşAllah ceker resimleri yollarım bi ara :opucuk: :opucuk:

Alıntı yapılan: semra - 13 Şubat , 2008, 11:21:47
fatmacim sende benim gibi alis veris delüsü müsün  :k06:fistiklarin cicileri hayirli olsun güzel günlerde giysinler :aferin:

aslında degilim ama kac haftadır evde oturmanın stresi kızlarıma ciciler alarak attım diyelim :) saol canım amin :opucuk: :opucuk:
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

sevda

Eee şimdi neler yapıyorsun bakalım yine masraf çıkartmıyorsundur inşallah ... :k06:

helalim

iyiyim ne yapım yine evi bekliyom kacmasın diye bir yerlere ;D yok yok cıkarmıyom masraf falan evden cıkmadıgım icin masraf yok ama hafta sonu icin hic bişey diyemem hehe :) :)

siz neler yapıyorsunuz bakim
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

sevda

:k06: :k06: ee ozaman enişteme ben diyeyimde çok zorda kalmadan çıkarmasın seni dışarı masrafçı güzeli seni... ;)

Bende hazır arhan sıpası uyumuşken soluğu burda hemen alayım dedim güzel şey ...yeni cicilerinizin fotosunu eklemeyi unutma oldumu... :D

helalim

hehe sakın söyleme dermişim :P yok kız aslında masrafcı degilimdir herşeyi tartar öyle alırım aldıklarım yer indirimdeydi teyze kızım söylemişti ben hazır dışarı cıkacakken alım dedim :) bu arada foto işi kolayda ben tam cekerken cicilerimizi farkettimki hem alt almşım hic üst almamışım demekki bi daha gittigimizde üst alıcam hehe :)

sevda

Amanınnn eniştee salma bunu dışarı bu hatun bak altlarını almış diye üstleri için birdaha anne yolu görünebilirr ona göree... :k06:

helalim

kız yangına körükle gitme okumasın buraları :) sonra mazallah kapının dışını zor görürüm ;D ;D

helalim

sevda

Canım benim adam nerden okuycak bunları sana para vermek için sabahtan akşama kadar çalışıyo benimkiside öyle bak ama ben zaten çıkamadığım için paralar evde birikiyorr sonra antalyaya gidince yada ilk dışarı çıktığım anda harcıyorum hepsini... :k06:

helalim

hehe bizimde öyle sevdacım ne zaman dışarı cıksak o zaman paracıklar gidiyo önemli olan saglık gerisi boş bi dahamı gelcez dünyaya boşver yiyelim gitsin paracıkları ;D

sevda

Valla ölümlü dünyadayız dimi yiyelim anasını satayım... :k06:

semra

pelinim

hemde çatır çatır yiyin :k06:kocalar ne diye çalışıyorki zaten di mi ama :ehi:

-Butterfly-

:toothy10: :toothy10:  ]

Dimi bencede kocalar niye calisiyor kadinlar bol bol para harcasin diye hatta 1 kac saat sonra esim gelecek biz alis verise cikicaz   :k06: paraciklari harcamam lazim yoksa batiyor biseler bana  :toothy10: hehehhe helal olsun hayatim gel beraber yiyelim kocalarin parasini tek basina zevki cikmaz  :ehi: