test yaptım kızlar galiba hamileyiiiiiim

Başlatan gülfer, 04 Ocak , 2010, 21:41:00

« önceki - sonraki »

masalım

canım sen yarın dkt.git bi kan tet yaptır sonra özel dkt.gitt inş.en kısa zamanda kalp atışını duy  tatlım yanlız rahat ol kendini üzmeee

gülfer

sen ve forumdaki arkadaşlar yanımda olduğu sürece hiç üzülmem sende artık üzülme olucak canım ya hayırlısı ya şu ayın 15i bi gelse ahsenim hamileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee diye duyursak oooooooooooh göbek atıp oynarım valla  :love9:

masalım

canım benim ya yerim ben seniiiiii inş.güzel gönüllü arkadaşımm
sağol bana destek oldun canım benim

KADRİŞ

gülfercim hayırlı olsun canım.hayırlısıyla kucağına al inşallah..en kısa zamanda allahım tüm isteyenlere nasip esin..ahsencim tez zamanda sanada.. :amin:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

masalım

inş.canım ya allahım kimseye aratmasınnn

masalım

gülfer

Alıntı yapılan: KADRİŞ - 04 Ocak , 2010, 22:46:21
gülfercim hayırlı olsun canım.hayırlısıyla kucağına al inşallah..en kısa zamanda allahım tüm isteyenlere nasip esin..ahsencim tez zamanda sanada.. :amin:
teşekkür ederim kadrişcim amin sağol  :flowers:

masalım

gülfer

çok güzelsin yaa çok talısın allah bozması bitanem  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

gülbanu

masalım önce ben baktım sanırım maşallah çok güzelsin canım eşinle sana bir ömür boyu mutluluklar dilerim canım sen baya küçüksün sanırım öyle mi

masalım

gülfer

bu mutluluğa bi küçük melek gelse çok daha güzel olur  :binkybaby: :binkybaby:

masalım

evet canımın içi ya bi oo eksik zatennn

gülbanu

ay canım gerçektende çok küçükmüşsün ozman yeni evlisin sanırım biz yaşlandık mı ne vay anam vay

gülfer

oda olcak bitanem en kısa zamanda inşallah :amin: