28 Nisan , 2024, 19:23:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

JAPON BALIĞIM,NAZIMMMM...

Başlatan (¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,, 29 Aralık , 2007, 15:10:43

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

BUGÜN ÇALIŞMAYA BAŞLAYALI 3 GÜN OLDU ARTIK ALIŞMAYA ÇALIŞIYORUM SÜTÜMÜ SAĞIP VERİYORUM AMA BEBEĞİM ÇOK ALMIYORR BU GİDİŞLE CUMA GÜNÜ PATRONLARIMLA BİR DAHA KONUŞUCAM VE 1 AY DAHA İZİN İSTİCEMM ZATEN ONLARDA ANLADILAR ZOR DURUMDA KALDIĞIMI SEVDACIM BUSECİM ÇOK DESTEK OLDUNUZ SAĞOLUN ZATEN SELİNİNDE DEDİĞİ GİBİ SÜTÜM AZALIR BU GİDİŞLE EN ÇOK KORKTUĞUM ŞEYDE O ZATEN, ÇÜNKÜ EVE GELME ŞANSIM YOK BE GÜZELİM  SEN YİNE 2 -3 KERE GİDEBİLİYOMUŞUNN  NE GÜZEL ...BİRDE ARTIK YÜRÜYEN HALET GİBİ OLDUM 3-4 SAATLİK UYKUYLA 2 AYDAN BERİ DOLAŞIYORUM KIZIM ACADI HALİME YADA ANLADI BİLMİYORUM 3 GÜNDEN BERİ AZDA OLSA UYUYOORR  :muzz:  :muzz: VEACAYİP USLU OLDU YAA :nazar:  :nazar: KENDİ KENDİNE OYNUYOO ARTIK BİDE BABANNESİNE HİÇ  YÜK OLMAMIŞ KADIN HALİNDEN ÇOK MEMNUN AMA O AÇKEN BEN HALİMDEN HİÇ MEMNUN DEĞİLİM... DÜN BİZE OSKİM GELDİ GEÇ SAATTE KADAR OTURDUK MUHABBET ETTİK ONU DA ÇOK ÖZLEMİŞİM GALİBA BU HAFTA BİZDE KALCAK  :hieyt:  :hieyt: SAĞOLSUN AKŞAM İŞLERİMEDE YARDIM ETTİ HER EVE LAZIM VALLA BU KIZDAN CANIM BENİMM, ESKİSSİ GİBİ PARTİ YAPIP İÇEMESEKTE YİNEDE EĞLENDİK BAYAĞAA... İŞTEE OLANLAR BUNLAR ......

sevda

öncelikle  :aferin: kuzuma babannesini üzmediği için....

Bu arada bu ilk erkek gördüğü resme bayıldım bayıldım yaaa.... :k06: :k06: :k06:

Alıntı yapılan: zuhaluysal - 06 Şubat , 2008, 10:02:54
BUGÜN ÇALIŞMAYA BAŞLAYALI 3 GÜN OLDU ARTIK ALIŞMAYA ÇALIŞIYORUM SÜTÜMÜ SAĞIP VERİYORUM AMA BEBEĞİM ÇOK ALMIYORR BU GİDİŞLE CUMA GÜNÜ PATRONLARIMLA BİR DAHA KONUŞUCAM VE 1 AY DAHA İZİN İSTİCEMM ZATEN ONLARDA ANLADILAR ZOR DURUMDA KALDIĞIMI SEVDACIM BUSECİM ÇOK DESTEK OLDUNUZ SAĞOLUN ZATEN SELİNİNDE DEDİĞİ GİBİ SÜTÜM AZALIR BU GİDİŞLE EN ÇOK KORKTUĞUM ŞEYDE O ZATEN, ÇÜNKÜ EVE GELME ŞANSIM YOK BE GÜZELİM  SEN YİNE 2 -3 KERE GİDEBİLİYOMUŞUNN  NE GÜZEL ...BİRDE ARTIK YÜRÜYEN HALET GİBİ OLDUM 3-4 SAATLİK UYKUYLA 2 AYDAN BERİ DOLAŞIYORUM KIZIM ACADI HALİME YADA ANLADI BİLMİYORUM 3 GÜNDEN BERİ AZDA OLSA UYUYOORR  :muzz:  :muzz: VEACAYİP USLU OLDU YAA :nazar:  :nazar: KENDİ KENDİNE OYNUYOO ARTIK BİDE BABANNESİNE HİÇ  YÜK OLMAMIŞ KADIN HALİNDEN ÇOK MEMNUN AMA O AÇKEN BEN HALİMDEN HİÇ MEMNUN DEĞİLİM... DÜN BİZE OSKİM GELDİ GEÇ SAATTE KADAR OTURDUK MUHABBET ETTİK ONU DA ÇOK ÖZLEMİŞİM GALİBA BU HAFTA BİZDE KALCAK  :hieyt:  :hieyt: SAĞOLSUN AKŞAM İŞLERİMEDE YARDIM ETTİ HER EVE LAZIM VALLA BU KIZDAN CANIM BENİMM, ESKİSSİ GİBİ PARTİ YAPIP İÇEMESEKTE YİNEDE EĞLENDİK BAYAĞAA... İŞTEE OLANLAR BUNLAR ......

zuzummmmm sen merak etmeee kızımız akıllıııııııııı nazlancagı kısılerı bılıooo walla ... neyseeee bugun evımdeyımm kısmetseeeee ıslerımı bıtırırım geleblrsem gelırımmm bıtanemmm...şuu partılerııı getırıp durmayın aklıma yaaaa :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:napalım alemmmlere gecelere akamıyoz bebişimiz var,ama az kaldııııııı o canavarıda alcas aramıza.birazdaha buyusunnnn şöyle biraaaaaaaaaa demeyı ogrensın felann sütüde bıraktımııı deli ayyaşlar kervanınaaaaaa  nazımızda katılcakkkkkk :k06: :k06: :k06: :k06:annimmmmmmmmm yerim onuuu ya ölurum ona bennnnnnnnn :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:... kızlar dun aksam birkere gormelıydınızzzz bır gulucuklerrrrr bır oyunlarrrrrr ellerınden tuttugumzda kafa kalkıo ayaga kalkcak utanmasaaaa kendııni bişi sanmaya basladıııı 2yasında fılan gbı goruooo heralde 2aylık gunlerını :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: valla 3aylıkken yuurumeye başlarsa şaşmammm dundenn sonra :k06: :k06: buarada okadar degısmışkııııı yuzu resmen bı ay parcasıııı ya aglamayınca dha bii sevdımmm :k06: :k06: :k06::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

[[[[QSKİİİ]]]

Alıntı yapılan: sevda - 06 Şubat , 2008, 12:31:00
öncelikle  :aferin: kuzuma babannesini üzmediği için....

Bu arada bu ilk erkek gördüğü resme bayıldım bayıldım yaaa.... :k06: :k06: :k06:

SEVDACIMMMM WALLA BİZDE BAYILDIK O FOTOYAAAA E TABİ SOYLEMEDEN EDEMICEMMMMM UZERIME AFIYETT BENIM BECERIM O FOTO NASIL YAKALAMIŞIMM AMA...eee devamıı gelıcekkk inşallahhhhh :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sevda

Bekliyoruz şekerim divamını bu cimcimenin hayretlar içindeki yüz fadelerini vee becerilerini kıss bu çok cin olcak haberin olsun daha şimdiden mimikleri süper valla...

evet valla bende farkındayım öyle dıom  sekılden sekıle sokuyoo yüzünü.her sanıye elımzde makına olsa oyle guzel seyler yakalanırkııı ama kacırıoz işte..sabah uyandım mesela aldım kucagımaaaaaa ya kahvltı nıyetıne yıcektım wallaaaaaa hıc aglamadııııııııı eller kollar sureklıııı havadaaaaa bız ılgılenmesek bıle o oyunlar oynucak demekk kendı kendıne...knstuk knustuk kızımıslaaaaa sonr babanneye gttkkk.....zuzumm çatlıodur meraktann yıneeeeeee aglıyomı fılan dıyeeee...

[[[oski]]][/i][/b]

Sevdacım sağol canım ben size hep diyordum cindiye inanmadınızmı   :k06:  valla oskiminde dediği gibi kendini fasülye gibi nimetten sanıyorr  :ehi:  :ehi: hareketleri görsenn bilmiş bilmiş yandım ben ... haa ayrıcaa bende öğrendim foto koymayı yakında usanırsınız fotolardann  :k06:  :k06:
Oskimmmmmmm valla çatlıyorum meraktan çoktaa aramak istemiyorum amaa dayanamıcam arıcam ayrıca akşam yine gel yaaa hem gelirsen akşam küçük canavarı seversinn haaa olarmı?????

sevda

Yaa kıslar hatlar karışıyor bazen birbirinizi nasıl ayırt edicez biz yauvvv... :y25: :k06:

Zuzum benim bu nimet çok güsel ama daha şimdiden hayarnı olduk valla ama sana bişey diyeyimmi ben açıkçası kendi adıma söyleyeyim ben bıkmam kardeşim bu cimcimeden... ;) :opucuk:

Sevdacım hatlar karışmasın diye özge yazı yazdığında altına oskim yazıyo canım öyle ayırt edebilirsin  ;D  ;D
  Yaaa siz yeterki bıkmayın bizde daha ne şebeklikler yaparız kızımlaaaaaaa  :k06:  :k06:

sevda

Tamam osaman e ben yaşlı bir kadınım hemde çocukulu ehe ehe bak öskürüyorumda  ehe ehe ayy nerde benim bastonum... :k06:

Çünkü ben yakime yazıyorum sen kimsin ben kimim moduna geçiyorum hemen ... :k06:

İlahhiii Sevdaa çatlattın beni gülmektennnn  :ehi:  :ehi:  :ehi: İyi kafaya alıyonu benii (Gerçi bende hakkettim) :k06:  :k06:   Ben senin doping almış halini gördüm heraldeeee  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

Alıntı yapılan: nihalim - 04 Şubat , 2008, 16:47:18
zuhalcım merhaba aramızda senınle 10 gun vardı hatırlarsan benım mınık kusumda 3 aylık oldu teyzesı bende uzun zamandır gıremıyordum foruma gecde olsa tebrık edeyım senı hayırlı ugurlu olsun bebısın allah analı babalı buyutsun canım senın ne kadar oldu dogum nasıl oldu sen bunları yazmıssındır ama ben okuyamadım ben sımdı kızımda uyumusken sayfalarınızı tek tek okuyım optum canım by

ANAAAAA NİHALİM BENİM SAYFAMA UĞRAMIŞ SAYFAMI RENKLENDİRMİŞŞŞ BEN ONU GÖRMEMİŞİM SENİ ARIYODUM CANIMM SENİNLE ARAMIZDA 10 GÜN VARDI AMA BEBİŞLERİMİZİN ARASINDA 1 AY VAR CANIM BENİM KÜÇÜK CANAVARIM GEÇ DOĞDUU... ARADAKİ BAĞI KOPARMA EMİİ...
HAA BU ARADAA HAMİŞLİĞİNİ ÖZLEDİN Mİ BEN ÖZLEDİM VALLAA ŞİMDİ FOLARIMA BAKTIMDAA ZAMAN NE ÇABUK GEÇİYORR DEMİİ... DUR HAMİŞ FOTOLARIMI KOYAYIMDAA ESKİ GÜNLERİMİZ DEPREŞSİN...

nihalim

canım benım ugarmazmııyım hıc benım kızmında sayfası var mınık kusum bırgulum ben gectıgımız haftalarda pek ugrayamadım ama artık hıc ıhmal etmıcem ıyıkı bu forum var ve ıyıkı sızler varsınız hamılelıgı ozlemıyorum cunku kızımı cooooooook sevıyorum onun gozlerıne bakmak benı tanıması bana gulmesı 9 ay sabırsızlıkla bekledıgım anlardı bu arada bır arkadas ban demıstıkı kızın senı tanımaya basladıgında sacların dokulur ben ınanmamıstım ama sımdı acayıp sacım dokuluyor tutam tutam gercekten dogrumu acaba zuhalcım senın nazın kac aylık oldu. optum canım senı ve mınık nazımızı...

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 06 Şubat , 2008, 18:11:04
Alıntı yapılan: zuhaluysal - 06 Şubat , 2008, 10:02:54

Canim benim destek olabiliyorsk ne mutlu bize  :k06: bak bu izin isine cok sevindim  insallah 1 ay daha bebeginle vakit gecirmene razi olurlar  senin icinde bebegin icinde cok iyi olur  :amin: cok sevindim guzel haberine.. birde o bilmis bakan gozleri o aaaa diye saskin bakan surati yerim ben   :hungry: bencede senin cekecegin var bu  sirineden   :love7: ozge zuzumunda sizin yaninida olmasina cok sevindim  eminim cok faydasi olmustur sana keske hep yaninida olsa demek geldi icimden  :k06:  unutmadan guzel sirineme kocaman kocaman   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Destek olabiliyorsak ne mutlu demişsin canım olmazmısınız  yahuuu hepiniz çok sağolunn...  :flowers: İzin işim Cuma günü belli olucakk haber veririm o zaman ........ Şİrinennnn sana burdan gülücükler atıyoo öpücükler atıyoo  teyzesineee  :opucuk:  :opucuk: Ayberk i de öp diyoo ama onu söylemiyorum ayıpppppppppppp   :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

Alıntı yapılan: nihalim - 06 Şubat , 2008, 19:15:41
canım benım ugarmazmııyım hıc benım kızmında sayfası var mınık kusum bırgulum ben gectıgımız haftalarda pek ugrayamadım ama artık hıc ıhmal etmıcem ıyıkı bu forum var ve ıyıkı sızler varsınız hamılelıgı ozlemıyorum cunku kızımı cooooooook sevıyorum onun gozlerıne bakmak benı tanıması bana gulmesı 9 ay sabırsızlıkla bekledıgım anlardı bu arada bır arkadas ban demıstıkı kızın senı tanımaya basladıgında sacların dokulur ben ınanmamıstım ama sımdı acayıp sacım dokuluyor tutam tutam gercekten dogrumu acaba zuhalcım senın nazın kac aylık oldu. optum canım senı ve mınık nazımızı...
Sağol nihalim konuşçak çok şey var demii.....Hemen minik kuşunun sayfasına giricem inşallah fotolarını koymuşsundurr öp onu benim için tamammı canım...  Hamileliği özledim derken ben halimden çok memnunum iyiki doğurmuşum bebişimi bu bambaşka bişi yaaaaaaaa onun sevgisi hiç birşeyde yok ama hamileliğin tadı başkaymış sürekli heyecan içinde beklemek falan benim 41 haftayı doldurdu bebişim ondan 1 aralıkta doğdu seninkisi abla olmuş artık.. Bu arada saç  dökülme olayını ilk defa sende duydum araştırayım bi...

06 Şubat , 2008, 23:53:49 #164 Son düzenlenme: 07 Şubat , 2008, 00:17:14 zuhaluysal
BAKINNNNNNNNNNN KIZIMM ARTIK EN HAVALISINDAN  POZLAR VERİYOR  :k06:  :k06:  :k06: