bebeğim yataktan düştü ne yapabılırım lutfen yardım

Başlatan ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥, 01 Şubat , 2010, 12:44:04

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

gökkusağı

cnm çok geçmiş olsun bişey yoktur inşallah.bi doktora götür istersen bişey olmasın allah korusun.kafa üstü falan mı düştü,yüksekmiydi diütüğü yer??
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

hla soktayım bızım yatagımızdan dustu bata yuksektı parkenın uzerıne bıde halısız yere cok kotuyum ya cok agladı bebeğim mamasını yapıyodum o arada hemen nasıl dustu anlamadım kusmadı ama uykusu var uyutmayın yazıyo nette ne yapıcam bılmıyorum

gökkusağı

ay evet uyumaması gerkir die biliorum bende bişey yoktur inşallah biraz oyala bakalım sussun sonra elinle kontrol et aksi bişey varsa kusar falan zaten allah korusun
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

allahım ıns bıseyı yoktur ılk defa boyle bısey basıma gelıyo cok kotuyum elım ayagım tıtrıyo

ponçik

canım çok geçmiş olsun   :sad1:  kusma olmadıktan sonra uyumasında bi sakınca yoktur merak etme, sen sadece uykusunda sık sık kontrol et, anormal bir sorun olursa doktoruna götürürsün

Eylül 1 yaşındayken aynı gün hem sırt üstü (kafasının üstüne) hem de birkaç saat sonra kafaüstü yataktan  düşmüştü , çok şükür hiçbirşey olmadı, zaten doktorlara sorsan öyle hemen beyin kanaması olmuyor, ama işte ana yüreği , insan nasıl dayansın

tekrar geçmiş olsun  :opucuk:

gökkusağı

cnm önce bi sakin ol her düştüğünde çocuklara bişey olsaydı sağlam insan olmazdı şimdi bi dur panik yapmabiraz oyala normale dönerse bişey yok canı yandığı için ağlıodur o.ama kusma falan olursa sakın ihmal etme doktora git.
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

Angel

canim cok gecmis olsun panik yapma bak bebegin simdi seni hissediyor sen uzuldukce korktukca oda oyle olacaktir  :aferin:   rahat ol

bebegin agzinaseker yalattir korkusunu dindirir  :icon_thumright:  aklinda bulunsun bebek korktugunda  agzina seker ver birseycigi kalmaz Allaihn izniyle

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

kadrıyecım goncacıM sagolun ılgılendıgınız ıcın esımı aradım gel dıye doktora goturelım dedım gelebılır anne yuregı dayanmıyo ıste

gökkusağı

..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

tulın sagol canım da 1 saat oldu swımdı aglaması dndı yemek yedırdım uykusu geldı sımdı oyalıyorum kucagımda

ponçik

içini ferah tut olur mu , onları melekler koruyor  :love9:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: g10ca - 01 Şubat , 2010, 13:09:13
içini ferah tut olur mu , onları melekler koruyor  :love9:
ıns goncacım melekler kızımı korumustur :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Demet_dk

geçmiş olsun nuray inşallah bi sorun yoktur  :amin: :amin:
üzülme sende panik yapma içini rahatlatmak için bi doktora götür istersen

ponçik

[font=COMİC SANS MS]EFLİN , GELİŞME VAR MI  :-\  KUZUCUK İYİ Mİ [/font]