Değişik iş fırsatlarını konuşalım

Başlatan kozmetik, 07 Ocak , 2010, 19:50:00

« önceki - sonraki »

kozmetik

Merhaba,
Siteye yeni üye oldum ismim Özden benim gibi girişimci ruha sahip bayanlarla fikir alışverişinde bulunmak istiyorum.
Oriflame danışmanlığı yapıyorum. Kayıt ücreti sadece 1 TL onu da ilk siparişinizde yaptığınız kardan düşüyorsunuz. Üyelik kaydınız yapılıyor 2 gün içinde kargo parası ödenmiş şekilde başlangıç setiniz evinize geliyor siz de hem daha ucuza ürün almaya hem de %25 karla kazanmaya başlayorsunuz. Hiçbir ödeme yapmada satış zorunululuğunuz olmadan bu işe hemen girebilirsiniz. İlgilenenler [email protected] adresinden bana ulaşabilirler.
Bu konuyla ilgili ya da başka işlerle ilgili fikir alışverişi için bu başlığı açtım cevaplarınızı bekliyorum.

fbetuly

daha önce avon yapıyodum ,şimdi bıraktım oriflame üye oldum bu ay .bakalım birazda bunu denicem umarım memnun kalırım.

Balböceği

ışıl.nur

Bende ıstıyorum ama stıs yapabılırmıyım cevremde pek yok ama

kozmetik

ben de çok çevresi olan biri değilim ama kataloğu gören bikaç kişi bile 2 günde bisürü sipariş verdi fiyatların uygun olması ve oriflame ürünlerinin dünya sağlık örgütü kontrolünden geçerek satışa sunulması cazip geliyor kendime de daha ucuza almış oluyorum çok memnunum açıkcası.

haticek

merhabalar, eğer evden çalışarak gelir hemde ciddi gelir elde etmek istiyorum diyorsanız size tavsiye edebileceğim tek marka amwayin ürünleridir.Ürün gamı çok geniş olduğu için satış yapma sıkıntınız asla olmaz temizlik malzemesinden kozmetiğe,beslenme destek ürününden kişisel bakıma hatta su arıtma cihazı yani bir evde olabilecek ki biz tanıtımlarda eldivenden merdivene diyoruz herşey var.Ayrıca sadece satışlarınızdan elde ettiğniz % 30 luk gelirin haricinde sistemle tanıştırdığınız her üyenin toplam satışları üzerindende prim alıyorsunuz.Ürünlerin kalitesini çoğu arkadaş zaten bilir kesinlikle doğal ürünlerdir.Evinizi temizlediğiniz suyu çiçeklerinize dökebilirsiniz.Yani ben hiçbirşey satamam diyen bile rahatlıkla satış yapabilir buna emin olun.Ben sadece kullandığım ürünleri daha ucuza alabilmek için 65 tl ile üye olmuştum.Ama zamanla hiçbir çaba harcamamama rağmen satış yaptım hatta kendi organizasyonuma sahip oldum ve şimdi asıl mesleğim mali müşavirlik olmasına rağmen çok az vakit harcayarak bu işten ciddi bir ek gelir elde ediyorum.Kesinlikle ve kesinlikle herkese tavsiye ederim.İlgilenen herkesede yardımcı olurum.Durum zaten ortada mali kriz herkesi bir şekilde etkiledi.Yani açıkcası bu zamanda artık herkese ek gelir ...çok iyi gelir :)) Her şekilde bilgi almak isteyen arkadaşlar olursa mail atarsanız hangi şehirde olursanız olun yardımcı olurum. [email protected]

özgülll

ben üye olmak istiyorumamwaya bu konuda yardımcı olursanız üyelik galiba bir sg aracılıgıylaoluyor çunku ne kadar netten denedımse acmıyor ben burdurda görev yapıyrum cvp yazarsanız sevınırım msn adresım [email protected]

unicornn

avon orflame tuperware amwayy
bunlaın dşında iş olanakları yok mu :(
internet uzerinden yapılabilen bişiler ....
katalogla satış yapmak istemiyorum  :cildir:

haticek

merhabalar avon oriflame tupperware amway katologla satış yapmak istemiyorum demişsiniz.Eminim kendinize göre haklı sebepleriniz vardır.Diğerlerini bilmiyorum hiçbirşey söyliyemem ama amway de bu isteğinizide gerçekleştirebilirsiniz.Çünkü burada şöyle düşününki market alışverişlerinizin adresini değiştiriyorsunuz öncelikle ve kendiniz kullandığınız ve memnun olduğunuz ürünleri çevrenize tavsiye ediyorsunuz.Yani onlarında bu marketten alışveriş yapmalarını sağlıyorsunuz aslında belki bir nevi reklamcılık sektörü diyebiliriz Ve zamanla takımınız büyüyor ve tabii aldığınız primlerde.Satış şart değil eğer insan ilişkilerinde başarılı liderlik gücüne sahipseniz sadece orgnizasyon kurucu olarakta çalışabilirsiniz plan anlatabilirsiniz,sitemi anlatabilirsiniz akabinde satış kendiliğinden geliyor zaten plan anlattığınız birileri ben bu işten anlamam ama ürünler çok güzel sen bize temin et diyorlar yada kullandığınız bir ürünün etkilerini görenler sizin çok fazla çaba harcamanıza gerek olmadan onlarda sizin yardımınızla kullanmak istiyorlar.Satış bu işte sıcak para % 30 net kazanç kurduğunuz organizasyonunuz ise prim getirileriniz.Size amwayin sitesine girip iş fırsatı kısmına bir göz atmanızı tavsiye ederim.Daha detaylı bilgi istersenizde yardımcı olabilirim. [email protected]

sünbü

merhaba arkideşlerim mart ayı için oriflame de üyelik 1 tl ye düşmüştür ilgilenmeseniz bile aşağıdaki linki inceleyin
fikriniz değişebilir sizde fırsatlarla dolu muhteşem kampanyadan yararlanabilirsiniz
http://tr.oriflame.com/recruits/show.jhtml?tag=mart_kayit
detaylı bilgi için bana ulaşın [email protected]

aylinnpp86

Alıntı yapılan: özgülll - 19 Şubat , 2010, 19:16:36
ben üye olmak istiyorumamwaya bu konuda yardımcı olursanız üyelik galiba bir sg aracılıgıylaoluyor çunku ne kadar netten denedımse acmıyor ben burdurda görev yapıyrum cvp yazarsanız sevınırım msn adresım [email protected]

imzamdaki linklerden bilgi sahibi olabilirsiniz.