01 Mayıs , 2024, 18:35:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Karı Koca İlişkileri

Başlatan Emine, 13 Ocak , 2007, 18:31:52

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

evet burcucum,
meğer bazılarının içleri ne kadar da doluymuş, boşalmalarına yardımcı olduğu için yaprağa minnettar oluyorlardır eminim. hatta sık sık hal hatır soran arkadaşlar son birkaç gündür selam bile vermez oldular. ESHEFLE KINIYORUM!!!
yalnız şu sözleri de yazmadan geçemeyeceğim;

ben ne sizden küserim
ne sizin zatınız zahmet edip benden küser
BİZ SİZİNLE DÜŞMAN BİLE DEĞİLİZ!!!

duru boncuk

gerçekten şu söylediklerinizi ağzım açık okudum yani kavga çıkmasın uzamasın diye yazdığımız kelimeleri nasıl böyle anlamayı başardınız bravo size eğer size karşı içimde bir nefret olsaydı sizinle hiç muhatap bile olmazdım ama size sürekli selam verip haliniz hatırınızı soran bendim siz zahmet edip ancak arad bir aklınıza gelirse yazıyodunuz bence asıl sizin varmış demek böyle bir derdiniz ama hiç sorun değil herkes bazı şeyleri görmüş oldu bu sayede ben uzatmak istemedikçe siz yok sevgi pıtırcığı yok polyanna yok at gözlüğü deyip durdunuz bence biraz kendinize bakın kim art niyetli kim değil sizin grup olmanız beni hiç rahatsız etmedi aksine bu siteye ilk girdiğimde ne güzel diye bile düşünmüştüm ama bu tepkinizi hiç anlayamadım

burcu-emir

ben grup dememiştim özgül,sen demişsin...demekki sen bir grup olduğunu düşünüyorsun.kavga çıkmasın diye yazdığın şeyler ,senin gerçek düşüncelerin mi,yoksa gerçekten kavgaya mahal vermemek için mi yazmıştın?önce bunda anlaşalım istersen....
sen sürekli selam verdin de,ben seni es mi geçtim...ayrıca,o kadar çok yeni üye var ki,bazen atlanabiliniyor haliyle.tabii,bundan bir sonuç çıkartılıyorsa,ben de oturup binlerce sorun çıkmasını sağlıyayım.asıl burada hiç kimse sorun çıkmasını istemiyor,ama bir forum olduğu için,fikirlerini beyan ediyor.
sosyolojide bir olgu vardır,toplumlarda aykırılıklar,uç fikirler,mutlaka ve mutlaka toplum dışına itilir.demek oluyor ki,bu küçük toplum,kendisine aykırı gelen birtakım söylemleri,dışına itmek istiyor.tutup da,kavga çıkmasın,uzamasın demek,toplum dışı bir kuraldır.aykırı sesler mutlaka olacaktır,bu son derece doğaldır,ama gün gelip bu aykırı sesler ,amacına ulaşamadan,dışarıya atılacaktır.kısacası,uç fikirleri,forum dışına itmek,ters veya garip değildir.sana olan bir tepki yoktu,en azından "benim" açımdan,ama sen üstüne alınıp,farklı boyutlara getirdin,maalesef,prim verdiniz saçma sapan sözlere......öncelikle bunu kabul edin.biz sizlerle,abuk-sabuk şeyler yazmadan önce çok iyi geçiniyorduk,nedense garip bir insanın yazdıkları şaha kaldırdı.benim,önyargım olsaydı,yaprak gibi bir üyeye ihtiyacım olmazdı,direk söylerdim.düşmanlık ve kin güdülmesinin manası yok!!!!!
amacın nedir "üzüm yemek mi bağcıyı dövmek mi"

qwerty

arkadaşlar aylardır bu forumda birbirimizin dertlerini sevinçlerini paylaşıyoruz. birbirimize çeşitli konularda yardımcı olmaya çalışıyoruz.Bir arkadaş foruma üye olmuş ve kürtaj konusunda (benimde tasvip etmediğim şeyler yazmış) ama fikir özgürce söylendiği bir ülkedeyiz. karşımızdakinin FİKRİ NE KADAR YANLIŞ olursa olsun önce dinlemeli sonra da onu doğru fikre sevketmeliyiz. o o şekilde düşünebilir. sizlerde GÜZEL BİRER ANNE olarak ANNELİĞİN GÜZELLİKLERİNDEN bahsederek bu arkadaşımıza doğru yolu gösterebilirsiniz. yazılanları şöyle bir okudum. kızmakta haklısınız ama daha yapıcı olunmalı. direk bir saldırıyla hiçbir yere varılmaz. çoğunuz birer annesiniz ve bu sebeble bile benden çok daha olgunsunuz(fikir olarak)bu arada gruplaşmadan fln bahsedilmiş evet burada iyi dostlar var ama bunu adı gruplaşma değildir! siz iş yerinizde herkesle çok mu iyisiniz yada mahallenizdeki her komşunuz size çok mu yakın bence hayır. insan kendine daha sıcak ve yakın bulduklarıyla daha iyi dost olur. bu da çok normal birşey. bu forumda benim içinde ayrıcalıklı olan 4,5 kişi var.ve benim için değerliler.birbirlerini de kırmazlar. ama fikir konusunda kendi düşüncelerini savunurlar. ve yakın dost olduklarından benzer düşünmeleri de normaldir. bunu okuyarak bana vakit ayırdığınız için teşekkürler daha güzel dialoglarda yazışmak dileğiyle....hepinizi çok öptüm :flowers:

Almiş'inAnniş'i

anlamadığım şey nedir biliyor musunuz!
yani biz tepki verenlerin sorunu "yaprak" ın fikirleri ileydi
sizde "yaptak'ın fikirlerine katılıyoruz!" deseydiniz sadece fikirler çatışırdı
medeni olanı da bu olurdu zaten...
ama siz bu fikir tartışmasını "guruplaşma, insan kayırma, dışlama..." falan filan gibi
fikir tartışmasından çok duygusal bir meseleye çevirdiniz.
yani olayın boyutunu saptırdınız.
NE GEREK VARDI? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

Almiş'inAnniş'i

MELTEMCİM
BU BAYAN POLEMİKTEN HOŞLANIYOR...
KEZA BU KONUNUN PİRİM YAPTIĞINI GÖRÜNCE
GİDİP BEBEK.COM DA AYNI BAŞLIKLA KONU AÇMIŞ
SAVUNUCULARINA DUYRULUR   :director:

qwerty

O zaman gitsin bbg evine katılsın zira böyle polimikler o tür yerlerde işe yarar değil mi?

Almiş'inAnniş'i

:toothy10:
ALLAH İYİLİĞİNİ VİRSİN EMİİİİİİ  :-*

qwerty

nagihan

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Ayol neler olmuş neler meğer  :dontknow:
Heeyyt kalitemi bozdurmayın bana şimdi  :toothy10:  :toothy10:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

adalet

gordunmu kizim nasil foyani cikartik  :k06:
ben niye adini filan istedim emin olmak icin sana iftira atmadim dogruyu soyledim hem aysegul benden once yazmisti
yemedi demi orda hadi seni gorelim yorum yapta gorelim vallah tavuk gibi seni orda yolarlar  :toothy10: :toothy10:
birde hamileyim yazmisin burda diyonki emin deyilim nasil oluyor
ve orda ismin emine
sen bizi kandiramasan aklini basina al
ha bu arda yazini kopyaladim simdi oraya eklerim sen hic merak etme buyuk bir zevkle  :k06:
vildancim pardon emine  :hello:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

YAPRAK DAHA FAZLA UZATMA İSTERSEN ! (ÜNLEM)
BAŞKA SİTEDE ŞÖYLE DİYEN OLDU, SİZ BÖYLE DEDİNİZ GİBİ YORUMLAR ÇOK GEREKSİZ
ZATEN KENDİN SÖYLÜYORSUN OLMAYAN SİTELERE BİLE GİDİP BUKONUYLA İLGİLİ SAYFA AÇMIŞSIN BENCE NİYET BELLİ
KENDİ HALİMİZDE BİRBİRİMİZE BEBEKLERİMİZİ ANLATAN,  YERİ GELİNCE GEREK AİLE ORTAMINDA GEREK İŞ ORTAMINDA YAŞANILAN SIKINTILARLA İLGİLİ DERTLEŞEN BİR FORUMDA ORTAK YAŞAMLARI, ORTAK PAYLAŞIMLARI OLAN KİŞİLERİZ..
BU KADAR KASMAYA HAKKIN YOK, SANA SÖYLENİLEN BUNCA ELEŞTİRİYE RAĞMEN OLDUKCA TABİRİ CAİZ İSE PİŞKİNSİN
YANİ KURTAJ KONUSUNA TAKMIŞ DURUMDASIN İLLAKİ SENİN DEDİĞİNE KATILAN OLUCAK DİYE ÇIRPINIP DURUYORSUN..
BU SAYFANIN KARI KOCA İLİŞKİLERİ SAYFASI OLDUĞUNU BİZDE BİLİYORUZ ÖYLE ÇARPITTINKİ BAZI SAYFALARI, ZATEN KONULARIN DIŞINA ÇIKILMIŞ DURUMDA..BELİRTMESENDE OLUR YANİİİ  :director:
BUDA BENİM SANA SON CEVABIM OLSUN... TIP

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

Almiş'inAnniş'i

artık muhatabım bile değilsin
ama özgül ve sevda için söylediklerin hakkında burcu'nun daha önce söylediği bir sözü tekrar edeceğim
"KOL KIRILIR YEN İÇİNDE KALIR"
kimi zaman bizler karşı kutuplara düşsekde her ikisinin de niyetlerini çok iyi anladığımız için bu olay arkadaşlığımızı sekteye uğratmayacaktır. sen merak etme!!!

nagihan

kızlar bırakın ya şu zatla ilgilenmeyin. kendini sirk maymunu sanıyor. daldan dala daldan dala
yazdıklarına cevap yazmayın. bizim sitemizde barınamayacak ve gidecek. GÖRECEKSİNİZ.