bacak ağrısı

Başlatan Derya_Mustafa, 01 Ocak , 2008, 11:26:22

« önceki - sonraki »

Derya_Mustafa

Arkadaşlar 22 haftalık hamileyim kendimi çok yormamama rağmen geceleri bacaklarım çok ağrıo uyuyamıorum bazen ağrıdan.Sizdede oluomuydu.Yarın doktora gidicem bide size sorayım dedim.
DeRyA;)

ღ°cerenay.♥.

gözünü korkutmak istemem ama canım  ohooo daha bu neki... :k06:
normaildir canım , bebek büyüdükçe baskıda artıyor , sonuçta biryerlerimiz ağrıyor.
bende varis olmuştu mesela :)

sevda

Canım benimde bacaklarıma geceleri kramp giriyordu ve ertesi günde ağrıları devam ediyordu malesef dikkatli olmanda fayda var en azından çok fazla ayakta kalmamak gibi ve yediklerine dikkat etmek gibi ben çok fazla kalsiyum aldığımdan kramplarım artmışdı yani azıda zarar çoğuda...

Derya_Mustafa

Çok teşekkür ederim arkadaşlar bugünde doktora gittim kalsiyumu artır dedi bende biraz az almışım galiba
DeRyA;)

ღ°cerenay.♥.

BENDE KRAMP OLAYI VARDI , BİR İLAÇ VERMİŞLERDİ ADINI HATIRLAYAMADIM ŞİMDİ  :icon_scratch:

yeşil

bazen hamilelerde huzursuz bacak sendromu oluyo bacak bi türlü rahat etmiyo bendede o vardı o genelde demir eksikliğinden ve stresten oluyo

emosum

kızlar benimde bugundürlü acayip bir sekilde bacak agrım var anlamadım neden ya daha 20, haftadayım erken degilmi ya bacaklarımın agrıması yaptıgm pek agır bir işte yokki diyem ondan ama bilmiyorum sizce normalmi bugun iş yerinde zor durdum agrıdan merdivenlernen bile inince agrıyor yardımcı olursanız sevinirimmm lütfen :BangHead:

sevda

Canım bazen çok ayakta durmak hareketsizlik nedenlerr arasında olabiliyor yada az yada fazla kalsiyum alımıda etkenler arsında olabilirr benimde çok fazla kalsiyum alımından kramplar oluşuyordu ayağımda mesela ımmm birde tuz alımıda önemli ne fazla nede az olmalı... ;) aklıma gelenler bunlardı... :D

emosum

Sevdacım sagol dün akşam evde agrı kremi sürdüm ama hala cok agrıyo  bugun işe gidemedim agrısından..carsamba günü doktora gidicem bakalım ne dicek..bide yukarıda yazılan baska cevapları okudum daha bu neki diyolar acaba ilerde dahamı fazla olucak  :cussing: :crybaby2:

bebişim

Alıntı yapılan: emos - 14 Mart , 2008, 20:48:13
kızlar benimde bugundürlü acayip bir sekilde bacak agrım var anlamadım neden ya daha 20, haftadayım erken degilmi ya bacaklarımın agrıması yaptıgm pek agır bir işte yokki diyem ondan ama bilmiyorum sizce normalmi bugun iş yerinde zor durdum agrıdan merdivenlernen bile inince agrıyor yardımcı olursanız sevinirimmm lütfen :BangHead:
emoşum oda bişey mi ben daha 11. haftayım ve bacaklarım çok kötü ağrıyo kendimi yormuyorum ama yine de bu ağrıların önüne geçemedim salı günü dr gideceğim imnş. bişey çıkmaz
dÜnYaYa HoŞgElDiN MiNiK PrEnSeSiM ...

[url=http://www.

emosum

aaaaa  canım benim ya senin de daha erken agrımışş inşallah bişey cıkmaz bende carsamba gidicem doktoruma ozaman ögrenicem canım ya cok gecmiş olsun :flowers:

sevda

Canım sen bir dr na sor bakalım ne diycek... ;)

emosum

yaw bu carsambada gelmediki gele ya..ben ne zaman kontrole gidecegim hafta günler gecmek bilmiyo heycan yapıyorum bide bebişimi görcem diye ya ondan galiba.tamam dr  ne derse yazıcam  :)

bebişim

ben dayanamayıp dün gittim doktora şansıma doktorum nöbetçiymiş dün herşey yolunda dedi  :hieyt: bide bebişimi gördüm kocaman olmuştu teyzeleriiiii  :love9:
dÜnYaYa HoŞgElDiN MiNiK PrEnSeSiM ...

[url=http://www.

emosum

canım benim ya bişey olmadıgına sevindim demek bebişin kocaman olmuş :nazar:  nazar değmesin  bende crsamba gidicem bi heycanla bebişimi görcem diye bekliyorum