28 Nisan , 2024, 09:06:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

-minicigimin-kalp atıslarıı

Başlatan ♥ღ♥ JADE ♥ღ♥, 26 Aralık , 2009, 22:10:55

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

kızlarr bugun doktora gittim ve bebişimin kalp atıslarını gördükk allahım bu ne kadar güzel bi duygu rabbim olmayan herkese yasattsın.Birde ayrıca bi sekilde kese olusmus doktor buda bebek kesesi olabilir su keseside olabilirmiş aklımız karıstı.ben ikiz bebege hamile olabilirmişim oda 15 gün içinde belli olucakmıs  :laughing7: :love9:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

CANIMMMMM ÇOK SEVINDIM  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ALLAH KUCAGINA ALMAYIDA NASIP ETSIN SIBELIM  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
SİBELCIM IKIZ BEBEK AILEDE VAR MI?

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

amin canım darısı basına inşş  :amin: evet canım halamın ikizleri var  :binkybaby:

ღ♥ Nilda♥ღ

çok sevindimm sibell çifte mutluluk olur inş.allah tamamına erdirsinnnnnn :love9: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
.   

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

AMİNNNNNNNNNNNN CANIM BENDE GUN SAYIYORUM CANIM 4 GUNUM VAR  :amin: :amin:

BENIMDE ANNEM IKIZ DOGURMUŞ..ANNANNEM..YENGEM..BELKI BENIMDE OLUR MU BILEMIYORUM AMA HAYIRLISIYLA SAGLIK OLSUNDA TEK IKIZ FARK ETMEZ CANIM :amin: :amin:

KAÇ HAFTALIK OLDU BEBİŞİMİZ?

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: NİLDA - 26 Aralık , 2009, 22:23:49
çok sevindimm sibell çifte mutluluk olur inş.allah tamamına erdirsinnnnnn :love9: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

aminn canımm inşşallahh istiyoduk ikiz olmasını saglıklı olsunda tek ikiz fark etmez

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 26 Aralık , 2009, 22:24:40
AMİNNNNNNNNNNNN CANIM BENDE GUN SAYIYORUM CANIM 4 GUNUM VAR  :amin: :amin:

BENIMDE ANNEM IKIZ DOGURMUŞ..ANNANNEM..YENGEM..BELKI BENIMDE OLUR MU BILEMIYORUM AMA HAYIRLISIYLA SAGLIK OLSUNDA TEK IKIZ FARK ETMEZ CANIM :amin: :amin:

KAÇ HAFTALIK OLDU BEBİŞİMİZ?
az kalmıs seninde canımm hayırlısı olsun inşş hamişsindir
7+5 olduk canım

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ღ♥ Nilda♥ღ

SİBEL İNŞ BİZDE BURDAN VERİRİZ MÜJDEYİİİ  :binkybaby::amin: :amin: :amin: :amin: :love9:
.   

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

inşş canlarımm rabbimm nasip eder inşş

SiRiNe

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 26 Aralık , 2009, 22:10:55
kızlarr bugun doktora gittim ve bebişimin kalp atıslarını gördükk allahım bu ne kadar güzel bi duygu rabbim olmayan herkese yasattsın.Birde ayrıca bi sekilde kese olusmus doktor buda bebek kesesi olabilir su keseside olabilirmiş aklımız karıstı.ben ikiz bebege hamile olabilirmişim oda 15 gün içinde belli olucakmıs  :laughing7: :love9:
Masaallah tebarekallah bu gun cok  ikiz haberi aliyoruz , tebrikler arkadasim Rabbim bebeginizi/ bebeklerinizi sizlere bagislasin  :amin:  :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: NİLDA - 26 Aralık , 2009, 22:34:55
SİBEL İNŞ BİZDE BURDAN VERİRİZ MÜJDEYİİİ  :binkybaby::amin: :amin: :amin: :amin: :love9:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

SİBEL COK DUA EDIYOR SAGOLSUN..HAYIRLISI DIYELIM

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: ѕιяιηє - 26 Aralık , 2009, 22:39:18
Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 26 Aralık , 2009, 22:10:55
Masaallah tebarekallah bu gun cok  ikiz haberi aliyoruz , tebrikler arkadasim Rabbim bebeginizi/ bebeklerinizi sizlere bagislasin  :amin:  :flowers:

amin canımmm rabbim tüm bebeklerimizi sahiplerine bagıslasın  :amin:

masalım

kuşum çok sevindim ya kıyamam sana allah mutluluğunu arttırsın canım benim nasılsının bakemm kaç gündür net yoktu ulaşamadık birbirimize ya

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

saoll canım darısı basına inşallahh  :amin: