27 Nisan , 2024, 20:36:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

nrhn

evet bu yumurtaları çatlatalım artık dedi tatlım ve iğneyi yaptırdık ama hiç bi şekilde ağrım falan olmadı

sibel28

çatlatma ignesi gebelik belirtileriyle aynıdır arkadaşlar..çünkü gebeliktede, çatlatma ignesi sonrasındada hormonlar yükseliyor..bu ay 2 tane çatlatma ignesi oldum..sonucum negatif..kasıklarda ara ara batmalar oluyordu..ve çatlatma ignesinin üzerinden 10 gün geçmeden yapılan gebelik testleri pozitif çıkabiliyor.Arkadaşım düşünmemeye ve stres olmamaya çalışki bebeğin varsa tutunsun..Başka şeylerle ugraş.stres proklaktın hormonunu yükseltiyor buda gebelik varsa bebeğin tutunmasını zorlaştırıyor.

nrhn

biraz önce test yaptım adet gününü beklemeden bir yerde okumuştum iğneden sonra 12.günde gebelik belli olur diye bnmde tam 12.gün bugün ama sonuç maleseff negatiff :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

hacer ky

bekle bakalım biraz daha acele etme ama dokdor 12 mm yumurtayı nasıl çatlamasına izin verdi anlamadım benim 16 mm beğenmedi git yarın gel dedi

nrhn

bu ay zaten tedavi ramazan ayına denk geldi açıkçası bnde memnun deilim doktorumdan değiştirmeyi düşünüyorum eşim sperm sayısı 65 milyon hızlı ileri hareketli %30 yavaş ileri hareketli %10 yerinde hareketli %10 hareketsiz %50 doktorum bu sonuç hakkındada tam bir açıklamadı yapmadı zaten offf içim sıkılıyor canlarımmm

tuba_hkn

Alıntı yapılan: nrhn - 25 Ağustos , 2010, 14:21:03
bu ay zaten tedavi ramazan ayına denk geldi açıkçası bnde memnun deilim doktorumdan değiştirmeyi düşünüyorum eşim sperm sayısı 65 milyon hızlı ileri hareketli %30 yavaş ileri hareketli %10 yerinde hareketli %10 hareketsiz %50 doktorum bu sonuç hakkındada tam bir açıklamadı yapmadı zaten offf içim sıkılıyor canlarımmm

1. bu bahsettıgım arkadasda da yanı ılk denemede tutan onunda agrısı olmadı ben kıvnanıyrdum onda tık yok..yanı ılla agrı olacak dıye bısey yok..bıde ılkm denemde olmadı dıye moralını bozma  benım 4.denemem beklıyorum hala vaktını
2. eşinin sonucu cok ıyıııı

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

hakan66

27 Ağustos , 2010, 22:17:30 #906 Son düzenlenme: 27 Ağustos , 2010, 22:22:02 hakan66
selam arkadaslar ben yozgattan hakkı bende bu ılacı kullanıyorum pregnyl 1500 luk yada 5000 lik elınde  kactane olan varsa bana ozelden yazsın allah rızası ıcın [email protected]

yoncaa

arkadaşlar merhaba banada pregnl 5000 ignesi vuruldu  ama etkisi olmadı ama adet gününde resmen dogum sancısı gibi sancı cektim yanii öldümmmm ya inş size faydası olur :amin:

nrhn

SeliN59

Alıntı yapılan: nrhn - 30 Ağustos , 2010, 21:08:26
bugün adet oldumm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

üzülme Allah sağlık versin inşallah bidahaki ay olur :amin:

SeliN59

Alıntı yapılan: hacer ky - 25 Ağustos , 2010, 11:52:05
ARKADAŞIM 2 YUMURTAN 12 MM DEDİN DOKTOR SANA İĞNEYİ YAPMI DEDİ BENİM 5 YUMURTAM VARDI 16 MM 17 MM 13MM  11MM  7MM VE DOKTOR BANA DEDİ ÇOK ZAYIF YARIN GENE GEL ULTRASONA GİRCEKSİN DEDİ VE ERTESİ GÜN YUMURTALARIM 21 MM 19 MM 16MM 11MM VE 10 Dİ DEDİ BİRTANESİ İYİ GELİŞMİŞ

vay be bir günde 17 den 21 mm mi yükselmiş maşallah ya bende bu ay klomen kullandım solda 3 yumurtam vardı adetimin 13, günü 12mm ydi yumurta doktor hamile kalamazsan önümüzdeki ay adetinin 3, ayı görüşürüz dedi  :igrenc: inşallah benim yumurtada 14, gün baya büyümüştür  :amin:

hakan66

selam arkadaslar ben kayserıdeyım cok arastırdım sonunda bu ılacın fırmasından aldıgım habere gore ılacı pıyasaya surmusler ama halen yok..beklemekten baska caremız yok. elınde bu ılac olan varsa lutfen ulasssın bana...

ZELALL

arkadaşlar merhaba
ben bu siteye yeni üye oldum
ve buda ilk mesajım
benim sizlere bir sorum olcak
ben ayın 6.sında pregnly iğnesi oldum
bugün 11.gün ve sabah test yaptım negatif çıktı
bu iğne hcg hormonu içerdiğinden hatalı pozitif veriyormuş
bende neden böyle olmadı acaba
birde negatif çıktı test sanırım olmadı yine
sizler hatalı pozitifle karşılaştınızmı kaç güne kadar hatalı sonuç çıkıyor

gülay t.

Canım yanlış hatırlamıyorsam iğneden 36 saat sonra ilişkiye girilyordu. Hemen döllenme olsa bile rahme inip tutunması falan en az 10 günü bulur, ve rahme tutunduktan sonra hormon değerleri yükselmeye başlar. Yani birkaç gün daha bekleyip testi yenile bence. İğneden birkaç gün sonra hamile kaldıysan testte çıkmaması normal.

HASRET!M S@N@

BENDE KLOMEN KULLANIYORUM VE YUMURTA TAKİBİ YAPILIP İĞNE VURULACAK KIMET ARTIK TUTARSA BAKCAZ BİZDE BİR SORUN OLMADIGINI SÖLEDİ DOKTOR SIRF COCUK İSTİYORSUNUZ DİYE BASLICAZ YOKSA OLUR DEDİLER İNŞ OLU