Sigarayı Nasıl Bırakırız ?

Başlatan bengü, 28 Aralık , 2007, 20:12:44

« önceki - sonraki »

oozge

helal bana mavişim helal bana aaaaaaaaaaaaaaaaa :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

MISIRLI-GELIN

«« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»

duru boncuk

meraba hilalcim iyiyim sen nasılsın  ;)

MISIRLI-GELIN

duru boncuk

allah iyilik versin canım nasıl mide bulantıların daha iyiymi bakalım  ;)

MISIRLI-GELIN

evet  canim allaha sükür gecti sonunda bagzen oluyo ama o kadar degil artik

tesekür ederim unutmamissin canim  cocuklarin nasil buarada canim

duru boncuk

ne demek canım unutmadım tabi  ;)
bi tane çocuğum var onuda yeni uyuttum bende takılıyorum öylesine  ;)

MISIRLI-GELIN

pardon ya bende cocuklar dedim ismi neydi bak unutkanlik iste allah bagislasin

duru boncuk

unutkanlıktan değil  canım o sitede çok bebek olunca unutulabiliyo haliyle önemli değil ismi zeynep duru sen düşündünmü bakalım isim konusunda

MISIRLI-GELIN

oooooooooooo zeynebi öp yerime himm benimkiyin ismi  abdelhamid daha babasiyla tanistimizin
ilk haftasi isim konustuk o dediki benim cocugum olursa ismi bu olcak birlikde bile degildik simdi ona sürpriz
yapacam hastanedeyken doguma girmeden ismi yazdirmayi düsündüm neyse hayirlisi  senin cimcime kac yasinda dislere bakbi ayyyyyyyyy yerim onu

duru boncuk

çok güzel düşünmüşsün canım ismiyle yaşasın inşallah bebişin  :amin:benim velette 13 aylık hayatım 6 aylıkken çıkarınca ilk dişini biraz hızlı gittik diş konusunda anlıcan senin için öperim canım çok çok şimdilik çıkmam lazım uyandı zeynep hanım çünkü ben yemeğini yedirim sonrada parka gidicez akşam yine görüşürüz buralarda olursan canım kendide ve bebeğine iyi bak  :opucuk: :opucuk: :wave: :wave:

MISIRLI-GELIN

canim benim sana iyi gezmeler zeynepcim canim iyi oynamalar sanada  özgülcüm aksama babam alcak beni yarin geri gelcem eve belki onlardaken girerim nete ok sende kendine iyi bak canim öpüldün by

oozge

tubis

ösgeeee şimdiye kadar heç içmedin değğmii... 11. gün yazdığına göre içmemişsin sanırım.. valla helal olsunn. dediğini yaptın.  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

tebrik ederim canım inş. bidaa hiç içmezsin  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

oozge

SAOL TUBISIMM
YOK ICMEDIMM HİÇ.
İÇSEMDE ESIR OLMAM  :icon_thumright:
BİTTİ SIGARA OLAYI BENDE ARTIK.
HIC CNM ISTEMIYO ARADA ISTIO TMM YALAN DEGIL AMA TADINDAN VE KOKUSUNDAN NEFRET ETTIM BI ANDAA BIKAÇ GUN ICMEYINCE SOGUYO INSANN BIRAKMAK ISTIYOSA TABİİ

ARADA İÇERİM BELKI ICIME CEKMEDEN FLN.AMA ŞU 72 GUNUN GECMESI LAZIM ONCE Bİİİİİİİİ :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: