28 Nisan , 2024, 01:32:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

elinde şöyle süslü örgü bebek battaniyesi olan varmı

Başlatan *DİLARAM*, 01 Ocak , 2010, 21:10:27

« önceki - sonraki »

*DİLARAM*

örmek istıyorum ama nette tam bulamadım istedıgım gıbı varsa bana resmını cekıp yollayabılırmısınız yada yavsıye edecegınız bır linkte olur.. :hello2: :hello2:
Arzum büyük ANNELİĞE...

SiRiNe

ahhh canim becerebilseydim de örnegim olsaydi  ;D  10 yasinda ben seccade islemistim havlu kenarlari örerdim ama hic bir seyyy kalmadii aklimda unuttum gitti. belkide diger arkadaslarda guzel örnekler vardir, derya baykalin sitesine girdinmi onun cok cici örnekleri oldugunu  hatirliyorum?

aleyna635

merhaba canım ben sana bir tavsiyede bulunayım.2 yıl önce hediye olarak yaptığım bir battanıye vardı.ama resmı yok bende.şöle tarif edeyım.2 şişle örmüştüm.kare kare parçalar yapıp daha sonra tığla birleştirdim.o karelerin üstüne çocukların boyama kitaplarında çok güzel resimler var.örn.uğur böceği, kelebek,tavşan kedi ne istersen o kitaplarda vardı.ben şöle bir resim yapmıştım elinde külahta renklı dondurma resmi olan bir kız vardı onları şişle kimi kısımlarını da tığla yapıp o karelerin üstüne monte ettim.görenler çok beğendi.sipariş bile yapmıştım ondan ama resmini çekmek hiç aklıma gelmedi.çünkü o zaman evde pc yoktu....bence böle bişiler yap.herkesinkinden farklı olur ve daha güzel olur.tabi örgü konusunda deneyımın varsa.şimdiden güle güle kullanın...

*DİLARAM*

Alıntı yapılan: aleyna635 - 01 Ocak , 2010, 22:13:11
merhaba canım ben sana bir tavsiyede bulunayım.2 yıl önce hediye olarak yaptığım bir battanıye vardı.ama resmı yok bende.şöle tarif edeyım.2 şişle örmüştüm.kare kare parçalar yapıp daha sonra tığla birleştirdim.o karelerin üstüne çocukların boyama kitaplarında çok güzel resimler var.örn.uğur böceği, kelebek,tavşan kedi ne istersen o kitaplarda vardı.ben şöle bir resim yapmıştım elinde külahta renklı dondurma resmi olan bir kız vardı onları şişle kimi kısımlarını da tığla yapıp o karelerin üstüne monte ettim.görenler çok beğendi.sipariş bile yapmıştım ondan ama resmini çekmek hiç aklıma gelmedi.çünkü o zaman evde pc yoktu....bence böle bişiler yap.herkesinkinden farklı olur ve daha güzel olur.tabi örgü konusunda deneyımın varsa.şimdiden güle güle kullanın...
saol bende zeten farklı bişi olsun istıyorum terıf ettıgın seyi gözümde  :nazar: :nazar:canlandırınca güzele benzıyo ama keske bir resmı olsaydı..
Arzum büyük ANNELİĞE...

aleyna635

üzgünüm dilaracım resmi yok malesef.ama sen beynini kullan.ve yeteneğini ortaya koy.gerisi olur kendiliğinden... :k06: :k06: :k06:

*DİLARAM*

bi iki tane buldum ama emın deılım bir bakarmısınız hangisi daha güzel yoksa hiçbirimi karar veremıyorum...
Arzum büyük ANNELİĞE...

esra26

cnm bende daha yeni başladım bebek battaniyesi biraz daha büyüteyim resmini çekerim sana  :D
birazcık tarif edeyim önce 1 m - 1 m tığla küçük küçük kareler örüyorsun tabi bunun belli sayılarda renkleri oluyo mesela 10 sıra krem rengi 4 sıra mor 3 sıra yeşil sonra tekrar 10 sırakrem 4 sıra mor.....

1 m 1 m kareyi bitirdikten sonra ördüğün renklerden 3 kat ip kesiyorsun 1m den fazla olacak deliklerden tek tek geçiriyorsun saçaklı oluyo hafif ama çok güzel bi model çıkıyo ortaya

neyse resmini koyunca daha ii tarif etmeye çalısırım  :opucuk:

ponçik

http://motifler.bloggum.com/yazi/bebek-battaniyeleri-3.html

bu linkte güzel modeller bulabilirsin canım

ben  bunu kardeşimin oğluna öreceğim (vakit bulursam tabi )

ZyNp

canım hanzade cok gusel seyler oruyo hemde uygun fıyata istersen onla bı goruş sıtede sana örnekte gosterır o

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

gonca battaniye çok üzel erçekten bayıldım

ama yazdığın link açılmadı düzeltebilirsen eğer hata varsa tabi çok sevinirim

ponçik

http://motifler.bloggum.com/yazi/bebek-battaniyeleri-3.html

linkte bi sorun yok gibi  :dontknow: bende açılıyor

google'dan bebek battaniye diye taratmıştım  ::)

ENE

DİLARAM CANIM BENİM ŞU ANDA BENDE KERMESE BİR BATTANİYE ÖRÜYORUM. YÜNÜ YENİ ÇIKTI . FARKLI BİŞEY OLACAK İNŞALLAH ÖRGÜM BİTİMCE RESMİNİ YÜKLERİM İNŞALLAH SANA ACİL LAZIM BİR ŞEY Mİ?? BEKLEYEBİLİRSEN
GÖNDERRİRİM... KOLAY GELSİN
""" LA İLAHE İLLA ENTE SUBHANEKE İNNİ KÜNTÜ MİNEZ ZALİMİN ...

н∂vv∂ ツ

deryalı günlerde çok güzel bi tane görmüştüm.deryalı günlerin web stesine bi gir bak istersen

Uploaded with ImageShack.us

esra26

çok güzel modeller var yaa ben biraz ilerlettim kendiminkini

dilaram bulabildin mi bişiler  :D  :D

elif35

ben netten bunu buldum annem örecek bana benim nisanda  ve haziranda sınavlarım var ders çalışıyorum sürekli onu öremem biraz uğraştırıyor istersen bir dene ben bayıldım kıza da aerkeğe de uygun