27 Nisan , 2024, 14:06:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eşiniz yalan konuşursa???

Başlatan aleyna635, 15 Ocak , 2010, 01:00:08

« önceki - sonraki »

ღ♥ Nilda♥ღ

yok yok hacı yatmaz sağa döner sola döner ama düşmezz

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
.   

Balböceği

Alıntı yapılan: Nilda - 22 Ocak , 2010, 00:13:01

dogru zaten ama benim hec haci yatmazim olmadiii hep baba kalkmazim vardi  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: *DİLARAM* - 22 Ocak , 2010, 00:12:56
sizinde esnız yapıyomu kızlar ailesıne gisli gisli yardım beni cok gıcık edıyoda bizimkı

yapıolar hayatım ruhun bile duymaz onlarla kalsa ii yiyenlerinin üniversite harcını bile o gönderioo sora ağzından kaçırırsa öğraniom  :BangHead: :BangHead: :BangHead:yoksa haberim bile olmuyoo valla ver ver doymuyoo yetmiyoo onlara  :caca: :caca: :caca: :caca:

:violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
.   

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi【★】 - 22 Ocak , 2010, 00:13:47

dogru zaten ama benim hec haci yatmazim olmadiii hep baba kalkmazim vardi  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ee dedimya tatlım ondan bişi çıkmıyoo sizden

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
.   

Balböceği

Balböceği

Alıntı yapılan: Nilda - 22 Ocak , 2010, 00:17:14
Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi【★】 - 22 Ocak , 2010, 00:13:47

ee dedimya tatlım ondan bişi çıkmıyoo sizden

kiz bu ay umudum var hala haaaa o gune tam denk getirim kocamla aramda bi bag olmasadaaa var gene

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi【★】 - 22 Ocak , 2010, 00:17:35
allahim sana geliyorummmmm  :ehi: :ehi:

dur kıss daha çok gençsin daha bebek yapacadıııkkkkk

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

.   

Balböceği

napim kiz gidiyom ben yavas yavas elvedaaa kizlat hat cekmiyorrr  :cildir: :cildir:

*DİLARAM*

kızlar kocişin dedıkodusunu yapayım dedım ayan oldu galıba benı cagırıyo uykusu gelmıs yatıyozmusuk ben kacar hadin herkese iyi geceler canlar..
Arzum büyük ANNELİĞE...

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

Balböceği

bende yavas yavas gider eciik evde tur atim kocis gelirrr gorusmek uzere kizlar bayyyy  :hello: :hello:

aleyna635

dilaracım zaten benım kocamın yalan konuşmasının tek sebebi ailesi.galiba senınle aynı dertlerimiz var.ne yapsam vazgeçiremedim.anam çok parası olsa yapsın diyecem tınlamam.ama zaten asgari ücretle çalışıyo.ve biz tedavi görüyoz.onların yardım etmesi gerekirken benım kı onlara yardım ediyo.ahhh ahhhhhh.nasıl değişecek bu adam bilmiyom.bugun bile bu yüzden tartıştık.ben saatlerce ağladım sızladım.o ne yaptı uzandı tv karşısına maç izliyo.ölecem bunun derdinden. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Balböceği

rabbim sabr versin sana cnm  :amin:    :opucuk: :opucuk:

Dilek&Yusuf

ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN EŞİM BANA HİÇ YALAN SÖYLEMEZ İNŞALLAH BUNDAN SONRA DA BÖYLE OLUR.CNM SANA TAVSİYEM ONUN İÇİN DUA ET RABBİM HİDAYETE ERDİRSİN İNŞALLAH.EĞER NAMAZ KILMIYORSA SENİ DİNLERSE BAŞLASIN ALLAHTAN KORKAN YALAN SÖYLEYEMEZ ZATEN.AİLESİNE YARDIM ETTİĞİNİ ÖĞRENDİĞİNDE ONA GÜZEL Bİ DİLLE SÖYLE DURUMUNUZU TARTIŞMA ÇIKACAK ŞEKİLDE DEĞİL.EĞER SÖYLERSEM KIZAR BAĞIRIR DİYE DÜŞÜNÜYORSA ONDAN YALAN SÖYLÜYOR OLABİLİR.ONA ÖNCELİKLE DÜŞÜNMEN GEREKEN Bİ YUVAN VAR DE. EN ÖNEMLİSİ HEP DUA ET ALLAHTAN ÜMİDİNİ HİÇ KESME.

aleyna635

dilekcim güzel dili denemedim mi sanıyon.benım en çok kızdığım ben başkalarından duymadan o bana sölesin ne yaptığını.hiç paylaşmaz benimle ailesi ile ilgili konuları.paylaşmasın onu da istemıyom.ama onların yüzünden bizim huzurumuzu bozacak şeyler yapmasın.çok dua ediyom allah ıma değişsin diye.ama değişmeyecek diye çok korkuyorum.ve namaz kılması için çok dil döktüm.bana açıkca sölüyo.namaz kılacaksam çok dürüst bir insan olmam lazım.hayatımda hatalara yer vermemem lazım.ancak o zaman namaz kılarım diyor.sizde bana dua edin.bu ay da önemli tedavi sürecine girdik.ve nerdeyse sinir hastası etti beni bu ayda.... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: