28 Nisan , 2024, 09:08:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

o artık yok :((

Başlatan vuslat, 06 Ocak , 2010, 00:39:34

« önceki - sonraki »

ikranaz

gülfer canım ya nasıl sevindin anlatamam inşallah herşey pozitif olur ve sorunsuz bir hamilelik yaşarsın ben iyiyim biraz daha iyiyim atlatmaya çalışıyorum.adetimi bekliyorum şimdi. kafana takılan bir soru olursa yaz bana ben sağlıkçıyım hastanede çalışıyorum kadın doğum uzmanımıza sorarım canım.

gülfer

teşekkür ederim ikranazcımsağol ya kasığım çok ağrıyo neden anlamadım adet olcakmış gibi adetlerim normalde sancılı oluyo aynen onun gibi ağrıyo kasıklarım patlıycak tekrar aynı şeyi yaşıycam diye çok korkuyorum  :crybaby2:

yasmin35

canım çok geçmiş olsun allah yaşatmasın büyüklerimiz derki düşenin bacağı içerde olur diye yani ardı çabuk geliermiş kürtaj oladıysan bi yasak olmaz bildigim kadarıyla
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

elif35

canım o kadar üzüldüm ki anlatamam ben daha şimdi açtım öğrendim:crybaby2: ama sakın üüzlme isyan etme biri veren Rabbim ikinciyi de verir..bende aynısını ağustos ayında yaşamıştım kürtaj olmadım kendiliğindne düşük oldu ama gerçekten anlatılmaz bir sancı ve ağrı yapıyor bana acilde ağrı kesici iğne yapmışlardı eve geldim 4 tane vermidon yuttum 15 dakka arayla bana mısın demedi 2 gün ağrı çektimondan sonra ağrım geçti ama psikolojik olarak zor bir durum sanki her hamileliğin düşükle sonuçlancak gibi gelir için sıkılır bana öyle olmuştu doktorum 3 ay korunma verdi bana adetlerin düzene girdiğinde korunmayı bırakıcaksın demişti.. ben korundum dediği gibi kasım adetinden sonra korunmayı bırak dedi bıraktım kaldım şimdi 8+5 oldum Allah'ın izniyle sende en kısa zamanda yavruna kavuşacaksın eminim bol bol dua et Allah'a sığın eminim o dualrını kabul edicektir benimkini kabul etti şükürler olsun.hamile kalmak için dua ettim Rabbim kabul etti şimdi sağlıklı hayırlı bir şekilde kucağımıza almayı nasip et diyorum inşallah bu duamızı da kabul eder...ama şunu unutma sakın isyan etme neden düştü diye ben hep veren de sensin alanda sensin dedim sana sığınıyoruz herşeyde dedim sende öyle de inanıyorum en kısa zamanda tekrar hamile  kalıcaksın

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canımmm cok üzüldüm rabbim hayırlısını versin inşallah bende 6 haftalıkken düşük yaptım kürtaj olmadım ama dktor bana 3 ay korun demişti sen doktoruna yinede sor tatlımm
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Balböceği

Alıntı yapılan: vuslat - 06 Ocak , 2010, 00:39:34
Dün kanamam olduğu için dr a gittim  5 hafta olması gerekirken 1 buçuk hatalık çıktı dr gelişmeyen gebelik olabilir dedi ilaç verdi bi tane içtim hemen akşama ama sanırım işe yaramadı. nys hayırlısı dedim kendimce baktımda şimdi bi düşüğü yaşayan bi tek ben değilmişim bide şükür kürtaj filan gerekmedi az önce fena bi kanamayla bebeğim benden ayrılıp gitti. burda olmasada en azından ahirette bi evladım var artık  ;) bu işin güzel yanı tabi.. bi kaç günlüğünede olsa bunu yaşamak güzeldi.. nys allah düşük yaşayanlara sabır versin ve en kısa zamanda isteyen herkese nasib etsin bu arada bi sorum olucak......  

DÜŞÜKTEN SONRA 3 AY KORUNMA VERİYOR DR LAR DEĞİL Mİ.. BU SADECE KÜRTAJ OLANLAR İÇİN Mİ GEÇERLİ ACABA ?
vuslatimmm noldu gorunce soke oldummm nasil oldu yaa ama ben cok uzuldummm  :crybaby2: :crybaby2:

niye ama offfffffffffffff bu ay senin icin cok cok sevinmistimmm nasip degilmis yani  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

vuslat

Alıntı yapılan: yağmur10 - 06 Ocak , 2010, 17:45:11
canım o kadar üzüldüm ki anlatamam ben daha şimdi açtım öğrendim:crybaby2: ama sakın üüzlme isyan etme biri veren Rabbim ikinciyi de verir..bende aynısını ağustos ayında yaşamıştım kürtaj olmadım kendiliğindne düşük oldu ama gerçekten anlatılmaz bir sancı ve ağrı yapıyor bana acilde ağrı kesici iğne yapmışlardı eve geldim 4 tane vermidon yuttum 15 dakka arayla bana mısın demedi 2 gün ağrı çektimondan sonra ağrım geçti ama psikolojik olarak zor bir durum sanki her hamileliğin düşükle sonuçlancak gibi gelir için sıkılır bana öyle olmuştu doktorum 3 ay korunma verdi bana adetlerin düzene girdiğinde korunmayı bırakıcaksın demişti.. ben korundum dediği gibi kasım adetinden sonra korunmayı bırak dedi bıraktım kaldım şimdi 8+5 oldum Allah'ın izniyle sende en kısa zamanda yavruna kavuşacaksın eminim bol bol dua et Allah'a sığın eminim o dualrını kabul edicektir benimkini kabul etti şükürler olsun.hamile kalmak için dua ettim Rabbim kabul etti şimdi sağlıklı hayırlı bir şekilde kucağımıza almayı nasip et diyorum inşallah bu duamızı da kabul eder...ama şunu unutma sakın isyan etme neden düştü diye ben hep veren de sensin alanda sensin dedim sana sığınıyoruz herşeyde dedim sende öyle de inanıyorum en kısa zamanda tekrar hamile  kalıcaksın
canım saolya... bana umut olucak ne güzel şeyler yazmışsın.. inan isyan etmiyorum zaten yeni öğrenmiştim bi rüyaydı geldi geçti.. bunu hissetmek ble güzeldi...  evet dediğin gibi dü felaket sancım vardı ilk part düştükten sonra aza indi hala sancım var ama dünkünü hatırlayınca bugün bişiyim yok diyorum. dediğin gibi diğer hamilelklerimde böle olursa diye korkuyorum elbet ama senin gibi örnekleri görünce inan bu düşüncemcen an ve an sıyrılıyorum.. allah seninde bebeğini sağlıklı bi şekilde kucağına amayı nasb etsin onu sana bağışlasın inş.. yazıkların için çok tşşk ederim  :opucuk:

[/ur

vuslat

hepizine çokkkk çokk tşk ediyorum kızlarrr... iyki varsınız  :opucuk: yanımda olduğunuzu hissetmek çok güzel hepinizi ayrı ayrı öppüyorummm bu arada evet kızlar bugün herkes bana düşüğün bacağı içerde kalır sözünü çok söyledi düşükten sonra hemen oluyormuş allahın izniyle inş. korunmaya gelince kafam karıştı galiba ben yarın dr a gidip bi sorayım en iyisi.. yazıklarınız için çok tşk ediyorum terardannn  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

[/ur

miray

tugbacım gecmiş olsun...
cok üzüldüm gördüm inanamadım
biz ne desek bos
ama herseyin hayırlısı...
bundada vardır bi hayır...
verende allah alanda..
gönlünü ferah tut canım
elbet rabbim yüzünü güldürcek
allah sabır versin canım

vuslat

Alıntı yapılan: •:*:• вαℓвσ¢єgι•:*:• - 06 Ocak , 2010, 19:56:26
Dün kanamam olduğu için dr a gittim  5 hafta olması gerekirken 1 buçuk hatalık çıktı dr gelişmeyen gebelik olabilir dedi ilaç verdi bi tane içtim hemen akşama ama sanırım işe yaramadı. nys hayırlısı dedim kendimce baktımda şimdi bi düşüğü yaşayan bi tek ben değilmişim bide şükür kürtaj filan gerekmedi az önce fena bi kanamayla bebeğim benden ayrılıp gitti. burda olmasada en azından ahirette bi evladım var artık  ;) bu işin güzel yanı tabi.. bi kaç günlüğünede olsa bunu yaşamak güzeldi.. nys allah düşük yaşayanlara sabır versin ve en kısa zamanda isteyen herkese nasib etsin bu arada bi sorum olucak......  

DÜŞÜKTEN SONRA 3 AY KORUNMA VERİYOR DR LAR DEĞİL Mİ.. BU SADECE KÜRTAJ OLANLAR İÇİN Mİ GEÇERLİ ACABA ?
vuslatimmm noldu gorunce soke oldummm nasil oldu yaa ama ben cok uzuldummm  :crybaby2: :crybaby2:

niye ama offfffffffffffff bu ay senin icin cok cok sevinmistimmm nasip degilmis yani  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
böcüğüm üzülme yaaaaaa bi rüyaydı geldi geçti işte. ben üzülmüyorum inan. dünü karın ağrısından sonra herşeyin başında sağlığımın geldiğini gördüm allahtan hayırlısını istedik oda hayırlısını verdi be edamm.. bak bacağı içerde kalıyomuş  :k06: kısa zamanda gene sevinirizz merak etme dostum benimmmmmmm.. benimle ağlayan benimle sevinen bacım benimmmmmmmmmm yki varsınn :opucuk: :opucuk:

[/ur

vuslat

Alıntı yapılan: ♫♥♪.ραραтуαм.♫♥♪ - 06 Ocak , 2010, 20:32:00
tugbacım gecmiş olsun...
cok üzüldüm gördüm inanamadım
biz ne desek bos
ama herseyin hayırlısı...
bundada vardır bi hayır...
verende allah alanda..
gönlünü ferah tut canım
elbet rabbim yüzünü güldürcek
allah sabır versin canım

saol miraycım çok tşk ederim cnm inan gönlüm ferah.. şükür derdi veren sabrınıda veriyo. hem zaten çok yeniydi büyüyüpte doğupta kaybedebilirdim bu hepsiinden zor olurdu.. allah hayırlısıyla gene verir inşş

[/ur

ecee

canım yaaa çoküzüldüm allah sabır versin aynı acıları bende yaşadım ben hem kürtaj hemde düşükyaşadım.evet canım dr 3 ay kotunma veriyor.sabret eminim bu sabrının sonu selamet olur inşallah.

ırmak184

gecmiş olsun canım  :'(  :'( genelde bir regli oldukta sonra hamile kalabilirisn diyor doktorlar,bence doktoruna bir sor ona göre hareket edersin herseyin hayırlısı...

Balböceği

Alıntı yapılan: vuslat - 06 Ocak , 2010, 20:34:01
Alıntı yapılan: •:*:• вαℓвσ¢єgι•:*:• - 06 Ocak , 2010, 19:56:26

böcüğüm üzülme yaaaaaa bi rüyaydı geldi geçti işte. ben üzülmüyorum inan. dünü karın ağrısından sonra herşeyin başında sağlığımın geldiğini gördüm allahtan hayırlısını istedik oda hayırlısını verdi be edamm.. bak bacağı içerde kalıyomuş  :k06: kısa zamanda gene sevinirizz merak etme dostum benimmmmmmm.. benimle ağlayan benimle sevinen bacım benimmmmmmmmmm yki varsınn :opucuk: :opucuk:
oyle ama inan bugun ne kadar uzuldum bu olaya rabbim hayirlisini versin cok sevindik aksine cok uzuldukk
offfff inan aklimdan cikmiyon ne kadar sevindiydimm bu ay anlatamam bi varmis bi yokmus oldu  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Balböceği

vuslatim benim bi kac gundur aklimdaydi sanki bisey vardi gelemedim bi turlu
inanirmisin bu bebegimi kaybettim konusuna sanki bisey vardida bakmam lazimmis gibi baktim gorunce sok oldumm

ben inaniyorummm geri gelcek giden bebisin seninde dedigin gibi cennette bi yer acti sana gecmis olsun cnm hala inanmiyorummmm  :sad1: