27 Nisan , 2024, 21:53:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

azadem

bende 2 kez yaptırdım o igneyi adet olunca cok sancı oluyor cunku yumurtalar adet olunca catladıkları için cok sancı veriyor bende cektim simdi asılama yaptırıyorum herseyin hayırlısı diyelim....

niles1983

kızlar bu çatlatma iğnesi nerden yapılyo :k06:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

^^MUCİZEMMM^^

aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz :flowers:ben klomen ve beraberinde olan çatlatma iğnelerini defalarca kullandaım.tek bir kez tedaviye ilk başladığım ay hamiş oldum.ama malesef düştü daha sonra biçok ay tedaviye rağmen hatta aşılamaya rağmen malesef hamile kalamadım.inşallah sizler benim yaşadıklarımı yaşamadan  allah size anne olmayı nasip eder..çok fazla düşünüp kafaya takmayın hep olacakmış gibi düşünün.çünkü ben ilk evlendiğim zamandan beri adet düzensizliğimden dolayı hep olmaz benim bebişim diyodum ve seneler geçti hala hamile kalamadım.artık kararımı verdim hep olacakmış gibi düşünücem karamsarlık yok biliyorum rabbim beklememim ve sabrımın ödülünü birgün banada göndericek.önemli olan sağlıklı,hayırlı,ve uzun ömürlü evlatlar nasip etsin bizlere rabbim :wave: :wave: :wave:

azadem

catlatma ignesi gobekten vurulmayı tercıh edın....

niles1983

göbektenmiiiiiiiiiiiiiii :crybaby2:
olmazz acırrrrrr :-ooo
başka yerden olmuyomu bu yaa :caca: olmaz vurdurmam göbeğime iğne felan döverim doktoruu :caca:

destina06

hoşbulduk öncelikle teşekkür ederim  :icon_thumright: amin inşallah herkes en kısa zamanda bebeğine kavuşur.Bu iğne göbekten yaptırılacak diye bir şey yok.Deri altından yapılan bir iğne olduğu için göbek kalça kol fark etmezmiş.Bana koldan yaptılar.Yalnız bende iki gündür bel ağrısı var nedeni ne olaki?Bir de arkadaşlar bir şey rica etmek istiyorum lütfen buraya olumsuz şeyler yazmayalım.Ben ilk çatlatma iğnesi ne ki diye araştırdığımda okumuştum burda yazılanları sonra siteye üye oldum.Okuduğumda çok moralim bozulmuştu çok tedirgin gitmiştim iğneyi yaptırmaya ama hiç  burda okuduklarım gibi olmadı Allah'tan.Kimse umudu kaybetmesin her şeyin bir vakti vardır ve olması için o vaktin dolması gerekiyodur.Sabredelim ve umut etmekten vazgeçmeyelim:)

βαlκιz

Alıntı yapılan: azadem - 08 Kasım , 2010, 18:24:01
catlatma ignesi gobekten vurulmayı tercıh edın....
bana popomdan yapılmıştı göbek duymadım hiç  :dontknow:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Yaseminnn

Merhaba ben aranıza yeni katıldım  :) 1 yıldır çocuk istiyoruz ama olmadı 6-7 aydır da doktora gidiyorum en geçen gittim kolmen verdi günde 1 tane olmak üzere 5 gün boyunca kullan gel dedi. Gittim kontrol etti ve çatlatma iğnesi verdi :) bugün yaptırdım iğneyi, daha cok tazeyim anlayacağınız :) ayrıca iğne göbekten yapılmıyo,kalçadan yapılıyor... İyi günler herkese...

^^MUCİZEMMM^^

Alıntı yapılan: Yasemin Doğduay - 11 Kasım , 2010, 16:20:45
Merhaba ben aranıza yeni katıldım  :) 1 yıldır çocuk istiyoruz ama olmadı 6-7 aydır da doktora gidiyorum en geçen gittim kolmen verdi günde 1 tane olmak üzere 5 gün boyunca kullan gel dedi. Gittim kontrol etti ve çatlatma iğnesi verdi :) bugün yaptırdım iğneyi, daha cok tazeyim anlayacağınız :) ayrıca iğne göbekten yapılmıyo,kalçadan yapılıyor... İyi günler herkese...
hoşgeldin canım.anladığım kadarıyla sende pek sorun yok çünkü klomeni günde 1 kere kullanmışsın ve yumurta gelişmiş eğer gelişmeseydi doktor çatlatma iğnesi vurmazdı.inşallah en kısa zamanda bebişini kucağına alırsın.çatlatma iğnesinin göbekten olanıda var.ama çok pahalı ben aşılamada kullandım 85 tl civarıydı.kalçadan olanıda piyasada çok zor bulunuyo son zamanlarda...

Yaseminnn

Teşekkür ederim canım :) Allah herkesin gönlüne göre versin herkesi sağlıklı sıhhatli çocuk sahibi etsin inş. Hamile birilerini görünce hamile olmak için sabırsızlanıyorum ; ama vardır bi hayır elbette. Allah'ın dogru zamanda sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip eder isteyen herkese inş. Göbekten hiç duymadım ama acı verici olsa gerek :( Evet doktorum iğneyi yazarken zor bulunduğunu söyledi ama sağolsun bi eczane adı verdi orda buldum ve bugün iğnemi oldum :)

niles1983

tmm şimdi rahatladım oh be demekki göbek şart değil :) :muzz:

^^MUCİZEMMM^^

yok canım göbekten vurulmak okadar acı verici değil.hatta hiç değil.göbekten dediysem göbek çevresi.kendin vuruyon zaten hiç acımıyo.siz tedavinin o aşamalarına gelmediniz (inşallah hiçbir zaman gelmezsiniz)ama klomenle yumt.gelişmezse yada aşılama ve tüp bebekte yumt.gelişmesi için doktor veriyo bu ğineleri kendin vuruyon ama iğnenin ucu çok ince olduğu için hiçbişey hissetmiyosun.bu iğnelerden korkan arkadaşlar için yazıyorum bunları.korkulacak hiç bişey yok....

destina06

Arkadaşlar bu çatlatma iğnesinden yaptıranlardan en erken ne zaman belli oldu hamile olup olmadığınız.Cevap yazarsınız sevinirimmmmmmmmm

^^MUCİZEMMM^^

çatlatma iğnesini vurulduktan sonra en erken 10_12 sonra.oda kanda gebelik testiyle.yanlış hatırlamıyosam :icon_thumright:

destina06

teşekkür ederim mucizemmm peki sizde de bel ağrısı zaman zaman kasıklarda adet sancısı gibi sancı oldu mu? benim iğneyi yaptıralı 5 gün oldu.