28 Nisan , 2024, 02:35:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

o artık yok :((

Başlatan vuslat, 06 Ocak , 2010, 00:39:34

« önceki - sonraki »

vuslat

06 Ocak , 2010, 00:39:34 Son düzenlenme: 06 Ocak , 2010, 00:47:01 vuslat
Dün kanamam olduğu için dr a gittim  5 hafta olması gerekirken 1 buçuk hatalık çıktı dr gelişmeyen gebelik olabilir dedi ilaç verdi bi tane içtim hemen akşama ama sanırım işe yaramadı. nys hayırlısı dedim kendimce baktımda şimdi bi düşüğü yaşayan bi tek ben değilmişim bide şükür kürtaj filan gerekmedi az önce fena bi kanamayla bebeğim benden ayrılıp gitti. burda olmasada en azından ahirette bi evladım var artık  ;) bu işin güzel yanı tabi.. bi kaç günlüğünede olsa bunu yaşamak güzeldi.. nys allah düşük yaşayanlara sabır versin ve en kısa zamanda isteyen herkese nasib etsin bu arada bi sorum olucak......  

DÜŞÜKTEN SONRA 3 AY KORUNMA VERİYOR DR LAR DEĞİL Mİ.. BU SADECE KÜRTAJ OLANLAR İÇİN Mİ GEÇERLİ ACABA ?

[/ur

ertl

geçmiş olsun canım
çok üzüldüm
sanırım düşüklerdede 3ay korunmak gerekiyo ama emin değilim

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

vuslatcım çok geçmiş olsun canım allah sabır versın  :amin: :amin: :amin: :amin:

canım bende duşuk yapmiştım tabı benımkı çok problemlı geçtı allah bı daha kımseye yaşatmasın  :amin: :amin:çok zor senı çok ıyı anlıyorum

doktor 3 ay korunma demiştı bana ama ben kurtaj olmuşltum  :y25: :y25:

aleyna635

slm vuslatcım çok üzüldüm ya.bende bu acıyı tatdım iki kez hemde.düşükten sonra korunma yok.aksıne benım doktor demişti hemen hamile kalmaya bak tekrar.ama kürtajdan sonra bana 6 ay yasak getirmişti.sende için temizlenmişken tekrar hamile kalman daha kolay olabilir...inş.

βαlκιz

çok geçmiş olsun çok üzüldüm allah birdaha verir elbet
allah sabır versin beklemekten başka bişey yok
ama kürtajta 3 ay beklenir galiba düşükte beklemek gerekiyomukii  ::) ::) ::) ::)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

vuslat

çok saolun kızlar zor bi durummuş gerçekten  :sad1:  3 ay korunma yok şimdi bana öle mi. bu iyi haber yine sorarım dr uma zaten ama bugün bi yere gidicek halim yok  :y25:

[/ur

cunfer_u

çok geçmiş olsun vuslat. :( herşeyin hayırlısını istemekden başka çaremiz yok.. tekrar olur allahın izniyle.. gönlünü ferah tut canım. gerçekten çok üzüldüm...

melek-çağlar

geçmiş olsun allah yeniden nasip etsin. hayırlısı olsun güzelim üzülme dikkat et kendine bu aralar

Demet_dk

çok geçmiş olsun kendine dikkat et

ikranaz

çok ozr bir durum vuslat bilirim 24 aralıkta ben aynısını yaşadım 2.5 aylıkken kürtaj oldum bende kalbi durmuştu hala atlatamadım kendimi zaman zaman hamile hissediuorum. benim doktorum bir adet geçsin test yaptıralım hormonlarına bakalım  hamile kalabilirsin öyle beklemene gerek yok dedi. hem düşükten sonra hemen hamile kalınabiliyomuş şimdi bende bekliyorum adetimi ona göre yumurtlama gününü beklicem inşallah banada herkesede rabbim sağlıklı bebek verir. tabi sağlıklı olacaksa hamile kalalım değilse aynı şeyleri yaşamak bile istemiyorum

ela.naz

geçmiş olsun cnm aynısın bende yaşadım 6.5 haftalıkken düşük yapmıştım o günleri çok zor atlattım Allah sabır versin bnim doktorum 2 ay korun demişti kürtajdan sonra

eski formda ışıll:))

gülfer

geçmiş olsun vuslat allah kolaylık versin inşallah tekrar hamile kalırsın

ben düşük yaptıktan sonra hiç korunmadım doktr bana korun demedi 1hafta içinde adet olursan gelme olmazsan gel

kürtaj yapalım demişti ama gerek kalmadı kendiliğinden düştü ama normal doğum gibi ağrı çektim

kanaman bitince tekrar devam et bence bak ben 3aydır uğraştım nihayet bu ay tuttu zaten tutması bikaç ayını alcak

3ay beklemene gerek yok kürtaj olanlar 3ay bekliyo bildiğim kadarıyla hayırlısı olsun canım tekrar geçmiş olsun  :opucuk:

****SeRaP-27****

bebeğim canım geçmiş olsunnn yaa bende düşürüyordum ama 5 haftalıktı çok acı çekersin dedi dr um kürtaj ol dedi oldum 3 ay bekledim hayırlısıyla bu ay başladık bakalım ne zaman nasip olcak bebişim çok üzülme bitanem elde değil ama zaman herşeyin ilacı
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

ikranaz

gülfer hamilemisin çok sevindim canım inşallah sağlıklı bir bebğin olur geçen yazıştığımızda hamile değildin sanırım kaç haftalık

gülfer

evet değildim ama şüpheleniyodum adetime bigün kala dayanamayıp yaptım pozitif çıktı çok şükür hamileyim bugün kan verdim yarın sonucu alıcam inşallah vardır bebiş 2gün önce sana ikranazcım nasılsın dedim cevap yazmadın söylicektim sana neyse nasılsın canım