28 Nisan , 2024, 19:58:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Gebelikte ilişki...!!!

Başlatan мiŁenα., 12 Ocak , 2010, 11:26:29

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

hanımlar gebelık donemınde ne zman ılıskı yasaklandı...ne zman ilişkiye girmemeyi onerıyorlar...

bılgılı arkadaslar yazarmısınız ??? ???

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

ilk 3 ay ve son 3 ay yasaklamıştı doktorum
zaten ister istemez çekiniyosunuz ya bişey olursa diye

ZyNp

oyy maaşallah ben daha 6 haftalık hamıleyım haftada 1 eındırdım % 100iniş yaşadık :ehi: :toothy10: :ehi: :k06:

ertl

zaten hamilelik sıkıntısıyla ancak okadar oluyo
9ay sabredecekler sonra yokmu arttıran dersiniz  :toothy10:
bide bunun 40 gün lohosalığı var onda iyice sabırları tükeniyo
:ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

şimdi ben korkuyorum ..28+5 hamıleyım..dr yasak koymadı bana ılıskı sekıllerını soledı..ama bılınclı arkadaslardan da duymak ıstedım..neler yasadınız dıye..cunku benım ılıskıden sonrta oglum cok haraketlenıyor karnım yamuk yumuk oluyor nasıl sekıllenıyorsa bıranda korkuyorum rahatsız mı oluyyor dıye...sıze danısmak ıstedım :-\ :-\

ZyNp

:k06: :k06:aman tubaaa ne guldum

ertl

Demet_dk

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 12 Ocak , 2010, 11:37:38
şimdi ben korkuyorum ..28+5 hamıleyım..dr yasak koymadı bana ılıskı sekıllerını soledı..ama bılınclı arkadaslardan da duymak ıstedım..neler yasadınız dıye..cunku benım ılıskıden sonrta oglum cok haraketlenıyor karnım yamuk yumuk oluyor nasıl sekıllenıyorsa bıranda korkuyorum rahatsız mı oluyyor dıye...sıze danısmak ıstedım :-\ :-\

biz 7.ayda virgül koymuştuk Ayşecim
rahat olamıyoduk çünkü içimiz rahat etmiyodu yani
özelliklede son ay bence önemli

мiŁenα.

Alıntı yapılan: Demet_dk - 12 Ocak , 2010, 11:42:56
Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 12 Ocak , 2010, 11:37:38

biz 7.ayda virgül koymuştuk Ayşecim
rahat olamıyoduk çünkü içimiz rahat etmiyodu yani
özelliklede son ay bence önemli

şimdi zaten psikolojıkmen acayıp daraldım..bole sınır kupuyum hatta acayıp bırseyım esıme dıyorum eger bana katlanamıyorsan gıdelım psıkologa oda normal deyıp benı cekıyor allah sabır versın ona...zaten kılo aldım kendımı degısık hıssedıyroum..sımdı ılıskı zaten bu ahlde pek cekıcı gelmıyor ama bırazda ıolsa bana esımın benı hala begendıgını falan dusundutturuyor..ya ne bılım degsıık duygular ıste..

bende korkuyorum her defasında haftada 12 de olsa canım sıkılıyor sonrasında :-\ :-\

ѕєν∂α¢αη

arkadaşım 9 ay tam gaz devam etmiş. en son yavaş yavaş suyu gelmiş. akıntı sanmış saf o kadar az az gelmiş düşün. bi kontrole gidiyo bebek de su kalmamış. hemen sezeryan tabi.
son iki ay bence yapılmamasında fayda var.

Uploaded with ImageShack.us

мiŁenα.

bak ıyı hatrılattın sevda bendede coksıvı oluyor hemsıreme  sordum ...olur dedı normal dedı..ufff cok karısık ıslermıs bunalr yaa

Demet_dk

Alıntı yapılan: ѕєν∂α¢αη - 12 Ocak , 2010, 11:51:36
arkadaşım 9 ay tam gaz devam etmiş. en son yavaş yavaş suyu gelmiş. akıntı sanmış saf o kadar az az gelmiş düşün. bi kontrole gidiyo bebek de su kalmamış. hemen sezeryan tabi.
son iki ay bence yapılmamasında fayda var.
:icon_thumright: :icon_thumright:

ertl

canım ilişkiyle suyunn gelmesinin ne alakası varki
ilişki sırasında keseye bir temes yokki
onun başka başka bir sorunu vardı

мiŁenα.

hemsıre ole dedı...ılıskıyle suyun alakası yok ta..

son ayda ılskı rahım yolunu gevsetıyormuymus acıyormuymus erken dogum olabılıyormus ;D

ertl

kızım beklenenden 11gün sonra geldi ;)