Hesabima Giremiyorum

Başlatan Duygu-, 29 Aralık , 2009, 22:47:54

« önceki - sonraki »

Duygu-

29 Aralık , 2009, 22:47:54 Son düzenlenme: 22 Mayıs , 2010, 10:46:18 g10ca
Selam kizlar, ben bu gun msn adresimi gizleyeyim derken herhalde hesabimi kapattim giremiyorum ona..gizli soruda yapmamistim hesabima girmek istedigime e posta adresine yollanacak linki onaylayin diyor, bende atmaca bir mail yazmistim oraya simdi giremiyorumda o maile, ne yapacagim :y25: :y25: :y25:

мiŁenα.

ozman yapacak bırsey yok :(

msn gelen lınkten sıfre alabılıyorsun bıldıgım kadarıyla ama emıne ye sormak lazım

:love9: :love7: :love9:

Duygu-

:y25: :y25: :y25: :y25: :y25: evet, bende ona mesaj yaziyorum simdi, tuhh hayir olursun  :D

Balböceği

Duygu-

Yeni hesap actim  ;D benim uzuldugum aktif uyeydim 3 tane bebis vardi profilde onlar gitti hayir olsun bundaa bir hayir vardir, önemli olan gireblmem

Balböceği

sirine kiz sensin demi baksana nickini duygu diye degistirdiysen ve giriste kabul etmediyse geri sirineye doncen

Duygu-

Evet benim canim sirine... yok olmuyor sirineyle girmeye calisiyorum zaten, ama benim yaptigim hata kimlik bilgimde  atmaca bir e posta yazmistim simdi girmeye calistigimda e postana gelen linki onayla diyor öyle bir mail yok kafadan atmistim :toothy10: yani giremeyecegim emineye mesaj attim bakalim belki bir caresi vardir, yoksada  artik bundan devam edecegim

Balböceği

hadi bakalim ben gider cucuk kadinlara bakiyim eccik  :opucuk: :opucuk:

Duygu-

мiŁenα.

ismini değiş sekıllı sırıne yaz ....

bebegın onemı yokkı o oluyor mesaj sayın yukseldıkce

:love9: :love7: :love9:

SiRiNe

Girebildimmmmmmm hesabima  :hello2: emine cok tsk ederim canim,

Emine

Rica ederim canım yeni açtığın hesabı sildim eskisinden devam edebilirsin  :icon_thumright:

sweet_sweet2010

03 Ocak , 2010, 22:40:00 #12 Son düzenlenme: 22 Mayıs , 2010, 10:45:25 g10ca
 :crybaby2: offf mail adresimi gizleyeyim derken yanlislik yaptimmm oylesine bir mail adresi yazdimm ve sifre oraya gitti diyorr yani orayada giremiyorumm.. eski hesabimi geri istiyorumm nasil alabilirimm sweet_sweet adimdi.. yardim edecek birileri olursa cokk sevinirim baska hesap istemiyorum :-[ :-[ eminecim bu hesabimi silip eskisini aktif edebilirsen cok sevinirimm tesekkur ederimm

✿گสЯเ_ќĮż✿

cnm seni yanlış bilgilendirmek istemem.tam bilemiyorum.ama bilen arkadaşlar varsa yardıma gelirler :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

SiRiNe

Alıntı yapılan: sweet_sweet2010 - 03 Ocak , 2010, 22:40:00
:crybaby2: offf mail adresimi gizleyeyim derken yanlislik yaptimmm oylesine bir mail adresi yazdimm ve sifre oraya gitti diyorr yani orayada giremiyorumm.. eski hesabimi geri istiyorumm nasil alabilirimm sweet_sweet adimdi.. yardim edecek birileri olursa cokk sevinirim baska hesap istemiyorum :-[ :-[ eminecim bu hesabimi silip eskisini aktif edebilirsen cok sevinirimm tesekkur ederimm
sweet aynisiniii ben yaptim gecen gunn ve 3 gun giremedim sag olsun emine yardim etii simdi girebildimm gecmis olsunn