o artık yok :((

Başlatan vuslat, 06 Ocak , 2010, 00:39:34

« önceki - sonraki »

EMEL 26

geçmiş olsun canım seni çok iyi anlıyabiliyorum aynı şeyi ben tam 4 kere yaşadım çok zor biliyorum ama kendine iyi bak toparlanırsan hemen denemelere başla allah birdaha yaşatmasın
Kızlarımla hayat çok güzel💖

ipek_lab

geçmiş olsun bende aynı şeyi yılbaşı günü yaşadım 6 haftalık bebeğimi düşürdüm ben ağrı konusunda şanslıydım sanırım sadece 20 dk sancı çektim ama yerimden kıpırdayamamıştım kalktığımdada bebeğim düşmüştü doktorum 3 ay korunmamı daha sonra tekrar denememi söyledi

ebruş

çok geçmiş olsun canım  :flowers: :opucuk: inşallah en yakın zamanda tekrar bebişin olur :amin: en azından bi sorunun
               yok sanırım ben 1.5 senedir uğraşıyorum ama malesef olmuyor :y25:

ALLAHisteyen herkese nasip etsin ;)

SiRiNe

cok gecmis olsun canim, Allah sabir versin, tekrar bebis nasib etsinn  :amin:

vuslat

Alıntı yapılan: •:*:• вαℓвσ¢єgι•:*:• - 06 Ocak , 2010, 22:37:36
vuslatim benim bi kac gundur aklimdaydi sanki bisey vardi gelemedim bi turlu
inanirmisin bu bebegimi kaybettim konusuna sanki bisey vardida bakmam lazimmis gibi baktim gorunce sok oldumm

ben inaniyorummm geri gelcek giden bebisin seninde dedigin gibi cennette bi yer acti sana gecmis olsun cnm hala inanmiyorummmm  :sad1:
canım benim yaa  :opucuk: :opucuk:  apalım bunada şükür bizde üzüntü olabilir ama isyana keşkelere yer yok. alah bdaha yaşatmasın bu benm şimdilik tek korkum  :amin:

[/ur

vuslat

saolun kızlar çokj tşk ederim.. allah böle bişiyi kmseye yaşatmasın yaşanırsada kürtaja gerekbırakmasın yada içide hissetmeye başlayınca almasın 6 aylık 9 aylık ölenleride duydum  :'(

[/ur

Balböceği

haklisin vuslatim buda guzel bisey demkki sagliksiz hamilelikti sukur atlattinn nasip degilmus  :opucuk:

can yine cannnn

TUBİŞİM GEÇMİŞ OLSUN CANIM İNANKİ ÜZÜNTÜMÜ ANALATAMAM CANIM BEN KONUYU DAHA YENİ GÖRDÜM NE YAPALIM RABBİM BÖYLE İSTEDİ BÖYLE OLDU YENİDEN HAMİLE KALIRSIN İNŞ CANIM EN AZINDAN BEBEĞİN OLUYO BUNU BİLMEKTE ÇOK ÖNEMLİ ŞÜKREDELİM ELDEN GELEN BİŞEY YOK TATLIM :opucuk:
can dediklerim....

vuslat

saol cnmyaa.. evet çok şükür doğal yoldan bebeğim olabiliyomuş bunu görmüş oldum bide azda olsa hamilelik duygusunu tattımyaa o bana yetti.. BU ARADA KIZLAR BUGÜN HASTANEYE GİTTİM BETA HCG YE BAKILDI CANIM BEBEMMM ANNECİĞİNE KÜRTAJ YAPTIRTMADAN KENDİLİNDEN ÇIKIP GİTMİŞ RÜYA GİBİ GELDİ RÜYA GİBİ GİTTİ EVLATIM  :sad1: NYS ARTIK HAYIRLISI DEDİK Bİ KERE  ;) HEM DÜŞÜKLERİN ARDI ÇABUK GELİRMİŞ BUNUDA ÇOK DUYDUM  DR KONTROLÜNDE EN YAKIN ZAMANDA TEKRAR HAMİLE KALIRIM İNŞ. ALLAH HERKESE ANNE OLMAYI NASİB ETSİN  :amin:

[/ur

betüs26

İNan şimdi gördüm canım çok geçmiş olsun benimde 4. bu dediğin gibi ilerki aylarda çok daha zor allah korusun ben 26  haftalık kaybettim biliyosun kimse ama hiç kimseye yaşatmasın rabbim tabiki asla isyan etmiycez verende o alanda nasipten ötesi yalanmış yine olur hayırlısıyla ben bu en son gebeliğime 6 ay ara verdim boş keseden dolayı kürtaj olmuştum kaybettiğim bebeğimden sonra 4 ay ara verdim boş kese çıktı işte bence dinlendir vücudunu canım ve mutlaka en az 3 ay önce folic asit almayı ihmal etme doktor kontrollerine git benim kan pıhtılaşması çıktı 4 üncüsünde anlaşoıldı doktorunu iyi seç

doğangüneş

geçmiş olsun canım rabbim en hayırlı zamanda(çok bekletmeden)en hayırlısından sağlıklısından bir evlat nasip eder inş
bu arada bende senin yaşadığının aynısını yaşadım çok şükür kürtaj olmadan kendiliğinden gitti ve dr yinede 3 ay korun demişti ben pek tınlamadım 1 ay anca korundum ben düşüğün ardından 6.ayımda hamile kaldım darısı sana olsun inş hayırlısıyla

haydibebeğim

aman allahım ,vuslat canım benim çok üzüldüm.içim acıdı  :sad1:
allah sana sabır versin birtanem.allah en kısa zamanda seni evlat sahibi yapsın...

haydibebeğim

vuslat hamile kaldığını öğrendiğinde gitmemiş miydin dra ilk kanaman başlayınca mi gittin ,canım benim benim  arkadaşımın 8 haftalıkken  karnında öldü.3 ay korundular 5.ay hamile kaldı. yani hemen oldu ve doğurdu.

RANAM

Merhabalar.. yeni üye oldum.Bende 29  ocakta  kürtaj oldum.8.haftada kalp atışları durmuştu.Allah  kimseye  yaşatmasın bu duyguyu.Benim başıma  2.defa geldi.İnsanın içinde bi  tedirginlik oluyo acaba bi daha olursa  o da mı  böyle olur diye.Ne olur  moral verici şeyler yazın bana.Çoğu bayanın başına geliyor.Yüce rabbim tekrarını yaşatmasın bir daha..

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: RANAM - 13 Şubat , 2010, 18:48:04
Merhabalar.. yeni üye oldum.Bende 29  ocakta  kürtaj oldum.8.haftada kalp atışları durmuştu.Allah  kimseye  yaşatmasın bu duyguyu.Benim başıma  2.defa geldi.İnsanın içinde bi  tedirginlik oluyo acaba bi daha olursa  o da mı  böyle olur diye.Ne olur  moral verici şeyler yazın bana.Çoğu bayanın başına geliyor.Yüce rabbim tekrarını yaşatmasın bir daha..
canım bnmde 1 buçuk yıl önce düşüğüm oldu... temizlik yapmıştım sonra ardından kanama ...kendiliğinden düşük olduu kürtajsızz...çok zor anlıyorum senii ama hiç korkma....alahım inş bizede nasip edicekkk güzel evlatlar