28 Nisan , 2024, 07:09:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

özgee

Alıntı yapılan: rabiş_01 - 25 Temmuz , 2010, 17:22:50
mrb ben yeni üye oldum 3buçuk ay önce bebeğimi kaybettim karnımda öldü çok istiorum bebeğimin olmasını tedaviye başladım 3 tane solda 2 tane sağda yumurta oluşmuş ama çatlamadı dün iğne vuruldum inşallah ii bi sonuç alırım çok istiyorum her ay adetime yakın heyecanlanıyorum fakat hayal kırıklığına uğruyorum bu ilk denemem inş olur yoruldum beklemekten

çatlar canım igne olduysan merak etme rabbim inş nasip eder yumurtalıklar kaç mm bende dün vurdurdum ignemi benim buay 2. denemem

rabiş_01

inşallah cnm ya sabırsızlıkla bekliorum inşallah rabbim hayırlı evlatlar nasip eyler bize :amin:

witgame

s.a
Arkadaşlar  Prengly 5000 iğne 1 tane var ,ihtiyacı olan arkadaşlar  gelip alabilir,hamile olduğum için gerek kalmadı   [email protected] adresine mail atabilirsiniz istanbul başakşehirdeyim 1 etap

selen20

MERHABALAR BENDE ARANIZA YENI KATILDIM ARKADAASLAR.
9 AYLIK EWLIYIM BEN 7 AYDA DOKTORA GITTIM POLIKISTIK OWER DEDI YUMURTAN BUYUMUYOR DEDI ADETIN 3GUNU HORMON TESTI YAPTI YUMURTLAMAYI SAGLAYAN HORMONUN DUSUK DEDI WE BI ILAC WERDI 5 GUN KULLAN 4 GUN ARA WER WE 5 GUN TEKRAR GEL BUYUDUYSE CATLATMA IGNESI YAPICAM DEDI WE 1 ADET YUMURTAM OLUSMUS CATLATMA IGNESI YAZDI BIRDE DUSUK ERKEN DOGUM ONLEYICI BI HAP YAZDI SABAH 1 AKSAM 1 OLARAK KULLAN DEDI .. IGNENIN SOGUK WURULMASI GEREKIYORMUS ECZANEDE SATILMYORMUS DEPODAN GELIYORMUS HASTANEM ECZA DEPOSUNA UZAK OLDUGU ICIN YAKINDA BASKA OZEL BI HASTANENIN ACILINDE IGNEYI WURDURDUK AMA BANA KASIKTAN DIIL KOLDAN YAPTILAR BUNUN BI ETKISI OLURMU HERKEZDE ASIRI AGRI OLMUS BENIM COK FAZLA AGRIM OLMADI 1 KERE COK SIDDETLI AGRIM OLDU SADECE DIGERLERI IGNE BATMASINDAN BIRAZDAHA SERT BI AGRIYDI ACABA YANLIS BISEYMI YAPTILAR BANA :(

tuba_hkn

Alıntı yapılan: selen20 - 07 Ağustos , 2010, 19:30:19
MERHABALAR BENDE ARANIZA YENI KATILDIM ARKADAASLAR.
9 AYLIK EWLIYIM BEN 7 AYDA DOKTORA GITTIM POLIKISTIK OWER DEDI YUMURTAN BUYUMUYOR DEDI ADETIN 3GUNU HORMON TESTI YAPTI YUMURTLAMAYI SAGLAYAN HORMONUN DUSUK DEDI WE BI ILAC WERDI 5 GUN KULLAN 4 GUN ARA WER WE 5 GUN TEKRAR GEL BUYUDUYSE CATLATMA IGNESI YAPICAM DEDI WE 1 ADET YUMURTAM OLUSMUS CATLATMA IGNESI YAZDI BIRDE DUSUK ERKEN DOGUM ONLEYICI BI HAP YAZDI SABAH 1 AKSAM 1 OLARAK KULLAN DEDI .. IGNENIN SOGUK WURULMASI GEREKIYORMUS ECZANEDE SATILMYORMUS DEPODAN GELIYORMUS HASTANEM ECZA DEPOSUNA UZAK OLDUGU ICIN YAKINDA BASKA OZEL BI HASTANENIN ACILINDE IGNEYI WURDURDUK AMA BANA KASIKTAN DIIL KOLDAN YAPTILAR BUNUN BI ETKISI OLURMU HERKEZDE ASIRI AGRI OLMUS BENIM COK FAZLA AGRIM OLMADI 1 KERE COK SIDDETLI AGRIM OLDU SADECE DIGERLERI IGNE BATMASINDAN BIRAZDAHA SERT BI AGRIYDI ACABA YANLIS BISEYMI YAPTILAR BANA :(

yok cnm ağrı falan olmuyor yapılan işlemler hersey dogru muhtemelen Klomen kullandn  ve iğne vuruldun.. sadec bazı kişilerde bu iğneden sonra  2 3gün boyunca kasık agrısı, sancı oluyor..yumurta catladıgı için.
artık bekleme zmanı ilacın ve iğnenin işe yarayıp yaramadıgını gormek için :k06: yani bebiş için,  olmasa da  sakın tedavıyı bırırakma aynı şek,lde dvm ediyrsun belkı dr ılacın dozunu artır ama ihmal etme dedıgım gibi

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

AŞKIMCIM SCS

selen20

tesekkurler arkadaslar doktora bu sefer dıycem en kuwwetlısı neyse onu denesın walla ruyalarımda test yapıyorum olmuyr olmuyor kafayı bozcam walla :Ptest yaptım ınce bı cızgı cktı ama yok herhalde olsa bellı eder bı kac  gun ıcınde hasta olmam lazım bakalım ıns wardır ama hıccc umudum yoookkkkk.ayrıa doktorun yazdıgı ılacın yanına takwıye burun spreyı felan kullansak daha etkılı olurmu kı

selen20

slm arkadaslar ben 30 temmuz 2010 gunu doktora gıttım ıgne oldum 10 agustos 2010 gunude test yaptım ama bısı cıkmadı yıne tek yıne tek 2 gundur karnıma acayıp agrı gırıyor acaba tutmusmudur 15 weya 16 hasta olmam lazım ıns tutmustur yaa uf ya

HASRET!M S@N@

bebişim6161

bende çatlama iğnesi yaptırdım ama hiç fayda etmedi birde 3-4 yumurta büyüdüğü zaman yapmıyolar bi yumurta büyüdüğü gibi iğneyi vuruyorla r bir yumurtaya sebep iğne vurulma z % kaç iltimal verebilir bu doktorlar bi yumurtayla hamiş olunurdie bende sıgortam yoktu yeşilkartlıydım die 150 lira VERDİM İĞNEYE AAMA KEŞKE OLMADI SONUNDA TEDAVİYİ BIRAKTIM KENDİ KENDİNE OLURSA OLUR OLMASS a 6 ay süre kodum kendime 6ay sonra doktora gidicem ha bu arada ilaç yemekten yumurtlamalar geriliyomus o yüzden kendi haline bırakın derim benm arkadasım evlendiği gibi tedaviye basladı3sene tedavi gördü ensonunda kistten dolayı ameliyatr dediler kadın korkudan tedaviyi bvıraktı 3 ay sonra hamile kaldı ki kadına ameliyat demişlerdi o haldeyken yine hamile kaldı doktorlara artık güvenim kalmadı

şeker kız

slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım bende eşimle rütün kontrollerden geçtik çok şükür bişeyimiz yok bizde geçen ay başladık önce kılomen ve progestan la başladık ama malesef olmadı buay doktor kolmen bittikten sonra çatlama ignesi yaptı ve gün aşırı ilişki dedi ve ayın 16 sında progestana başlıcaksın dedi yanında birde folbiolkalsiyum hapıverdi benim merak ettigim ignenin eyerki tuttuysa belirtileri nelerdir ben ilk adett bittikten sonra ilişkiye girdik ertesi günü siyah ve kahverengi lekeler geldi  bie iki gün sonra tekrar pempe geldi ama geçti  igneyi vurulup ilşkiden sonra ki gün yine beyaz akıntıyla azıcık pempe leke  geldi birde doktorum yumurtalarımın çok büyümüş oldunu sölemişti 27 falan göbegimin başında agrı oluyo ve sürekli çok afedersiniz gaz çıkarıyorum bagırsakları inanılmaz hareketli acaba bunlar neden kaynaklanıyor arkadaşlar bilen varsa lütfen bana yardımcı olsunn teşekkürlerrr :honk: :'(

nrhn

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım 1 ay önce klomen kullandım sağ tafarta 2 adet 12  mm yumurta oluştuğunu söyledi doktorum ve ovıtrelle çatlama iğnesi yaptırdım adetime 6 gün var ne hamileliğe ne adete dair bir belirti yok aranızda ilk denemede hamile kalan varmı uykularım kaçıyor artık çıldırııcammm :

tuba_hkn

var tabii ben cok duydum.rahat olmaya calıs canım iğneden 15 gun sonra kanda cıkar eger hamıleysenn ok?

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

nrhn

ama tattlım hiç ağrı falan olmadı bnde sizce bu normal mi?

hacer ky

ARKADAŞIM 2 YUMURTAN 12 MM DEDİN DOKTOR SANA İĞNEYİ YAPMI DEDİ BENİM 5 YUMURTAM VARDI 16 MM 17 MM 13MM  11MM  7MM VE DOKTOR BANA DEDİ ÇOK ZAYIF YARIN GENE GEL ULTRASONA GİRCEKSİN DEDİ VE ERTESİ GÜN YUMURTALARIM 21 MM 19 MM 16MM 11MM VE 10 Dİ DEDİ BİRTANESİ İYİ GELİŞMİŞ