Benim canım kızlarım bizde burdayız :)

Başlatan helalim, 09 Ocak , 2008, 15:40:27

« önceki - sonraki »

helalim

Alıntı yapılan: Tuana'NIN ANNESI TUBIS - 10 Ocak , 2008, 18:01:06
sayfaniz hayirli olsun hos geldiniz aramiza :flowers: :love9: kizlar cok tatli masallah ikiside bir birinden guzeller ufaklik tam yemelik :hungry: :hungry: ikisinide öptüm kocaman  :opucuk: :opucuk:

saolun herzaman bekleriz sayfamıza hoşbuldum saol teşekkür ederim bizde sizi öptük  :opucuk: :opucuk:

Alıntı yapılan: sevda - 10 Ocak , 2008, 18:36:31
24 yaşında 2 çocuğun var demek yaa ben nekadar geç evlenmiiş ve anne olmuşum yaa sizleri görünce ben bayağı bir üzülüyorum halime... :-[

evet erken evlenenlerdenim her yaşın ayrı bi güzelligi vardır demekki sizede o yaşlarda kısmetmış :)
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

-Butterfly-

canim benimmm demek 24 yasinda 2 tane dunya guzeli evlata sahip oldun bak simdi cok imrendimm ben sanaaaa  ;) allah uzun omur verisn kizlarinaaaa cok tatli ikiside  :opucuk: :nazar: :nazar:

pelinim

Maşallahın var Fatmacım gerçekten. bu hızla 1 tane daha doğurursun sen :k06:öpüyorum kuzularını :opucuk: :opucuk:

helalim

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 14 Ocak , 2008, 01:01:49
canim benimmm demek 24 yasinda 2 tane dunya guzeli evlata sahip oldun bak simdi cok imrendimm ben sanaaaa  ;) allah uzun omur verisn kizlarinaaaa cok tatli ikiside  :opucuk: :nazar: :nazar:

saol canım amin öpüyorum seni ve paşamı  :opucuk:

Alıntı yapılan: pelinim - 14 Ocak , 2008, 01:09:21
Maşallahın var Fatmacım gerçekten. bu hızla 1 tane daha doğurursun sen :k06:öpüyorum kuzularını :opucuk: :opucuk:

yok canım daha dogurmam Rabbim bunlara uzun ömür versin kazayla olursada bilemem rabbim neylerse güzel eyler. bende seni ve paşamıve pelinimi öptüm  :opucuk:
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

helalim

Sumoşum hasta :( ateşi 39.5 larda ben düşürüyorum o iki saat sonra cıkıyo dr. aradık fitil ve dolven ver dedi aralıklarla yarın getirirsiniz dedi inş. bişeyi yoktur cadımın cünki bi dogdugundan beri hastalık cekiyoruz yeter artık diye isyan edesim geliyo ama sonrada vazgeciyorum rabbim dermansız dert vermesin buda gecer diyorum. yarın durumunu yyazarım sizin gibi güzel dostlar buldugum icin sevincliyim :love7: :love3:

-Butterfly-

canim benim demek hasta oldu guzelime cok cok gecmis olsun annesi op benim icin ve gecmis oldun dileklerimi ilet minigime.. isyan etme guzelim  bazi cocuklar boyle iste mesela bende kucukken hep hastane koselerindeydim  hayatim hastanede gecti diyebilirim  ama simdi gel gorki 3 yildan beri en son gecen ay biraz hasta oldum  gecicek insallah  allah evlatlarimiza saglik ve sifa cverisnn  :amin:  :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

canim cok gecmis olsun acil sifalar diliyorum size sakin isyan etme durum ne olursa olsun sukret canim uzulmen gayet normal ama ne olursa olsun isyani aklindan bile gecirme canim bol sifalar dualarimiz sizinle olsun insallah yarina biseycigi kalmaz melegimizin  :amin: :amin: :amin:

helalim

İlginiz icin teşekkürler arkadaşlar saolun  :opucuk:

bugün dr. gittik kanında biraz mikrop cıktı antibiyotikle gecer dedi bide ateşimiz perşembeye kadar düşmeşse başka bi test daha yapılcakmış ama şükürki hastaneden geldigimizden beri ateşi cıkmadı cok şükür demek benim cadım doktorunu özlemiş :) şimdi daha iyi yani hic bişeyi yok sadece az bi mikroptan başka isyan etme demişsiniz isyan etmemeye calışıyorum ama işte şeytan giriyo aklıma ama herzaman şükür diyorum bunada rabbim beni sınıyo diyorum bunuda atlatcazdiyorum rabbim dermansız dert vermesin nerde hasta varsa acil şifalar diliyorum sizi ve meleklerinize öpüyorum. :opucuk: :opucuk:

Şeymanurr

MERHABA CANIM GEÇMİŞ OLSUN.KAÇ YAŞINDA ANNE OLDUK 2 ÇOCUK MAŞALLAH İSTANBULUN NERESİ BELKI YAKINIZDIR
blogumuz hergün güncelleniyor beklıyoruz(yorumda yazın ama)
http://keremsalih.blogcu.com/

[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/100

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

canim cok gecmis olsun insallah tekrar atesi cikmaz  :amin: :amin:

helalim

Alıntı yapılan: oglum ve benn - 15 Ocak , 2008, 21:11:43
MERHABA CANIM GEÇMİŞ OLSUN.KAÇ YAŞINDA ANNE OLDUK 2 ÇOCUK MAŞALLAH İSTANBULUN NERESİ BELKI YAKINIZDIR

Saol canım 18 yaşında anne oldum :) İstanbul Bayrampaşa avrupa yakası :)

Alıntı yapılan: Tuana'NIN ANNESI TUBIS - 16 Ocak , 2008, 01:24:31
canim cok gecmis olsun insallah tekrar atesi cikmaz  :amin: :amin:

Saol canım inşallah daha iyi sanki şimdi mışıl mışıl uyuyo iki gecedir fazla uyumuyordu şimdi şükür  :amin:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

insallah boyle devam eder canim  :amin: :amin:cok sukur duzeldi minik cimcime :opucuk:

helalim

Alıntı yapılan: Tuana'NIN ANNESI TUBIS - 16 Ocak , 2008, 02:32:20
insallah boyle devam eder canim  :amin: :amin:cok sukur duzeldi minik cimcime :opucuk:

İnşAllah canım düzeldi gibi cıglıkları durmuyo kalktıgından beri maşallah  :nazar: dr. amcasını gördü düzeldi bu kız bu dr.da hic aglamıyo ama başka bi dr.u görse cıglıgı basıyo dr.un yan9ındada yaptı drumuzda biz onla cok güzel iletişim baglarımız var dedi :)

-Butterfly-

Fatmacim o seytani kovala sen  :caca: tamami tatlim oyle abuk subuk fikirleri sokmasin kafana iyilesir guzel kizin  zaten bu hastalik salgin galiba herkesin  melegi hasta  ama kimse isyan etmiyor sende etme lutfen  isyan edersen allah korusun beteri gelir,beterin beteri var unutma tamami guzelimmm  bu sana :opucuk: bunlarda dunya guzeli iki melegine  :opucuk: :opucuk:

sevda

Canım çok geçmiş olsun kuzuma allah birdaha yaşatmasın güzelim bunlarııı...hep güzellikler yaşasınlar ve yaşatsınlarrr....bu arada demek dr amcasıyla güzel bir iletişimi var kuzumun aferin ona annesi ne güzel bak... :aferin: :aferin: