27 Nisan , 2024, 19:04:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

özlem35

Alıntı yapılan: bayrak63 - 14 Nisan , 2012, 11:54:48
ne.kadar.oldu.tedavi.göreli
canım benim tedawim henüz yeni mart başlarında klomen kullandım günde 2kez içiyodum 5 gün snr gittim dr.ma bana dedki çok güsel yumurtalıkların 20mm olması gerekirken 25 26 mm olmş ikiz olabilir dedi ama snr problem oldugunu gördü we ilaç werdi adetimn gelmesi için adetim geldi 5,ci günü gittim yine ilaç werdi 12.ci günü gittim tamm dedi artık igne wurucaz gittim igneyi aldım hmn wurdurdum işte bekliyrm pazartesi günü gidicem bakalım inşaallah güzel haberlerle gelirim  :amin: :amin: :amin: bide ben 3senelik ewliyim senin ne kadar oldu tedawin canım?ve kaç yıllık yada aylık ewlisin cnm?
ALLAH'IM BANA VE BEBEK İSTEYEN HERKESE GÜZEL BEBİŞ NASİP EYLE AMİNNNN :)

özlem35

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 14 Nisan , 2012, 11:59:30
ailem gaziemirde oturuyor yeni acılan optimumun orda :)b]

hadi yaaa daha dün akşam önünden geçtim canım :) ben bornowa tarafında oturuyrm canım

mavişim80

:occasion14: onlar orda bn manisadayım gelip gidiyorum hafta sonları ..ama herzaman olmuyor işte

bayrak63

özlem35

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 14 Nisan , 2012, 12:11:06
:occasion14: onlar orda bn manisadayım gelip gidiyorum hafta sonları ..ama herzaman olmuyor işte

öyle tabii canım herzaman gelinmio ama sen yine de şanslısın bence en azından manisa şükür ki yakın.bide bak ne dicem sana ben taa bornowadan gaziemir şifaya gidiyorum bu bebek tedawisi için canım sende haftaiçi bigün annene geldiginde git derim ben tawsiye üzerine gittim çok memnunum canım dr.mun ismi ışık hanım inan randewu almaya kalksan 3 hafta snr ya falan weriolar o kadar yogun yani canım.

özlem35

Alıntı yapılan: bayrak63 - 14 Nisan , 2012, 12:14:26
kimse.yokmu.konuşacak

konuşalım arkadaşım sende katıl sohbetimize istersen :)

özlem35

Alıntı yapılan: bayrak63 - 14 Nisan , 2012, 12:17:44
benim.11.ay.oldu.evleneli.3.kez.doktora.gittim.3.de.oldu.Allahın.izniyle.bende.klomen.kullandım.günde.2.kez.15.gün.iğne.oldum.şimdi.hamileyim.perşembe.günü.test.yaptım.daha.çok.yeni.Allah'a.şükür.sizede.nasip.etsin.inşaAllah...

hadi yaaa çok sewindim canım inşaallah saglıcakla kucagına almayı nasip etsn rabbim  darısı başımıza inşaallah  :amin: :amin: :amin:

bayrak63

bayrak63

bu.ay.olmasaydı.ara.vericektim.ben.aslında

bayrak63

iğne.olduktan.sonra.buradakii.yazıları.takip.ediyodum.hep.

bayrak63

özlem35

Alıntı yapılan: bayrak63 - 14 Nisan , 2012, 12:21:45
iğne.olduktan.sonra.buradakii.yazıları.takip.ediyodum.hep.

aynen bnde canıım ama çok güzel bi site.arkadaşlar çok ii inan ne derdin warsa anlat dinlerler sohbet ederler bugün cumartesi die az kişi war şuan

mavişim80

allah razıolsun burdaki arkadaslrdan gercekten dedğiğniz gibi cok güzel bi site cözüm bulamasalar bile en azından yanımızda bizim derdimizi bile düşünüyorlar.
canım ben manisa yeni bi doktor buldum şimdilik ona görünüyorum.bi sre buna tedavi olucam baktım olmadı sonuc alamıyorum ozaman dediğin doktora gelir görünürüm.suanda zaman izin süremde kısıtlı ondan zaman ayrımam okadar uzaga .....ama aklımda bulunsun gelişmelerden haberdar edersin benide...olmadı sonra gelir muayane olurum canım...
hos geldin arkadasım gel buyur katıl sohbetimize....
bayrak63 isim neydi arkadasım