kahverengi akıntım var ben çok tedirginim bilen yazsın

Başlatan EMEL 26, 21 Ocak , 2010, 01:16:44

« önceki - sonraki »

EMEL 26

arkadaşlar kaç gündür ara ara kahverengi akıntım var. keseyi gördüm ama kalp atılarını duymadık daha erkenmiş ben açıkcası korkuyom kaç gündür yatıyorum başına böyle olay gelen varmı  yardım ara ara kasıma gibi agrıda oluyor ööfffffffff :cildir:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

fece2000

benimde 7. haftada olmuştu dr aradığımda hemen kontrole çağırdı ve progestan isimli hapı verdi hamileliğin başında olabiliyor ama ihmal etmemen lazım

ZyNp

benımde oldu cnm hıc bısey yapmadım kendı kendıne gectı.

haydibebeğim

cnm progesteron yazması gerekti drunun,yazmadı mı ???benim de ilk zamanlar oluyordu allaha şükür geçti..

serra_emine

kendını uzme sıkıntı yapma benımde oldydu oyle.geçti gıttı bi sorun çıkmadı.tabı ınsan o dönemde çok evhamlı oluyo ama.ama doktoruna başvur yınede hiç ıhmale gelmez.tamam bizde bişey çıkmadı ama herkesın durumunu dr u bılır kımse bılemez.bızım dıcegımız sana tesellı olur korkmaman için.ama evet korkmada zaten.yınede bı dr una gözukmeyıde ıhmal etme.umarım bişey çıkmaz yoktur bişey.
benımde olduydu çok endişe ettıydım dr gıttım bı sorun çıkmadı.olabılıtyor yanı bazen..
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

EMEL 26

çok teşekür ederim arkadaşlar  :opucuk:
dr gittim  progestanı bir haftadır kullanıyorum ve isirat verdi  yatıyorum işte yapacak daha fazla bir şey yok :dontknow:

haydibebeğim

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 21 Ocak , 2010, 18:01:51
çok teşekür ederim arkadaşlar  :opucuk:
dr gittim  progestanı bir haftadır kullanıyorum ve isirat verdi  yatıyorum işte yapacak daha fazla bir şey yok :dontknow:

ne dedi drun?

EMEL 26

zaman  ne gösterecek takip etcez dedi kalp atışlarını duymamız lazım düşcek biz ne yaparsak yapalım düşer
ama birazda olsun tutunursa ona göre harekette geceriz dedi bekliyorum işte

betüs26

CANIM BENİMDE OLDU HEP KANAMA AMA MİKTARI NE VEDE KALP ATIŞI YOKMU TAM OLARAK KAÇ HAFTA

ecee

EMEL 26

6 haftalık daha canım senin süreklimi oldu benim ara ara gün içinde oluyor yaa moralim çok bozuk :'(

Demet_dk

Emel moralini bozma
olumsuz düşünme biliyorum çok tedirginsin ne söylesek rahatlatamayız seni ama
olumlu düşün ki güzel şeyler olsun
konuyu da bebeğimi kaybettim bölümüne açmışsın yapma böyle  :caca:
Allah büyük herşeyin hayırlısı Allah yardımcın olsun  :amin: :amin: :amin:

betüs26

SÜREKLİ DEĞİL ÇOK AZ Bİ LEKELENME AMA 1 HAFTA SÜRDÜ GEÇTİ DERKEN TEKRAR 1 HAFTA SÜRDÜ ÇOK ENDİŞELİ VE ZOR GÜNLE GEÇİRDİM HEP KONTROLE GİTTİM DÜŞÜK TEHDİDİ GEÇİRMİŞİM SONRA YATTIM HEP VALLA 12 . HAFTAYA GELENE KADAR HEP TEDİRGİNDİM SONRA BİRAZ RAHATLADIM AMA ŞİMDİDE BİRAZ UZUN SÜRE KIPIRDAMASIN ÇOK KORKUYORUM  CANIM İNŞALLAH BİŞEY OLMAZ ALLHAIN İZNİYLE  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

.:.Zamansız.:.

emelcim benimde oldu canım iki gün arayla 6+5 de ..2 haftadır progestan kullanıyorum allaha şükür bi sıkıntı yok.
doktorumu aradğımda hemen gelmemi söyledi , kalp atışlarına baktılar herşey normal dediler..ilacı kullandım hemen geçti canım..3 ayın sonuna kadar kullanıcam sanırım. yarın tekrar kontrolüm var bakalım ne olcek :amin:

EMEL 26

senin kanamanın geçtigini sevindim canım ama dikkat et  benim bir haftadır ara ara devam ediyor bende ulanıyorum progestan ama nasip bakalım ne olacak  :opucuk: