Sigarayı Nasıl Bırakırız ?

Başlatan bengü, 28 Aralık , 2007, 20:12:44

« önceki - sonraki »

oozge

ılk defa duydum bunuu cidden bölemiii :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

ecrin merzam

bence onu senin kocan almış  :toothy10:

aman olsun ya inş onların dişleri inci gibi olur  :amin:

benim çok şükür  ağrımadı hamilelikte dikkat ediyorum okadarda ağrımasın  yarım litre süt içiyorum korkumdan çünki başka kalsiyum eksiğimi karşılaycak bişe yemiyorum  :hungry:

mavili

evet ösgecim malesef çogu hamile bu sorunla karşılaşıyor kalsiyumu bebek önce annenin dişlerinden sonra da kemiklerinden çekiyor kendisi için o eksik kalmıyor kalsiyumdan olanda anneye oluyor malesef ben başlarda süt içemedim çalışıyordum nerde bulayım düzenli sütü iş yerinde yemek yiyemiyordum ki yogunluktan kaldı süt lükse giriyordu benim için son 2 aydır düzenli hergün içiyorum ama giden gitti ne çare

oozge

alla alla ben yandım ozmn ya ztn dişlerden sorunluyum bıde bebısım olursa nasıpse ozmn yandım ısde dışım kalmaz walla

zaten 20 lıkler cıkıo berbat durumda dıs etlerımm :y25: :y25:

ya snınde ıhmale gelmıs dıcem ama calıısıodunn cnm normal yanı ddgn gbı yemek yıyemıoken sutu nsl bulcaktın o yogunluktaaa

mavili

su bilem içemiyordum ya lavaboya sık sık gitmek lazım ama vaktim yok yani öyle  :toothy10: :toothy10:

şimdi dünya varmış ya evde olmak gibisi yok napsam ya istifamı etsem harika bişey evde olmak ama eminim bir süre sonra tak diyecek ama birde eşinin yanındaki maddi gücün bitecek yok yok ben işimi bırakmayım hemokadar okumuşum sınavlara girmişim yazık diplomama

oozge

bncede bırakma mavısımm ama 3 ay snr nsl başlıcaksınnn :( :(

tmm bısı demedım kapatalım konuyu canın cok sıkılcak yıne dusunme bosverr

bebısını dusun dogdugu gunu dusunnn o mis gbı kokusunuuuuuuu
bn okonuyu kapatayım derken smdı dha ck aglatıcam galıba eloşu dusun derken derken :k06: :k06:

Ecrin57

sagolun arkadaslar kurtuldum o pissssssss disten cekti doktorum mecburr cok zor dayandim ama  bir kere acir en azindan agri cekmekten iyidir

yani kizim bir disimi almis oldu annecinden napalim o na yaradi her halde

maviss ise devammmmmmm erkek eline bakmak cok kotu yaww ozgurlugumuz olsun bence rahatlatir hem bizii

Ecrin57

gunaydin  canlarimm hu huuuuuuuuuuu :hello: :hello:

biz geldik kizimla tur atiyoruz forumdaa herkezz misil misil uyuyorr kesinnn :hello: :hello:

oozge

gunaydın ayfercımmm

ne uykusu ayollll
sabah kuşu geldı yne oleyyy yanlız dglmmmmmm busbah :muzz: :muzz:

nslsın cnm ıyımısınn
melısammmmm nasılllll :flowers:

mavili

bu sabah ayfer bendende erken gelmiş  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

haklısınız kıslar ya erkek eline bakmak çok kötü işi bırakamam kızıma yazık işte ona üzülüyorum bakalım Allah bir yol gösterir bize ne yapalım herşeyin hayırlısı

oozge

HERSEYIN HAYIRLISI MAVIŞŞŞİMMM BAKALM ELOŞ BI DOGSUNDAA :-[ :amin: :amin:

mavili

inşallah o bir dogsun sag salim ne yapalım katlancaz zaten ben 4 günde 1 nöbet tutuyorum ama o da 24 saat ve işim uzakta bu kötü işte gece gündüz yokum gidince

oozge

:dontknow: :-\ :-\ :-\

BISKLDE ÇARESI BULUNUR CNMMM
ŞİMDIDEN SIKMA CANINI

mavili

haklısın neler oluyor neler bitiyor şu dünyada neler degişiveriyor çabucak bakalım zaman bize neleri gösterecek Allahım kızımı bana bagışla rabbim :amin:

oozge

mavısım ışın cıddıyetının farkında degılsınn

kesın gozuylemı goruyosun herseyı

mavışş sen hamılesın ve bugune yarına dogurabılırsınnn senın bı bebısın var karnındaaaa  2gunluk evlı bırıde degılsınnnnn
herseye koş babam koş luksun 9 ay onceydııııııııııı
sabret 9 gunun kaldı sadece 9 gunnn ama sen boyle yapmya devam edersen dha da kısa bısure olabılır bu.
senı cok cok cok sevdgım ıcın bukadar karısıyorum belkıde yemek ye temızlık yapma dıye falan ama senın uzulmenı ıstemıyorummm

bak tulıne bebısı olsun dıye neler yapıyooonla konusmalarımızı okusaydın ınan suan bnm gıbı olurdun

senın bebısın var allahıma şükür ama sen tutturdun bı hava gıdıyosun.
prdon ama afedersınn kır k....nı otur artıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
en krıtık gunlerındesın yaaa
yemın ederım ben orda olcammm eger sna bır ıs yaptırırsam adım özge degılll bukdr buyuk konustum ama orda dglm ıste burdanda nekdr mudahale edebılrmkı dınnemıosunnnnnnnnnnnnnnnn hmmm bıldıgınden şaşmıyosun

bana kızma bıtanem lutfennnn
ama nolur dıkkate al soyledıklerımı.otur ve duşunnnn senın kotulugunu ıstermıyım ben ınan herseyden once sen onemlısınnn lutfen bıraz rayına oturt bu tempoyu artıkkk bı lıste yap  negunler temızlık yapıcaksan çiz kafanda onu işlerınıde ona gore ayarla.
eşinede soyleeeeeeeeeeeee bukaar dagıtmasın artık dagıtıyosada bırazcıkta olsa cok az da olsa yrdmcı olsun kendı yayıntısını toparlasın o yeter sana

sna soyleyım eşinin yayıntısı hıcbısey degıll
asıl ela dogduktan sonra gör bak senn o ev ne hale gelıyoooooooo

demedı deme :tongue3: :tongue3: