mucize

Başlatan sünbü, 27 Aralık , 2009, 02:06:47

« önceki - sonraki »

sünbü

kızımın yaptığı ilkleri herkese sanki bir mucizeyi gerçekleştirmiş gibi anlatıyodum hala da anlatıyorum elimde değil halbuki yaptığı şeyler yapması gereken normal süreçte gerçekleşiyordu hepimiz aynı şekilde büyüdük ama yook benim ki mucizeydi  :toothy10: annem kızıyodu kızım anlatma öyle herkesin çocuğu var senin gibi mi yapıyor diyordu ama elimde değildi şimdi 1,5 yaşında ve dayısına babasına bana şakadan küsüyor evcilik oynuyo bulaşık makinesini boşaltırken bana yardım ediyor sofraya ekmek götüryor her ne kadar beceremese de kaşıkla çatalla yemek yemeye çalışıyor harikaaaaa bişey ya ecrinimi izlemek  :love9:  :love7:

βαlκιz

maşallah ecrinee  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
burda komşumun kızı daha geçen hafta 1 yasına girdii eline ıslak mendiili alıyo sehbaları siliyo gidip kalorifer peteklerini siliy çok şaşırdım yaaa kızlar hamarat oluyooo  ;D
ama bende öyle yetiştiriyorum ögrensinler ama benimkiler ben makineye çamaşır dolduruyorum onlar gelio çamaşırları etrafa atıy makineden alıpp  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

senem

ay ne güzel aLLah bagislasin canim evet seni cok iyi anliyorum bende oyle surekli yaptiklarini anlatiyorum
yasina ragmen masallah ilkmi canim?
benimde iki kizim var
darisi olmayanlara insallah

sünbü

ilk çocuğum ondan olsa gerek 2. de olunca yanısını yapar mıyım bilmiyorum  :)

senem

ikincide de yaparsin canim bende halen yapiyorum istelik benimkilerin arasindaki yas farki 1 sene sadece yine de insan izliyor herzaman cok guzel bir duygu
rabbime sukurler olsun herkeze tatirsin insallah

sünbü

neyse ki tek değilim bazen buldumcuk oldum gibi hissediyodum kendimi  :)

βαlκιz

ben öyle değilim ama eşim beter herşeyiii anlatır herkezeee  :cildir: :cildir: :cildir:
ben çok kızarım anlatma diyee ama hoşuma gidiyo diyoo tutamıyo çenesiniii  :k06: :k06: :k06: :k06:
sonra çok nazar değiyoooooo  :cildir: :cildir: :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ertl

sanırım bütün anneler öyle
ben hoşuma giden bişe yaptıklarında
hemen annemi ve kız kardeşimi arayıp onlara anlatıyorum

neslihan

aynı şey bende de var benim kızım çok mu zeki acaba diyorum sonra kendime gülüyorum.Her bebek böyledir bu aylarda diyorum  :k06:

DER!N

:k06:

Hepimiz aynıyız yani :)