HALA ADET OLAMADIM KORKUYORUM :((

Başlatan gül-i rana, 29 Ocak , 2012, 00:14:54

« önceki - sonraki »

gül-i rana

KIZLAR KÜRTAJIN ÜSTÜNDEN 40 GÜN GEÇTİ AMA BEN HALA ADET OLMADIM.BİR SORUNMU VAR ACABA.NETTE ARAŞTIRDIM DA RAHİMDE YAPIŞIKLIK OLUNCA FALAN ADET OLAMIYOMUŞSUN VE TEHLİKELİ BİRŞEYMİŞ.ÖYLE OLMUŞ OLABİLİRMİ.ÇOK ENDİŞELİYİM.PAZARTESİ DOKTORA GİDİCEM.
HAMİLELİK FALAN YOKTUR ÇÜNKÜ KORUNUYORUZ.DOKTOR 3 AY KORUN RAHİMİN DİNLENSİN DEMİŞTİ.

NEDEN OLABİLİR TECRÜBELERİNİZİ PAYLAŞIRMISINIZ........

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bana doktorum 4-6 hafta arasi demisti bekle olursun vucüdun hazir olunca  :opucuk:
:nazar: :nazar:

gül-i rana

Alıntı yapılan: gulum22 - 29 Ocak , 2012, 00:20:13
bana doktorum 4-6 hafta arasi demisti bekle olursun vucüdun hazir olunca  :opucuk:

İNŞALLAH CANIM.BİR SORUN YOKTUR İNŞALLAH :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: gül-i rana - 29 Ocak , 2012, 00:21:11
Alıntı yapılan: gulum22 - 29 Ocak , 2012, 00:20:13

İNŞALLAH CANIM.BİR SORUN YOKTUR İNŞALLAH :opucuk:
yoktur cnm insallah  :opucuk: bak bide hep internette arastirip kendini yipratma bende ilk düsügümden sonra saatlerce internette arastirirdim kafayi yerdim birak internette hersey yaziyo sen doktora gidersin eger bi hafta daha gelmezse  :opucuk:

doruk38

benimde tam 40. gün olmuştu. olursun merak etme. ama kürtajdan sonra olmayanı çok duydum 1 hafta daha beklede doktoruna görün bence

suzannn

canım ben kürtajdan 52 gün sonra anca adet oldum

gül-i rana

KIZLAR BUGÜN DOKTORA GİTTİM ADET OLAMADIM DİYE O DA 60 GÜNE KADAR NORMAL DEDİ.ENDİŞELENMENE GERK YOK DEDİ.VE MUAYENE ETMEDİ.İYİKİ DE ETMEMİŞ BEN TAM O SIRADA ADET OLUYOMUŞUM ÇÜNKİ :k06: REZİL OLCAKTIM KADINA.ŞÜKÜR BUGÜN GELDİ ADETİM.

SONRA TIP FAK. GİTTİM KÜRTAJIMIN NEDENİNİN ARAŞTIRILMASINI İSTİYOM DEDİM.BİR SÜRÜ KAN ALDILAR.GENETİĞE VE KROMOZOM ANLİZİNEDE BAKACAKLAR.BİR AY SONRA ALICAM SONUÇLARI.İNŞALLAH BULUNUR NEDENİ.BİR DAHA AYNI ACIYI YAŞAMAK İSTEMİYORUM. :amin:

EMEL 26

rahim kendisini toparlayınca olursun merak etme
Kızlarımla hayat çok güzel💖