08 Mayıs , 2024, 11:01:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

izdivaç programlarından nefret edenler

Başlatan ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥, 31 Aralık , 2009, 19:25:42

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ya kızlar hangi kanalı acsam evlenme programı bıktım artık ya bıze ne kım kımınle evlenmıs,beğenmiş,beğenmemiş bitsin artık şu programlar tv den nefret eder oldum yaaaaa :violent1:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

benim gibi düsünenler varsa yazsınlar belkı tv üst kurulu gorurde yayından kaldırılır su programlar

miray

konu yanlıs yerde
televizyon bölümüne acman lazımdı

ertl

aynen canım bende nefret ediyorum
gençler cahilliklerinden çıkıyolar diyelim ya yaşlılara ne demeli  :caca:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

aynen insan yasından basından utanır bıraz onların yuzunden tv izlemıyorum :cildir:

ertl

bide soruyolar evin varmı maaşın varmı
herhalde bu yaştan sonra rahat edim diyolar
genç olsun yaşlı olsun oraya çıkıp evlenecek birini aramak bana çok komik geliyo
:toothy10: :toothy10: :ehi:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

aynen banada oraya zaten sırf tvye cıkmak ıcın ckıyolar tahmınımce canım bızım turk ınsanları da bayılıyo boyle seylere ızleyıp reytıng yaptırmasalar b programlar bu kadar tutmaz erkekler bıle ızlıyo sınır oluyorum yaaaa :BangHead: :BangHead: :BangHead:

Balböceği

ben seviyorum seviyorumd erken denk gelince bakiyorum biraz benim sevdigim gibi heyecanliysa

esime tel aciyorum hemen ac tv diye oda bakiyor dedikodu yapiyoruzzz  :ehi: :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

bende genelde oglen kahvaltı yaparken ızlıyorum vakıt gecsın dıye ...eskıden boyle programlar ızlemezdım ama şimdı can sıkıntısından herseyı ızlıyorum..yada ekrana boş bakıyorum  ::) ::)

Balböceği

isim falan olmuyor o saatte aman ya eskidende kayiplar programi kavgalar dogusler bosverim simdi bole olsun

tmm her kanalda bi evlenme prog. bende sikiliyorum ama napacan

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Demet_dk

mecburiyetten izliyoruz valla evdeyiz başka yapacak bişey yok :dontknow:
diğer programlardan eğlenceli en azından

✿گสЯเ_ќĮż✿

millet kudurmuş 7 sinden 70 ine herkes izdivaçlarda nefret ediyorum yaaa :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

masalım

evet kızlar bende hiç ilgilenmem ya iğreç resmen

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: sarıkız - 04 Ocak , 2010, 20:37:20
millet kudurmuş 7 sinden 70 ine herkes izdivaçlarda nefret ediyorum yaaa :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
:ehi: :ehi: :ehi:katılıyorum ayşencim