27 Nisan , 2024, 23:26:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

mavişim80

[/quote]
inş.canım.benim.çok.ağrım.oldu.iğneden.sonra
[/quote]

canım ben iğneden sonra hiiç agrı cekmedim.allaha sükür sakin gidiyor.....hayırlısı tutar inşş.. ben şimdi nezaman gideyim adett günümn gecmesinimi bekliyeyim yoksa haftaymı baktırayım ?ne dersin??   

bayrak63

ben.adet.günümü.bekledim.bence.bekle.ama.yinede.sen.bilirsin.canım

bayrak63

benim.1.gün.geçti2.günü.gittim.kan.tahlili.yaptırdım.çıktı.canım.

mavişim80

bayrak63

mavişim80

bayrak63

beklemek.çok.zor.Allah.sabır.versin.inş...

mavişim80

Alıntı yapılan: bayrak63 - 14 Nisan , 2012, 13:20:48
beklemek.çok.zor.Allah.sabır.versin.inş...

ya öylede canım calısıyorum ya pek bi düşüncem olmuyor.evde bile normal hayatıma devam ediyorum kasmıyorum..işimi felan yapıyorum hatta yarın izinliyiö allah izin verirse o.odamın duvarını silmeyi düşünüyorum.sobalı benim evim..ondan sildm mi yeterli oluyor...tavanıda eşime bırakırım onu beceremem..düşünmemeye calısıyorum.....ama bazende deli gibi aklımdan cıkmıyor       

mavişim80

ilbikesultan

bayrak 63 arkadasım hamile kalmadan önce karın ağrın oldumu hiç sanki adet olcakmısın gibi ben nisanın 4 de aşılama oldum ve son 3-4 günden beri sanki adet olcakmısım gibi karnım ağrıyr adet günüm 17 si salı günü
bebişim neolur atık gel daha fazla hasretlik çektirme bize:)

özlem35

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 14 Nisan , 2012, 12:31:08
allah razıolsun burdaki arkadaslrdan gercekten dedğiğniz gibi cok güzel bi site cözüm bulamasalar bile en azından yanımızda bizim derdimizi bile düşünüyorlar.
canım ben manisa yeni bi doktor buldum şimdilik ona görünüyorum.bi sre buna tedavi olucam baktım olmadı sonuc alamıyorum ozaman dediğin doktora gelir görünürüm.suanda zaman izin süremde kısıtlı ondan zaman ayrımam okadar uzaga .....ama aklımda bulunsun gelişmelerden haberdar edersin benide...olmadı sonra gelir muayane olurum canım...
hos geldin arkadasım gel buyur katıl sohbetimize....
bayrak63 isim neydi arkadasım

tamam canım inşaallah tez wakitte hamile kalırız  :amin: :amin: :amin: :amin:
ALLAH'IM BANA VE BEBEK İSTEYEN HERKESE GÜZEL BEBİŞ NASİP EYLE AMİNNNN :)

destina06

destina06

urfadaymışsın hangi doktora gittin burda?

bayrak63