kahverengi akıntım var ben çok tedirginim bilen yazsın

Başlatan EMEL 26, 21 Ocak , 2010, 01:16:44

« önceki - sonraki »

ecee

canım moralini bozma allah ne verirse hayırlısını versin.belki düşündügün şeyler olmaz moralini yüksek tutki hayırlı şeyler olsun.saglıcakla..

gizemm

canım bozma morelini lütfen rabbim hayırlısını sağlıkla versin inşallah.sen kendine dikkat et

****SeRaP-27****

emelimmmm çok üzldüm yaaa canım benim olsun umut umuttur moralini bozma hayırlısı de canım
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

EMEL 26

herşeyin hayırlısı diyorum da bunu içim  gözlerim anlamıyor aklım almıyor ben ne yaptım rabbim bana cezamı veriyor çok zor
Kızlarımla hayat çok güzel💖

gizemm

öyle deme lütfen.sakın aklından bile geçirme böyle bişeyi.peki hiç çocuğu olmayanlar napsın.sen en azından gebe kalabildiğini öğrendin.sağlıksız bebekler zaten anne karnında tutunamıyor -ki senin daha böyle bişey olduğu bile kesin değil-öyle olsa bile rabimden herzaman hayırlısını iste.hiçbişeyi ceza olarak düşünme sabır ve sağlık için bol bol dua et lütfen.kendini hırpalama

hoşuna gitmeyen bi yazı olduysa özür dilerim şimdiden

EMEL 26

haklısın arkadaşım allaha çok şükür benim bir kızım var allah olmayanları da versin allah  kızıma ömür versin ama işte üst üste gelince  düşükler insan oglu dayanamıyorum   allah başka acı yaşatmasın

gizemm

amin canım amin.bak ne güzel bide kızın varmış allah ona sağlıklı huzurlu güzel bi ömür versin inşallah.seni anlayamam belki ben hiç hamile kalamadım ama yinede allaha şükrediyorum en azından bi sorunumuz olmadığını söylüyor doktorum kalabilirm yani ama zamanı var sabret seninde bi zamanın var demekki ayrıaca ümidini kaybetme o bebiş hala senin karnında  :opucuk:

EMEL 26

sen nezandır istiyorsun canım  allah en kısa zamanda verir inşallah

gizemm

inşallah  :amin: ben 10 aydır istiyorum ama tık yok :k06: bakalım ne zamana gelicek bizimki önümüzdeki ay rahim filmi çektiricem.peki sen eğer yanlış anlamadıysam daha önce düşüğün olmuş galiba doktorlarla görüştünmü hiç

EMEL 26

seninde daha yeniymiş   kızımda hiç bir sorun yaşamadım  6 sene ara verdikten sonra ikinciye düşündük ama 5 yıldır yapamadık  her sene bir olay yaşadım  ve bunula birlikte beş olacak canım  malesef 

gizemm

allah sabır versin canım ya peki doktorların dediği bişey yokmu neden olmuyormuş.diycek bişeyler ivardır mutlaka

EMEL 26

düşüklerin %50 sebepsizmiş tabi benimkilerin hepsi farklı farklı  bundan sonra genetik araştırmaya  gönderecek orda ne çıkar bilemiyorum

gizemm

inşallah çok önemli bişey değildirde biran önce alırsın yavrunu kucağına  :binkybaby:

EMEL 26

inşallah canım çok istiyorum bir bebişim  daha olsun nasip

haydibebeğim

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 02 Şubat , 2010, 13:01:21
kızlar bu gün dr gittim  hiç içaçıcı durum yok dr her an düşük yapabilirsin dedi şimdi müdahala etmek istemiyorum bir hafta bekleyelim dedi çok ama çok üzgünüm bu kaçıncı ya hep benini bulur böyle şeyler allah kimseye yaşatmasın çok kötü bir durum allah yardımcım olsun ama bir haftada mucize olacak hali yok yani durum beli bebegim bana elveda diyor  :crybaby2: :crybaby2:

:y25:

emelcim  inşallah drun yanılıyordur birtanem ya,başka bir dra daha görün nolur.