27 Nisan , 2024, 19:32:28

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

EPİDURAL SEZERYAN

Başlatan KUŞKULU, 10 Ocak , 2010, 12:58:59

« önceki - sonraki »

KUŞKULU

MERHABA ARKADAŞLAR .
BEN EPİDURAL SEZERYANLA DOĞUM YAPTIM ÇOOOOK MEMNUN KALDIM KIZIM 11 AYLIK VE 6 BUÇUK AYLIK HAMİLEYİM ŞUAN :honk:
DOĞUMUM ÇOK GÜZEL GEÇMESİNE VE EPİDURAL SEZERYANDAN HERKESİN MEMNUN KALDIĞINI DUYMAMA RAĞMEN GENEDE TEDİRGİNİM KORKUYORUM. :y25: :y25: :y25:
ÇOK AZ SAYIDA MEMNUN OLMAYAN DUYDUM SİZDEN VARMI EPİDURAL SEZERYAN OLAN PAYLAŞABİLİRMİSİNİZ :opucuk: :opucuk:

Demet_dk

daha önce bu deneyimi yaşamışsın ve çoook memnunum demişsin
neden tedriginsin ki en iyi yaşayan bilir
bu arada çok hızlısın maşallah  :k06: ne güzel ikisi beraber büyür

KUŞKULU

Alıntı yapılan: Demet_dk - 10 Ocak , 2010, 14:25:28
daha önce bu deneyimi yaşamışsın ve çoook memnunum demişsin
neden tedriginsin ki en iyi yaşayan bilir
bu arada çok hızlısın maşallah  :k06: ne güzel ikisi beraber büyür
evet aslında normali tedirgin olmamak belkide ama korkuyorum işte ya bu doğum farklı olursa 1. gibi olmazsa diye
her doğum farklı sonuçta

< ESLAL >

merhabalar Allah yardımcın olsun bende 14 gün önce spinal anestezi ile bebegimi dünyaya getirdim..doğumda herşey çok güzeldi sonrasındada çok şükür anestezi ile ilgili bi sorun yaşamadım  :amin:

KUŞKULU

Alıntı yapılan: ezoo - 10 Ocak , 2010, 19:44:26
merhabalar Allah yardımcın olsun bende 14 gün önce spinal anestezi ile bebegimi dünyaya getirdim..doğumda herşey çok güzeldi sonrasındada çok şükür anestezi ile ilgili bi sorun yaşamadım  :amin:
hayırlı olsun canım çok sevindim senin adına. inş rabbim tüm hamişlere ve banada nasip eder kolay bir doğum :-*

KUŞKULU

epidural sezeryan olan bu kadar azmı var yoksa paylaşılmıcak kadar kötümü geçti yaaa :dontknow: :dontknow: :dontknow: :icon_scratch: :icon_scratch:

selime35

MERHABALAR BENDE EYLÜL AYINDA EPİDURAL SEZERYAN OLDUM. BENDE OLDUKÇA MEMNUNUM SONRASINDA SIKINTI YAŞAMADIM SADECE İLK 3 GÜN EPEY ZOR GEÇTİ TABİİ YANIMDA ANNEMİN OLMASININDA ÇOK FAYDASINI GÖRDÜM

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

3 ay önce görümcem epıdural anestezı ıle dogum yaptı onun cok zor gectı hıc memnun degıl kendısı .... dogumdan bı kac gün snra sırı bas agrısı baslıyor ınsanda

ırmak184

kimi iyi diyor kimi kötü herkeste farklı oluyor,kişiye göre degişiyor demekki  :icon_scratch:  :icon_scratch:

rabia21

epidural sezeryan derken spinal sezeryan demek mi istediniz? hani belden iğne atıyolar ve bayılmıyosunuz
sezeryan anında canlı oluyosunuz ama belden aşağısını hissetmiyosunuz.sanırım demek istediğiniz spinal sezeryan.

bende spinal sezeryan olsum bebeğime doğar doğmaz dokunabiliyim,ilk beni görsün duysun hissetsin diye...
ama bika saat sonra anestezinin etkisii geçti ve gerçekten 3 gün oyunca çok büyük acı çektim.bilmiyorum herkesin
öyle mi...benim ameliyat bölgem çok ağrısı ve sanki hep bıçakla kesiliyormuş gibi hissettim.ama herkesin böle
olmuyomuş...benim üzerinden 1 aygeçmesine rağmen sabahları karnımı tutarak zorlanarak kalkıyordum...

Allah herkese NORMAL DOĞUM nasp etsin.ben çok istedim ama mümkün olmadı... :'(

esma...

esma...

ben ılk dogumumu genel anestezıyle yaptım ıkıncısını spınal anestezıyle yaptım ve hangısınden memnunsun dersen spınalden derım kendımı cok cabuk toparladım hıc yatmamama  ragmen dogumumu seyrettım cok daha guzeldı ben memnunum yapacak arkadaslarda tavsıye ederım bıde bas agrısı cekmemek ıcın 5 lıtr sıvı tuketmek gerekıyo az sıvı tuketınce bas agrısı yapıyo ben 5 lıtre sıvı tukettıgım ıcın hıc bas agrısı cekmedım

MASAL ILGIN

benimde epidural olmuştu doğumum ben çok memnun kaldım ama benim sağlık nedenimden dolayı çocuk çıktıktan sonra genel anestezi vermişler ama az verdikleri için hemen kalktım ayağa kızım küvezde yatıyodu onun yanına gitmek için hemen kalktım ve epidural olması normal doğanlar için bi avantaj düşünsene normal doğum gibi bebeğini hemen görüyorsun kucağına alıyorsun ve daha çabuk toplanıyorsun gene anesteziye göre
ben 1 hafta sonra otobüsle hastaneye gidip geliyordum ben memnun kaldım