28 Nisan , 2024, 02:12:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

serserim

Alıntı yapılan: yyeeliz - 21 Haziran , 2012, 01:13:19
Alıntı yapılan: FINDIKCAN - 20 Haziran , 2012, 21:54:45
Alıntı yapılan: yyeeliz - 20 Haziran , 2012, 12:16:56
Alıntı yapılan: FINDIKCAN - 19 Haziran , 2012, 21:05:52
kızlar meraba. ben de anne aday adayı olarak yumurta çatlatma iğnesi yaptıran arkadaşlarla yazışma gereği duydum. 2 gün sonra iğne yaptırtacam. sizce 24 saat veya 36 saat olayı ne oluyor. benim aydınlatabilirmisiniz, ayrıca PKO lu olarak 2 yıldır bebişim olmuyor. acaba ne tavsiye edersiniz.
bende çatlama iğnesi kullandım 36.saatte dr.genelde öneriyo ve ertesi gün sonra günler gün aşırı deniyo inşallah emeğinin karşılığını hayırlısıyla alırsın :amin:

canım peki sen olumlu sonuç aldın mı?

evet canım RABBİME şükürler olsun 5 haftalık gebeyim hamd olsun RABBİME  :amin: :amin: :amin: :amin:
ALLAH isteyen herkeze hayırlısıyla sağlıkla nasip etsin tez vakitte  :amin: :amin: :amin:

canım Allah tamamını erdirsin inşallah sağlıklı bir gebelik yaşarsın canımmm

FINDIKCAN

bugün doktora gittim yumurtalıklar 18mm diğer 19mm olmuş çatlatma vermicem sadece gün verdi ilişki önerdi o günlerde inşalah olur rabbim  :amin:kızın çık datluymuş darısı başıma Allah kucağına alıp koklamayı nasip etsin inşallah

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: serserim - 21 Haziran , 2012, 13:01:06
Alıntı yapılan: yyeeliz - 21 Haziran , 2012, 01:13:19
Alıntı yapılan: FINDIKCAN - 20 Haziran , 2012, 21:54:45
Alıntı yapılan: yyeeliz - 20 Haziran , 2012, 12:16:56
Alıntı yapılan: FINDIKCAN - 19 Haziran , 2012, 21:05:52
kızlar meraba. ben de anne aday adayı olarak yumurta çatlatma iğnesi yaptıran arkadaşlarla yazışma gereği duydum. 2 gün sonra iğne yaptırtacam. sizce 24 saat veya 36 saat olayı ne oluyor. benim aydınlatabilirmisiniz, ayrıca PKO lu olarak 2 yıldır bebişim olmuyor. acaba ne tavsiye edersiniz.
bende çatlama iğnesi kullandım 36.saatte dr.genelde öneriyo ve ertesi gün sonra günler gün aşırı deniyo inşallah emeğinin karşılığını hayırlısıyla alırsın :amin:

canım peki sen olumlu sonuç aldın mı?

evet canım RABBİME şükürler olsun 5 haftalık gebeyim hamd olsun RABBİME  :amin: :amin: :amin: :amin:
ALLAH isteyen herkeze hayırlısıyla sağlıkla nasip etsin tez vakitte  :amin: :amin: :amin:

canım Allah tamamını erdirsin inşallah sağlıklı bir gebelik yaşarsın canımmm

aminnnnnnnn canım :amin: :amin: :amin: ALLAH razı olsun  :opucuk: RABBİM hepimizin yardımcısı olsun sağlıklı hayırlı gebelikler olsun  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

hayriye60

meraba canım bende çatlatma iğnesi oldum ama hamile kalamadım.benim hiç öyle sancım ağrım olmadı allahtan.ben çok rahat geçirdim hatta hamile olabilirim diye çok şüpelenmiş umutlanmıştım baya belirtilerim vardı hastalığıma birgün kala hasta oldum.1 gün erken oldum yani.bu ay bekleyecez birdaki ay tekrar iğneye başlayacağım.inşallah bu kez olur.ama çok hayal kırıklığı yaşadım çok üzüldüm.ama herşey allahtan yapacak bişey yok.

CAN TANEM

Hayriye iğneden kaç gün sonra adet oldun canım bende bu ay iğne vuruldum ama sonuç negatif oldu bugün 16 günüm hala bişey yok  :icon_scratch:

serap41

ben diane35 kullanıyodum polikistik over vardı şubatta evlendim bıraktım hap kullanmayı adetim hiç olmadı bırakınca bugün oldu hala yok :(

korunmuyrz da gebelik filan da yok napmalıyım acaba :(

serap41

bi de hani yumurtan büyümüş yumurtlama iğnesi filan diyosunuz ya nerden anlıyo yumurtanın durumunu, rahimden mi bakıyolar yoksa ultrasyonla mı

ayy

Alıntı yapılan: serap41 - 26 Haziran , 2012, 21:08:47
bi de hani yumurtan büyümüş yumurtlama iğnesi filan diyosunuz ya nerden anlıyo yumurtanın durumunu, rahimden mi bakıyolar yoksa ultrasyonla mı
SERAPCIM REGLİNİN 3 GÜNÜ DR GİT YUMURTA TAKİBİ YAPTIRMAK İSTİYORUM BEBEK DÜŞÜNÜYORUZ HENÜZ OLMADI DE...ZATEN O SENİ BELLİ ARALIKLARLA ÇAGIRIR...VAJİNAL ULTRASON YAPILIR CANIM GÖBKTEN GÖRÜLMEZ YUMOŞLARIN.İNŞALLAH HEMEN GELSİN MELEĞİN :amin: :amin: :amin:

doruk38

kılzar bende yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kaldım. İnş. sizede vesile olur. sizde hayırlısıyla hamile kalırsınız  :amin: :amin: :amin: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ilbikesultan

slm kızlar çok uzun bir aradan sonra tekrardan aranıza döndüm iki kere aşılama yaptırdım tutmadı ama simdi tüp bebek için hazırlıklara basladık büyük bir ihtimalle kasım ayımda tüp bebek uygulaması yapılacak hepinizin dualarını bekliyorum inşallah busefer hüsrana uğramam ve aranızda tüp bebek yaptırıpta hamile kalan varmı hepinizi kocaman öpüyorum :opucuk: :)
bebişim neolur atık gel daha fazla hasretlik çektirme bize:)

baltzi

kizlAR birsey soracagim ben catlattirma ignemi cumratesi gunu saat oglen 12 vurludum o gun atesimi olctum. 36.7. pazar gunu olctum. 36.8. ve bugun olctum 36.5 dusmustu. yumurtam catlamis mi oluyor bugun. yardimci olurmusunz.

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım çatlatma iğnesinden sonra 36 saat sonra yumurta çatlar... yumurtan büyük ihtimalle dün gece çatlamıştır, bugünü de değerlendir

baltzi

dun aksam ve bu sabah degerlendiridik.. artik hayirlisi ama catliyacagi gun isi dusmuyormu ole biliyordum.

ยรlคภ๓คz göภlüm

çatladıktan sonra ısı düşmüyor mu? ben de öyle biliyorum

baltzi

dunaksam catladiysa bugun dusmesi normal ozman yarin sabah bakacagim. sonr abakmiyoacagim. adet gunumu bekliyecegim artik.. cunku baktikca insan stese giriryor..