27 Nisan , 2024, 18:53:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

3. Trimester ( Son 3 Ay )

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 11 Ocak , 2010, 05:05:29

« önceki - sonraki »

selmay

benim  catladi yaaaaaaaaa gecen haftaaaaaaaa ... göbisimin sol tarafinda hafif acilar hissettim saki cirmik atmak gibi yanma gibi sonra uerinden 1 haft a gecti esimle yagliyorduk wowwwwww sol tarafimda basamis yapacak bisi yoka ama

napalim kremimde  iiydi eczaneden aliyordum ama ailemdede var irsilikle alakali biliorum  ben catladim yani sadece sarkmasindan korkuyorum göbegimin ck cirkin oluyo cunki-.......

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 05 Şubat , 2010, 20:53:38
beyazımsı var bende ama o kılo alp vermekten...

kırmızı oluyor canım dunya harıtası gıbı bende yok ama cıkar elı kulagındadır :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: canim alemsinn aman dur cikmasin az bir zamanin var zatenn sen kremlerini surmeye devam ett,, bendede simdilik yokk ama boyle sanki krem surmeyi bir aksatsam hazirda bekliyor gibi duruyorrr :k06: :k06: selmaycim ewett birazda irsi benim annemdede olmamis hicc.. sende surdugun kremi degistir istersen yada kasindigi zaman sakin kasimaa daha cokk catlak gobek etrafinda birde asagilarda olusuyormuss ben oralara daha sik suruyorum kremm.. insallahh en iyi sekilde atlatirizz bakalim artikk hayirlisi..

мiŁenα.

ben krem surmeyı bıraktım usendım ;D

:love9: :love7: :love9:

✿sweet_sweet✿

hahaha ayy sen cokk yasaa canim hic gulecegim yoktuu bendee bi krem surecez alt tarafii useniyomm gorsen elim zor gidiyoo kremeee :ehi: :ehi: dogumdan sonra karnimi merak ediyorumm dogrusu:):) canim sen bida ultrasona ne zaman gireceksinn

мiŁenα.

15 gıtcem dr ...dr degıscem baska dr gıtcemm bu sefer ılk olcak yanı..mecbur kaldım degısmeye....bakalım hayırlısı bende ozedım oglumu ..suan bırseyler yapıyor donuyor esnıyor gıbı haraketler yapıyor bende onu takıp edıyorum :nazar:[/b]

✿sweet_sweet✿

ayy masallahhhh :nazar: tabi sende cokk yaklastin canimm:):) dr onemli tabii ayni gun randevumuz varmiss hadi hayirlisii.. :D :nazar:

мiŁenα.

SiRiNe

✿sweet_sweet✿

duygucumm o durum bendede varr tatlimm.. daral geldikce derin nefes aliyorumm :tongue3: :tongue3:

мiŁenα.

bnde hersey var ortya karısıgım...az kaldı dayanıyorum :sad1: :sad1:

✿sweet_sweet✿

aysecimm az kaldi senin.. yakinda ogluna kaisacaksin insallah canim sabirr :amin: :amin: canim gecenin bu saati haslanmis papates yicem acayip ishalim butun gun surdu fenayimm varyaaa yarinda gecmezse doktora gidecegimm. iyi degilim canim dua et ne olurr :y25: :y25: :y25:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ѕωєєт_ѕωєєт - 24 Şubat , 2010, 08:45:27
aysecimm az kaldi senin.. yakinda ogluna kaisacaksin insallah canim sabirr :amin: :amin: canim gecenin bu saati haslanmis papates yicem acayip ishalim butun gun surdu fenayimm varyaaa yarinda gecmezse doktora gidecegimm. iyi degilim canim dua et ne olurr :y25: :y25: :y25:
canim benim yaa rabbim sifa veerrrsinnn, bendede ayni sorun vardu bu hafta vallahi :icon_pale: herhalde o yuzden 1.5 kg verdim :icon_pale: kilo almim almim diyordum ama memnunda degilim pek verdigime...bol bol su ic canim ishalken cok onemli siviya ihtiyacin var ishalken. cok gecmis olsunn  :opucuk:

мiŁenα.

geçmiş olsun canım :-* sıvı tuket bol bol..vucudun sıvı kaybbedıyor...rabbım acıl sıfa versın :opucuk:

✿sweet_sweet✿

aysecimm duygucumm cokk sagolun eksik olmayinn.. simdi yiyiyorumm ve yatacagimm insallah yarina gecmis olurr.. yine yazarim sizlere tekrardan dualariniz icin Allah razi olsun.. kendinize cok cokk iyi bakinn saglicakla kalin gorusuruz yarinn.. :opucuk:

мiŁenα.

tamm canım allah rahatlık versın...  :wave: :wave: :wave: