27 Nisan , 2024, 09:44:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

klomen kullandığım halde yumurtam oluşmamış:-(((

Başlatan dilekibrahim, 17 Ocak , 2012, 21:02:23

« önceki - sonraki »

dilekibrahim

Düzenli olarak bu siteye giriyorum ve dersler çıkarıyorum.Sabretmem gerektiğini, dua etmem gerektiği öğreniyorum.İnş sabır ve dua ile muradımıza eriçez.8 aydır yumurta takibi yapılıyor  yumurtalarım kendiliğinden büyüyor ama çatlamıyor sitedeki kürleri denedim yok yok yok.Bu ay günde 2 defa klomen kullandım çatlatma iğnesi vurulducaktım ama ilaçsız oluşurken bu ay klomenen rağmen ymurtam olmadı.Doktor 2 gün sonra tekrar gel dedi.İlaçların bittiği gün gitimiştim hastraneye oluşması için erkenmiydi arkadaşlar.sitede okuyorum bir çok arkadaşımız benim gibi ilaçın bittiği gün gitmişler ve yumurataları oluşmuş.Artık yorulmaya başladım sürekli işten izin alamaktan yüzüm eskidi.Şimdiden düşünüyorum 2 gün sonrası için nasıl izin alıcam.İnş sitedel duaları bende edicem.Rabbim isteyen herkesin kuçağını doldursun.

lagrima

sorunla alakalı fikrim yok amaRabbim bekletmeden göndersin meleğini inşallah. :amin:

gülden 59

merhabalar kızlar:
bende yeni üye oldum
ve doktorum bana geçen ay klomen verdi fakat ben hastalıklarım yüzünden başlıyamadım ama açıkçası içmeyede çekiniyorum bakalım önümüzdeki ay sanıyorum başlıyacam bana biraz klomenle ilgili bilgi vere bilirmisiniz?

HASRET!M S@N@

tatlım yumurtalarını büyütmeye yarayan bir ilaç hamileliği kolaylastırıyor bence diğer ay basla hemen adetinin 5. günü

HASRET!M S@N@

doktor takibinde kullanmanı tavsiye ederim yumurta catlamazsa kiste cevirebiliyor canım

gülden 59

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 27 Ocak , 2012, 11:22:08
tatlım yumurtalarını büyütmeye yarayan bir ilaç hamileliği kolaylastırıyor bence diğer ay basla hemen adetinin 5. günü
evet bende bu ay önce doktoruma gidip başlıyacam inşallah güzel sonjuçlar alırım..