JAPON BALIĞIM,NAZIMMMM...

Başlatan (¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,, 29 Aralık , 2007, 15:10:43

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

denedımm super oldu walla:):):):):)cok takmıstım mınık mınık gorunuo dıe sayende kesfettımmm:)

[[[nasılızzzzz şekerlerrr]]]

sevda

Ama sana bişey diyeyimmi bunlardan birisini seç çünkü mesaj attığın zaman bütün sayfayı kaplar bence tek birisini eklemen daha doğru olur bitanem... ;)

Alıntı yapılan: sevda - 09 Ocak , 2008, 17:09:58
Ama sana bişey diyeyimmi bunlardan birisini seç çünkü mesaj attığın zaman bütün sayfayı kaplar bence tek birisini eklemen daha doğru olur bitanem... ;)

tmm cnm smdı ılk heves kaptırdım kendmı napiim:) :basardim: :basardim:

Alıntı yapılan: sevda - 09 Ocak , 2008, 17:00:40
HEMEN SENİN SAYFANIDA RENKLENDİRELİM...

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

cnm ck teşekkur ederimmm ellerine sağlıkkkk :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:opucuk: :flowers:

sevda

:hungry: yerim ben senin hevesini tatlım benim hayır ben demesem senin yazdığın kişilerden birisi diycekti ondan söyledim meleğim benim sen keyfine bak dimek heveslendin haa amanda canımaaa... ;) :opucuk:

cnmm wlla ben blmıodum keşfettım sonunda nıyahet smdı durdurun bakalm durdurabılırseniz ....
NASIL OLMUŞ SAYFAMIZ ???????????

ayrıca
http://www.imageshack.us/
gir cnm gozat tan foton useç snr  host it i tıkla  bı syfa acılcakk lınk sayfasıı o sayfada 1.ci forumu secıcenn en altta ılk sırada tmm mı cnm dene bakalm bi

Alıntı yapılan: sevda - 09 Ocak , 2008, 16:56:24
FISTIK NASIL DENEDİNMİ VERDİĞİM LİNKİ HEM SEN BİLİYORMUŞSUN BAK ASIL BEN SENDEN BAZI ŞEYLER ÖĞRENMELİYİM NE GÜZEL RENKLENDİRİYORSUN SAYFANIZI... ;)

teşekkurler cnmmm dha yeni keşfettım walla baya zor oldu ama :)

Alıntı yapılan: sevda - 09 Ocak , 2008, 17:16:25
:hungry: yerim ben senin hevesini tatlım benim hayır ben demesem senin yazdığın kişilerden birisi diycekti ondan söyledim meleğim benim sen keyfine bak dimek heveslendin haa amanda canımaaa... ;) :opucuk:

:):):):) :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
çok ugrastımm ama ya can sıkntısındannn walla en sonunda basardımm :)teşekkur ederım cnmmm bende seni yiyebılermıyemmmm :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

Alıntı yapılan: özgül-duru link=topic=1038.msg68106#msg68106
date=1199892165

çok güzel olmuş canım sayfa ellerine sağlık  :opucuk: :opucuk:

ama benim sorduğum şu ı love you varya onu nasıl koyduğun öbürünü biliyorum  :dontknow:

onuda söleımmm ozaman cnm
http://www.123glitter.com/
gir cnm orda sol tarafta mavı yazılı  şıklar war,ordan ıstedklrnı tıkla bırsuru seyler ckıo.  begendklrnı kopyaala.yapıstır bı dosyana.snrada  buraya eklemek ıcın ek seceneklerden nrml seklde ekle....tmm mı cnm

arkadaşlar şu güzellıklere bakınnn yaaa

[eklenti yönetici tarafından silindi]

sevda

YAAA ÇOK GÜZEL KARELER BUNLARR.... :D ;)

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

ay canim bunlar cok guzel ya cok tatlilar ama 3.cu melek cok daha guzel ya elime olsa yerim ben bunlari :hungry: :hungry:

cute_00

çok  şirinler  maşallah  yaaa... :nazar:  :nazar:
:opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 10 Ocak , 2008, 21:44:30
ozgecikkkk  senin havadislerini aldim Armagandan cok tatliymissin sen  :k06: yigeninde sana benzemis demek tatliliktaaa haaa olabilirmi seker  :angel12: :k02:

canımm çhokk teşekkur ederım armaganada senın guzel sözlerınede...şirinmiyim bılmem ama deli oldgum kesin :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
kız halaya çeker derler ama halaya çekçek yanı kalmadııı =)bıde kıvırcık ssaçlı olsa tam olcakta kucuk oske olcak ozaman tam :ehi:  :ehi:
ama cimcimemizin annesıde cokk guzeldirrr walla karısık bışı yanii nazımız:)herkesten almış bişiler  :k06: :k06: :k06:
saglıklı dertsız kedersız bı buyusunde kızımız bska bısı ıstemıomm yaa...

kendi fotomu koyayım bariii bide beni görun bakalım:)

bu platin kafada  benım arkdslarrr :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

[ya benm dunden beriii psıkolojım bozulduu herkes yazıo bı bıze yazılmamıs dıe meger ben kendı nıckımızle gırmıomuşumm dogal olrk yazılan yenı msjlrıda eskı olrk goruomusum (yeni) yazan yazı olmuodu yaniii:) ilahiii bennn :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nursenefe

masallah :nazar: cok guzel bir bebek kolundada bilezigi var (yanlis gormuyorum dimi) allah anali babali buyutsun

Alıntı yapılan: nursenefe - 11 Ocak , 2008, 13:23:11
masallah :nazar: cok guzel bir bebek kolundada bilezigi var (yanlis gormuyorum dimi) allah anali babali buyutsun

dogru goruosun canımmm dogruuu  o bebiş işde:)
teşekkurlerr buarada guzel dıleklerın ıcınnn.... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: