27 Nisan , 2024, 19:58:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

Yaseminnn

Alıntı yapılan: nihall - 26 Kasım , 2010, 15:52:36
merhaba kızlar :love9:
rabbim isteyen herkese nasip etsin bebek sahibi olmayı :amin: :amin:
bende bugün vuruldum çatlatma iğnesini hayırlısı artık yarında kontrole gitcem tekrar çatlamışmı diye,bu arada bende kalçadan vuruldum..
Geçmiş olsun canım inş çatlamıştır onda sonra yoğun çalışmalar başlayacak :D

nihall

Alıntı yapılan: Yaseminnn - 26 Kasım , 2010, 16:16:37
Alıntı yapılan: nihall - 26 Kasım , 2010, 15:52:36
merhaba kızlar :love9:
rabbim isteyen herkese nasip etsin bebek sahibi olmayı :amin: :amin:
bende bugün vuruldum çatlatma iğnesini hayırlısı artık yarında kontrole gitcem tekrar çatlamışmı diye,bu arada bende kalçadan vuruldum..
Geçmiş olsun canım inş çatlamıştır onda sonra yoğun çalışmalar başlayacak :D

sağol canım inşallah :))))

bebeğimbenim(şerife)

Arkadaşlarr doktor yumurtama baktı bugun 18 mm lik olmuş catlatma ignesi vurduu yarında ilişki önerdii...ALLAHIM İNŞALLAH YARDIMCIMIZ OLURDAA TUTARRR :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
çatlatma ignesi vurunupta hamişkalan arkadaşlarr varmı bilginizi paylaşırmısınız??????
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

HASRET!M S@N@

canım nerelerdein sen ya epeydir görünmüyorsun özlettin kendinş

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 13 Aralık , 2010, 16:38:10
Arkadaşlarr doktor yumurtama baktı bugun 18 mm lik olmuş catlatma ignesi vurduu yarında ilişki önerdii...ALLAHIM İNŞALLAH YARDIMCIMIZ OLURDAA TUTARRR :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
çatlatma ignesi vurunupta hamişkalan arkadaşlarr varmı bilginizi paylaşırmısınız??????
inş hamiş kalırsın  :amin: :amin: :amin:

^^MUCİZEMMM^^

valla arkadaşım ben sayısız kerevuruldum.ama tık yok :BangHead: :BangHead: :BangHead:inşallah rabbim senin yüzüne güler.allah gönlüne göre versin.........

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: hasretimsana - 13 Aralık , 2010, 17:16:38
canım nerelerdein sen ya epeydir görünmüyorsun özlettin kendinş
nasıl olsu n canım m evet giremiyordumm bende sizleri özledimm hala bebiş için ugraşıyoz işte hayırlısıylaa senin durumun nasıl varmı bir gelişmee??
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 13 Aralık , 2010, 17:19:56
Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 13 Aralık , 2010, 16:38:10
inş hamiş kalırsın  :amin: :amin: :amin:
inşallahh canımm inşallahhh hepimizin allahh yardımcısı olsunnn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: mucizemmm*** - 13 Aralık , 2010, 19:52:17
valla arkadaşım ben sayısız kerevuruldum.ama tık yok :BangHead: :BangHead: :BangHead:inşallah rabbim senin yüzüne güler.allah gönlüne göre versin.........
:'( :'(inşalllahh allahımm çektigimiz sıkıntıların mufakatı vercekk tatlımm üzülme allahımm hepimizin gönlüne göree versinn canımmm :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

asktanricam

merhabalar,
bende ıgne vuruldum ılk denemem gecen ay vuruldum bısey olmadı adet oldum tekrar klomene basladım hayırlısı bakalım 2.denemem olucak Allah herkesın gonlune gore versın:)))))))))

HASRET!M S@N@

yok canım aynen bildiğin gibi devam işte bebeğim

serap84

duru2010

merhaba arkadaşlar, ben 20 aralık tarihinde çatlatma iğnesi oldum. iğneden 36 saat sonra ilişkiye girmemizi söyledi. biz işi garantiye alalım diye o tarihten itibaren her gün denemeye başladık. çatlatma iğnesi hakkında internette gezerken bu formu farkettim ve bende yazmak istedim. birde sizinle şunu paylaşmak istiyorum. biz şimdiye kadar yumurtlama günümüzü hesap edip o tarihlerde ilişkiye girerdik ama sonuç alamazdık. bu ay doktora giderek yumurtlama takibi yaptırdım. hesapladığımız ve ilişkiye girdiğimiz tarihlerde yumurtanın henüz çatlamadığını doktor ultrasonda farketti ve iğneye gerek duydu. yani belirlenen tarihlerde yumurta var ama çatlamamış durumda. bu yüzden o tarihlerden sonraki 1 haftada çok önemli. benim yeni öğrendiğim bu bilgi eminim sizlerinde çok işinize yaracak. şimdi biz denemeye devam ediyoruz. yılbaşında adet olmazsam güzel haberi de almış olacağız. Allah herkes için hayırlısını nasip etsin sevgilerimle :nazar:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: duru2010 - 23 Aralık , 2010, 20:58:13
merhaba arkadaşlar, ben 20 aralık tarihinde çatlatma iğnesi oldum. iğneden 36 saat sonra ilişkiye girmemizi söyledi. biz işi garantiye alalım diye o tarihten itibaren her gün denemeye başladık. çatlatma iğnesi hakkında internette gezerken bu formu farkettim ve bende yazmak istedim. birde sizinle şunu paylaşmak istiyorum. biz şimdiye kadar yumurtlama günümüzü hesap edip o tarihlerde ilişkiye girerdik ama sonuç alamazdık. bu ay doktora giderek yumurtlama takibi yaptırdım. hesapladığımız ve ilişkiye girdiğimiz tarihlerde yumurtanın henüz çatlamadığını doktor ultrasonda farketti ve iğneye gerek duydu. yani belirlenen tarihlerde yumurta var ama çatlamamış durumda. bu yüzden o tarihlerden sonraki 1 haftada çok önemli. benim yeni öğrendiğim bu bilgi eminim sizlerinde çok işinize yaracak. şimdi biz denemeye devam ediyoruz. yılbaşında adet olmazsam güzel haberi de almış olacağız. Allah herkes için hayırlısını nasip etsin sevgilerimle :nazar:
ARAMIZA H.G TATLIM :flowers: :flowers:
GÜZEL BİLGİLERİN İÇİNDE TEŞEKKÜR EDERİM  :k06:
RABBİM SENİNDE YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN  :amin:
NE KADAR SÜREDİR BEBEK İSTİYOSUN :dontknow:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

duru2010

:nazar: arkadaşlar benim merak ettiğim çatlatma iğnesi olup 36 saat sonra ilişkiye girip hamile kalan arkadaşlar var mı? iğnenin ardından hamilelik belirtileri olarak neler hissettiniz. adeti beklemeden ilk etapta görülen erken belirtiler oldumu? bu konuda ne yazıkki geniş bir bilgiye rastlayamıyorum. bilgi verirseniz çok sevinirim