22 Mayıs , 2024, 07:27:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Karı Koca İlişkileri

Başlatan Emine, 13 Ocak , 2007, 18:31:52

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

konu başlığına göre kişilik mi değiştiriyorsun?  :icon_scratch:

açıkcası kürtaj konusunda ben sana kızmaktan çok diğer arkadaşlara kırıldım.
eminim fikrin değişecektir. itiraf ediyorum anne olmadan önce bende senin gibi düşünüyordum çünkü  :honk:

AMAAAAAAA
sana "psikoloji eğitimi" aldığını öğrendiğimde bir öneride bulundum
hani şu iyi kullanamadığın türkçen,
biri sana kötü eleştiri yaptığında nasıl da güzel cümleler hazırlıyo  :-ooo
yani sdediğin gibi pozitif yönün olsa benim önüme bahaneler sunacağına
"elimden geleni yapmaya çalışırım" olabilirdi  :aferin:

sibell&gökhan

senin gibi malukatlar böyle davranaraktan içinin iyimi kötümü olduğunu gösteriyo öcümü oda ne senin yanında solda sıfır kalır senin ne olduğunu burdan yazmıyayım ben gerçi yazsamda oturup yarabbi şükür diyecek bi tavır var sende neyse ben sana burdan bir  :aferin: kocanada sabırlar diliyorum çok güzel böyleeeeeeeeeee devam et olurmu  

Almiş'inAnniş'i

"bu konuda bilgim yok!" da bir cevaptır...
yani merak ediyorum yaprak;
bunca insan yanış, sen mi doğrusun?
nasıl oldu da buluştuk biz bu forumda arkadaşlar ya
hayret ediyorum doğrusu
sonuçta burası "bebek forumu"
ideolojik fikirlerin buluştuğu bi forum değil ki  :dontknow:
neden kendini yargılamayı denemiyorsun da
sürekli "beni kabullenemediniz" modundasın?

Almiş'inAnniş'i

üzülme canım  :aferin:
burası küçük bi forum sitesi
ama emin ol bebek.com da
daha çok arkadaş bulursun kendine  :hello2:

nagihan

Almiş'inAnniş'i

:-ooo
düşan mı?
biz dostuz eeyyyyy uzaylı  :flowers:
:toothy10: :toothy10: :toothy10:

nagihan

adalet

Alıntı yapılan: yaprak - 21 Kasım , 2007, 16:41:35
Alıntı yapılan: adalet - 21 Kasım , 2007, 14:37:14
ben yapraga kac soru soracam kimse burnunu sokmasin  :violent1:
gercek adin
nerde yasiyon isvicre diyon ama baska yerde okuyon nasil oluyor
hamilemisin
kac yasindasin
cevaplarini bekliyorum yaprak hanim
zor sorular deyil durust ol ve cevap ver guzelim  :laughing7:
sirasiyla cevapliyorum adalet
ismim vildan
isvicre demiyom,isvec diyom,1 aydir burdayim,aslinda bulgaristanliyim ama esim burda is buldugu icin universiteyi biraz erteleyip geldik
hamileyim sanirim,oyle belirtilerim var en azindan,kesin cevabi 10-15 gun sonra yazarim
23u doldurdum 30.10da
eh sadece bi soruna yanit alamadin sanirim(hamilelik)ama onun cevabini bende kesin bilmedigim icin...
oldu mu adaletcim ???

tesekur ederim yaprak hanim bilgilerin icin  :laughing7:
peki hamileysen kurtaj olmayi dusunuyonmu yoksa dogurcanmi  :dontknow:

Tebessüm :)

yaprak hn(!) hamileymişsiniz, hayırlı olsun

bengü

kizlar siz böyle sinirlenerek onun ekmegine bal sürüyosunuz zaten kizin amaci bu yoksa simdiye kadar istenmedigi biyerde kim kalir ben kalmam sahsen ama siz böyle sinirlenip ona yazilar yazarak onu daha cok eylendiriyosunuz bence birakin ya cevap yazmayin yada onun dilinden konusun sizde onu tiye alin bence biz böyle yazarken o gülmekten ölüyodur.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

nagihan

bengü

sakin bana anne olunca fikirlerim degiscekmi diye hamile kalmak istedigini söyleme baksana vücudunu tanimak icin kürtaj olmayi normal bulduguna göre artik senden gelcek yanitlar beni sasirtmiyo.ama hamileysen eminim daha olgun düsünecegine.ayrica tiye almak senin yaptigin gibi alayli cevaplar vermek bunuda anlamadim deme  :dontknow:

bengü

hayir canim o senin cümlendi kadinin vücüdunda ne olup bittigini tanimak hakki olmali diye bi cümleydi.ben zaten en cok buraya takilmistim nasil olurda bi anne vücudunu tanimak icin cana kiyar diye.youtube girde bak bakalim kürtaj olmus cocuklara gördükten sonrada hala savunabilcekmisin ben izledigimde kanim dondu üzüntüden uyuyamadim,unutmaki o cocuktan bu dünyada kurtulabilirler kürtaj olarak ama öbür dünyada yine karsil karsiya gelcekler allahin huzurunda orda nereye kacacaklar.eger anneye zarari varsa bi sözüm yok ama aldirmak yerine lütfen önlemimizi alalim.

burcu-emir

Alıntı yapılan: bengü - 22 Kasım , 2007, 10:24:28
hayir canim o senin cümlendi kadinin vücüdunda ne olup bittigini tanimak hakki olmali diye bi cümleydi.ben zaten en cok buraya takilmistim nasil olurda bi anne vücudunu tanimak icin cana kiyar diye.youtube girde bak bakalim kürtaj olmus cocuklara gördükten sonrada hala savunabilcekmisin ben izledigimde kanim dondu üzüntüden uyuyamadim,unutmaki o cocuktan bu dünyada kurtulabilirler kürtaj olarak ama öbür dünyada yine karsil karsiya gelcekler allahin huzurunda orda nereye kacacaklar.eger anneye zarari varsa bi sözüm yok ama aldirmak yerine lütfen önlemimizi alalim.
seni tebrik ediyorum canım  :alkış: bazı şeyler hiç bu kadar açık ifade edilmemişti.bilinçli bir kadın ve bilinçli bir anne olduğun her kelimenden belli,hiç olmazsa,sevgi,anlayış gösterelim,bir şans daha verelim zırvalıklarına kapılmadan,kendini çok güzel ifade etmişsin.  :opucuk:

burcu-emir

bu arada,yaprağa şevkatle yaklaşmayı teklif eden,hatta öneren arkadaşlara sesleniyorum,birde diğer forumda yaprak hanımın (yoksa vildan mı  :tongue3: ) aldığı cevaplara bir bakın derim.
unutmadan,bazı kurduğunuz cümlelerin,aslında yaprak adlı üyeyi bahne ederek,bizlere yapılmış olduğunu da düşünüyorum.ve bu kadar zaman içerisinde sizi hiç tanımadığım için kendime kızıyorum.demekki asıl yüzlerin ortaya çıkması için yaprak gibi bir üyeye ihtiyaç varmış.