Sigarayı Nasıl Bırakırız ?

Başlatan bengü, 28 Aralık , 2007, 20:12:44

« önceki - sonraki »

mavili

bizde sizi öpüyoruz canım iyi geceler yatta dinlen biraz canım belin agrıyor zaten zorlama kendini

Ecrin57

sagol canim anlayisin icin oda vardi zaten sekilden sekile giriyorumm burda inann allah rahatlik versin sende dinlenn bakk  hadi optukk sizii cicicssslerrrrrrr

oozge

:k06: :k06: :k06: :k06:
melısammm yanı ayfercımmmm melısamm seftalı kız olcak wlla heeee nikadr cok sevıon seftalıyı meyveyı flnn bn gıbıı ya :k06: :k06: :k06:

Ecrin57

sorma osgecimm cokk seviyorumm isin garibi annemde bende seftaliye as ermis ve  seftali yemiss hepp benim kizdada ben yiyorum aynisi yani   anneden kiza gecmiss herhalde normaldede hastasiyim basina bir gectimmi baya yiyiyorumm senle  bir cok ortak noktamizz var zatenn bakk seftali konusu mslaa :ehi: :ehi: :ehi:

Kayram

ayfer nasilsin iyimisin canim benim ay canim cekti valla banada atsana birtana üst kattan fazla yeme mellisa seftali gibi tatli olur yoksa sabah inde bana kahvalti yapalim birlikte

Ecrin57

oldu uyanabilirsem inerim yasemincim malumm gecee mesaisindeyimm suann kalkmasi zor oluyoo azicikkkkkkkk :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ne demek atarim tabi sen cami acc yakala asagdan :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

mavili

Ecrin57

selmacim hosgeldin nasilsin nerelerdeydin merak ettik bu gunn

ya camdan samsuna kadar firlatabilirmiyim acamaaaaaaaaa :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

elos nasill iyimi :love7:

mavili

süt içiyoruz şimdi ayfercim hareketleri zayıfladı bende korkmaya başladım eskisi gibi degil çok cansız gibi yarın nasıl olacak bilmiyorum

Ecrin57

yok korkma canim sen yeri daraldi artikk annesi kocaman oldu ondan eskisi gibi sik donupp tepinemiyoo daracik yerde  ondan korkma sen

cukulata ye bak nasil sevinip oynarr mutlu olur yarim saate kadarr

yarin goruceksin bak elosu cok iyi oldugunu goreceksin korkma sen icini rahat tut yeter dualarim seninlee sabbirsizlikla bekliycem yarinnn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

mavili

tatlı yedim canım birkaç gün önce olsa coşardı içerde şimdi böyle dokunup çekiyo gibi çok az

Ecrin57

bak yarin goreceksin zaten iyi o merak etme sen annesi inan yeri dar ya ondan artik uzulme sen

mavili

yarın ögrenecegiz bakalım hanımefendinin yeri mi dar yoksa keyfinden beni korkutmak içinmi yapıyor

yok ya suyu da az ya oyüzden çok korkuyorum ben

Ecrin57

anliyorum canim korkunu insan cok korkuyo oynamayinca gercekten arada bende oyle dusunuyom kendi kendimi korkutuyomm 

iste selmacim cokta islerle yorma kendini bir sen degil eloste yoruluyo onu dusun tamammi canim  korkma sen bir sey olmazz yarin birr bakicaksinnki onun keyfi yerindee suyuda iyi belkide gelmeye naz bile yapacakkk :k06:

mavili

zaten eşim benim temizlik yapmamdan bıktı ve artık zavallı yavrum biliyorum kurtulacagın günü iple çekiyorsun annenden diyor ozaman kızıp bırakıyorum işi benim kızım beni seviyor bak karnımda biraz daha kalmak için ugraşıyor yoksa doktorlarındedigi tarihte yani 7. ayında dogardı ozamandan beri mücadele ediyor kızım diyorum eşimd ozaman sende onu bunaltma çıkmak ister az  sonra görürüsün diyor halimiz tam bir komedi valla evde  :toothy10: :toothy10: