JAPON BALIĞIM,NAZIMMMM...

Başlatan (¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,, 29 Aralık , 2007, 15:10:43

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

10 Haziran , 2008, 08:17:45 #300 Son düzenlenme: 10 Haziran , 2008, 08:32:52 zuhaluysal
Biri benimi çağırdııııııııııııııı  ;D  ;D  ;D  ;D Arkadaşlar ben ve kızım çok iyiyiizz ama artık fazla takılamıyoruzz malumm

iş ev çocuk derken vakit bulamıyorum zaten evde bilgisayarın ekranı dahi açılmıyoo naz hanım bizi öyle bi bağladı kiii

herşey onun üzerine kuruluuu ama bu durumdan şikayetçi değilizzzzz iyiki olmuşş  ;)  ;)

BİRAZ BİZDEN HABERLER VERELİM... :muzz:  :muzz:  :muzz:

GÜZEL TEYZELERİMİZ KIZIM 6 AYLIK OLDU DÜN DR GİTTİ KONTROLE BOYU VE KİLOSUNU ÖLÇMÜŞLER KİLOSU

8.200 GR BOYU İSE 69 CM OLMUŞ GELİŞİMİ İYİYMİŞ. :hieyt:  :hieyt:ARTIK ÇOK HAREKETLİ BİR SANİYE BİLE YERİNDE

DURMUYORR Bİ YERİ DURSA BİR YERİ DURMUYOOO KIPIRDAK, AMA EMEKLEMEYE DAHA NİYETİ YOKK SEVMİYOO

YERLERDE SÜRÜNSÜN O İSTİYO KALDIR BENİ AYAKTA DURAYIM ELİNDEN TUTUNCA ZATEN ROKET GİBİİ GİDİYOO ONA

BİR YÜRÜTEÇ ALDIM BAYILDI ONUNLA İSTEDİĞİ HERYERİ KARIŞTIRABİLİYORRR,ARTIK ÇOK GÜZEL SESLER ÇIKARIYORR

DEDEYYY ANNEYY FALAN, 2 GÜNDÜR AĞIZ ŞAPURDATMAYI ÖĞRENDİ DURMADAN ŞAPIRDATIYORR ÇOK KOMİK OLDU

YAVVV.  :ehi:  :ehi:BENİ ÇOK İYİ TANIYORR İŞTEN GİTTİĞİMDE ÜZERİME ATILIYOO KİMSEYE GİTMİYOR HERALDE

ÖZLÜYO . :-\  :-\ BENDE ONU ÇOK ÖZLÜYORUM YAA  :( NEYSE;HAA BU ARADA DAHALA KIZIMI EMZİRİYORUM VE

BUNDAN ÇOK MUTLUYUM,İNŞALLAH EMSİNDE 2 YAŞINA KADAR EMZİREYİM.  :amin: [ /i]

BİZDEN BU KADAR SİZ NELER YAPİYOSUNUZZZ HEPİNİZİ ÖZLEDİMM ...

OSKİM
        SEMRACIM
              NİHALİM
                 BUSECİM
                   SEVDACIMM

VE ADINI UNUTTUĞUM ARKADAŞLARIM NASILSINIZ???

semra

zuhalcim hosgeldin uzun zamandir yoktun seni ve melegini cok özledik :love3:
ne güzel haberlerle gelmissin masallah kuzuna gelisimi güzelmis ve aferin melegime artik yürütecede biniyor demek  :aferin: :opucuk:

oozge

oh beeeeeeee nıhayetttttttt buyuk ugras ve cbalarım sonucunda bı uye oldgnu hatırlatabıldımmm zuzumaaaaa
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

KIZLAR ASLINDA SÖYLEYECEK ÇOK SÖZÜM VAR AMA KIZIMIN SAYFASI KİRLENMESİNN... :ehi: