27 Nisan , 2024, 09:50:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eşiniz yalan konuşursa???

Başlatan aleyna635, 15 Ocak , 2010, 01:00:08

« önceki - sonraki »

aleyna635

kızlar eşiniz size yalan konuşuyorsa  bazı konularda.onu değiştirmek için ne yaparsınız.ben her yolu denedim.ama eşim bazı konularda yalan sölemekten vazgeçmiyor.ben onu doğru yola koymaktan vazgeçtim artık.kendi haline bıraktım.ama hepte düşünüyom.acaba halen yalan konuşuyormu.????

serra_emine

yalan söylese ne kendını kandırır sadece.sende dersın anladıgın zaman ıstedıgın kadar yalan soyle ben anlıyorum ama ses çıkarmıcam de  yeter napıcan kı başka .benım kıde bazen yapar onu ama oyle buyuk yalanlar degıl ufak tefek şeylerde.ama ben anlıyorum şimdiye kadar çok ustune gıttım hep dogruyu duyana kadar sıkıştırdım o da guluyodu tabii.ama şimdi aşkım hiç beceremıyosun kendını yorma deyıp kesıyorum aradan zaman geçince şunun dogrusunu soylesene neydoı doyom anlatıyıor çünkı yutmadıgımı bılıyor...
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

ertl

serra doğru söylüyo bence
benimkide yalan söyleme değilde annesi bişe söylese bana söylemez üzülmemem için ama daha sonra mutlaka ağzından kaçırır  :toothy10:

tabi bende en ince ayrıntısına kadar anlattırırım

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

benımkı yalan sölemez lap dıye olur olmas söler bana sadece pembe yalan söler o da benım ıylıgım ıcın :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

miray

benimki söylemez zatende söylese bile gözünde şappadanak anlarım  ;D

Demet_dk

beraberliğimizin 3.yılını doldurduk
hiç böyle bişey yaşamadık yalan söylemez beceremez  :laughing7:

ZyNp

bende valla şapdanadak anlarım gozünden :)

yeliz26

ben 3yılımdayım  bir kere bile yalanna rast gelemdim sanmıyorum sölicenide

aleyna635

kızlar benım eşim çok yalan konuştu bana.hemde büyük yalanlar.ve bu nerdeyse evliliğimize bile sebep olacak şeyler.bunu bildiği halde yine yalan sölemekten kaçınmadı.özellikle ailesiyle ilgili konularda hep bilmem ben karışmam beni ilgilendirmez.ama bakıyom ki en çok benim eşim ilgileniyormuş o konularla.ve evliliğimizi bile bozmayı düşündüm bu yüzden.ha diyeceksiniz ki bırak ailesiyle ilgili sorunu neyse onlar hal etsin.ama bu benım huzurumu bozan konular.başkaları için çok büüyük borç paraların altına girmiş benım haberim bile olmadı.gidip geldiği yerleri bile bana yalan söledi.gitmedim dediği yerlere defalarca gitmiş.bir kaç aydır artık yalan sölemiyom diyo.ama yıne de bazen ufak tefek yalanlarını yakalıyom.ve korkuyorum.bir daha öle büyük felaketler yaşarmıyız diye...ne yapmalıyım bilmiyom.yardımcı olun arkadaşlar.oysa ben evlendiğim zaman ona çok çok güveniyordum.şimdi bu dünyada güveneceğim en son kişi eşim benım gözümde.ona tekrar güvenmek istiyom.ama nasıl:???inanmak istiyom ona.

serra_emine

aleynaa çok zor canım yaa....valla ne dıyeyım inşallah aklı başına dank ederde vazgeçer yalan soylemekten..senın yapacagın gözünu açık tutmak sadece ve dua etmek allah dahada buyuk hatalar yaptırp yalan soyletmesın...dua et canım ccuma gunlerı falan olsun mubarek vakıtlerde ezan okunurken falan dua et..o an yapılan da asla red olunmaz...
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

KUŞKULU

bana yalan sölemez değil eşim prensip olarak pembe bile olsa hiç yalan söylemez söylencek yer vardır böyle söyle nolcak yalan bile değil bu deriz annesi ben falan bazen gerektiğinde :ehi: :ehi: :ehi:
ama asla gene demez.
kendi prensibi bana söylemediği için değil yani
aslında bazen pembe yalanlar söylesin istiyorum bazen gerçekler iç acıtıyor çünkü üzüldüğüm zamanda sorma işte madem üzülceğini biliyorum zorluyorsun söyletmek için diyor.
haklıda sanırım ben kaşınıyorum :ehi: :ehi: :ehi:
merak iyi bişey değil anladım bunu :ehi: :ehi: :ehi:

sanada tavsiyem değiştirmek için çok zorlama arkadaşım belirli bir yaşa gelmiş karekteri oturmuş sonuçta kolay kolay değişmez yıpranan sen olursun.
ama sen tedbirli ol eşinin huyunu bil aklında olsun. olaylara bakış açını ona göre ayarlarsın.
allah yardımcın olsun. inş güvenini kazanır

aleyna635

kızlar çok dua ediyom eşim değişsin diye.ve hatta öle bir dua ettim ki.allah ım senden dileğim ne zaman eşim dilediğim gibi bir insan olursa bana çocuk ver. o zaman ondan çocuğum olsun.ve 5 yıl oldu halen çocuğumuz yok.acaba eşim halen dürüst değil mi bana.bilmiyom çok zor durumda kalıyom bazen.onu sevmekten korkuyom.onu sevdiğimi belli bile etmek istemıyom artık.çünkü önceleri  çok belli ettim.ve o da sankı bunu yaptı bana nasılsa beni çok seviyo  ne yapsam da bişi demez.ama ben çok çok yıprandım.üstüne gitmek istemıyom kendi haline bırakayım dyom.daha fazla başı boş kalıyo.yaşı oldu 41 nasıl değişir bilmiyom.ve o değişmezse onunla ömür nasıl geçer bilmiyorum. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Balböceği

aile drnuz konusuyor saygilar....

arkadasim esin eger yalan soyluyorsa ki soyluyor arada benimkide
sizlera tavsiyemmm uzun kalin vurdugunda kafa kiracak bi sopa aliyorsunuzzzz
esinizin boyu uzunsa sizde onu kanepeye dogru cekinnn kanepeye cikin
ve bi elinz sopada bi eliniz esinizin ensesinde olsun kafaya iki tane cakinnn
sonra popoya bi tekme atin emin olun ise yarayacaktirrr  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ha eger esiniz sizi bosarsaaa aman takmayin size esmi yokkk  :icon_thumright: :icon_thumright:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi【★】 - 21 Ocak , 2010, 22:07:20
aile drnuz konusuyor saygilar....

arkadasim esin eger yalan soyluyorsa ki soyluyor arada benimkide
sizlera tavsiyemmm uzun kalin vurdugunda kafa kiracak bi sopa aliyorsunuzzzz
esinizin boyu uzunsa sizde onu kanepeye dogru cekinnn kanepeye cikin
ve bi elinz sopada bi eliniz esinizin ensesinde olsun kafaya iki tane cakinnn
sonra popoya bi tekme atin emin olun ise yarayacaktirrr  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ha eger esiniz sizi bosarsaaa aman takmayin size esmi yokkk  :icon_thumright: :icon_thumright:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: allah iyilini versin doktorrr  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

demiii aks dr yazcammm nickimee  ;D ;D :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: