27 Nisan , 2024, 20:17:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

bayrak63

iğnenin.17.günündeysen.nasıl.4.haftalık.hamilesin.canım

HASRET!M S@N@

adet tarihine göre cnm öyle yoksa daha küçük

bayrak63

hımm.ona.göre.benim.5.hafta.olacak.o.zaman

ayy

slm kızlar nasılsınız :opucuk: :opucuk:dr dan geldim şimdi 3 yumoşum vardı solda 22 sağda 19 ve 10 boylarında saat 5 tede çatlatma iğnesi yaptıracağız bide progestron verdi akşam başlayacağm inşallah rabbim melekleimi gönderir bu ay kızlar  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:dua edinn teyzeleri :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

özlem35

Alıntı yapılan: ayy - 17 Nisan , 2012, 16:33:32
slm kızlar nasılsınız :opucuk: :opucuk:dr dan geldim şimdi 3 yumoşum vardı solda 22 sağda 19 ve 10 boylarında saat 5 tede çatlatma iğnesi yaptıracağız bide progestron verdi akşam başlayacağm inşallah rabbim melekleimi gönderir bu ay kızlar  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:dua edinn teyzeleri :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

hadi hayırlısı canım benim bu ay tutmai 4cm kit oluştu mayıs yına kaldık  :( :(
ALLAH'IM BANA VE BEBEK İSTEYEN HERKESE GÜZEL BEBİŞ NASİP EYLE AMİNNNN :)

ayy

Alıntı yapılan: özlem35 - 17 Nisan , 2012, 16:39:16

canım üzülme bende aralıkta yapmıstım 2 cm likte bende olmuştu iğneden olmuştu reglinle atarsın demişti ve gercekten reglimle attım korkma sende atarsın reglinle  :amin: :amin: :amin:hem üzlme bakalım topla kendini bu ay daha çok çalışma var :opucuk: :opucuk: :opucuk:

özlem35

Alıntı yapılan: ayy - 17 Nisan , 2012, 16:48:32
Alıntı yapılan: özlem35 - 17 Nisan , 2012, 16:39:16

canım yaa yüzümü güldürdün ya rabbim sennde yüzünü güldürsün inşaaallah wala hiç gülcegim yoktu  :ehi: :ehi: dgru söylüyosun adetim başladı bugün bitsin çalışmalara tam gaz dewam  :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi:

canım üzülme bende aralıkta yapmıstım 2 cm likte bende olmuştu iğneden olmuştu reglinle atarsın demişti ve gercekten reglimle attım korkma sende atarsın reglinle  :amin: :amin: :amin:hem üzlme bakalım topla kendini bu ay daha çok çalışma var :opucuk: :opucuk: :opucuk:
ALLAH'IM BANA VE BEBEK İSTEYEN HERKESE GÜZEL BEBİŞ NASİP EYLE AMİNNNN :)

ayy

kızlar mrb yine ben geldim saat 5 te iğnemi oldum gelince yemekten sonra çok yorgundum uymuşum biraz benm karnımın altında böyle kasıklarımda bi sancı var ağrıoyo :dontknow: :dontknow: :dontknow:aralıktada vurdurmuştum böyle olmamıştı :dontknow: :dontknow: :dontknow:şimdi niçin ol du ki :dontknow: :dontknow: :dontknow:hem iğne hemen etkisini göstrermi :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

nazlıyarim

hemen uyarılıor yum.merak etme içeride güzel şeyler oluyor  :occasion5:  22 olan yum.maşallah kocaman  :icon_thumright:  olmus zaten çok çalısın özeellikle sabah saatleri ve inşallah bebişin gelicek bu ay canım allahım hayırlısını versin  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

elfo

hiç korkma ayşecim o yumurtanın çatlıyor ya da çatlamak üzere olduğunun göstergesidir. bu ay olur inşaAllah  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ayy

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 17 Nisan , 2012, 23:45:16
hemen uyarılıor yum.merak etme içeride güzel şeyler oluyor  :occasion5:  22 olan yum.maşallah kocaman  :icon_thumright:  olmus zaten çok çalısın özeellikle sabah saatleri ve inşallah bebişin gelicek bu ay canım allahım hayırlısını versin  :amin:
çok teşekkürler canım biz aslında bu sabah çalışacaktık baktım iğneden sonra sancılarım arrttı çatladıgını düşündüm ve geceyi boş gecirmek istemedim kecırmamak için ama ikinciyi yarın sabaha yapcaz inşallah buluşturabiliriz yumoşla spermleri :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

ayy

Alıntı yapılan: elfo - 18 Nisan , 2012, 08:18:54
hiç korkma ayşecim o yumurtanın çatlıyor ya da çatlamak üzere olduğunun göstergesidir. bu ay olur inşaAllah  :amin:
inşallah elifcim  :amin: :amin:

mavişim80

[
çok teşekkürler canım biz aslında bu sabah çalışacaktık baktım iğneden sonra sancılarım arrttı çatladıgını düşündüm ve geceyi boş gecirmek istemedim kecırmamak için ama ikinciyi yarın sabaha yapcaz inşallah buluşturabiliriz yumoşla spermleri :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:
[/quote]

inş. canım kacırmayın zamanı ....yatabildiğin kadar yat kalkma.birde bi sağa bi sola dogru yat belinde mutlaka yastık olsun.ben bu ay öyle yaptım...inş. tutar     

ayy

:amin: :amin: :amin:inşallah tutar canım :amin: :amin: :amin:evet bende dikkat ediyorum pozisyon şekline inşallah buluşturabiliriz rabbimin izniyle bu ay :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

ayy

KIZLAR BİŞEY SORCAM BENM İĞNEYİ VURULDUGUM GÜN ÇOK AĞRIM VE AKINTIM OLMUŞTU SANIRIM CATLAMIŞTI YADA BEN ÖYLE SANDIM VE DEGERLENDİRDİK O GÜNÜ AMA DÜNDEN BERİ KUPKURU HİÇ BİŞEY YOK ÇATLAMADIMI YOKSA :dontknow: :dontknow:AMA BEN YİNEDE BOŞ DURMUYORUM ÇALIŞIYORUZ :dontknow: :dontknow: