Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

ayten

bende gecen ay oldum tutmadi yinde gelcek carsamba yine olucam insllah bu ay sonuc verr

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ilbikesultan - 07 Mart , 2012, 20:50:31
AMİN CANIM BU ÇATLATMA İĞNESİ VURULDUKTAN KAC GÜN SONRA GEBELİK TESTİ YAPILMASI GEREKİYOR :amin:

doktorum 12 gün sonra kanda çıkar demişti. bence adetinin gecikmesini bekle

Alıntı yapılan: ayten - 13 Mart , 2012, 22:42:18

bende gecen ay oldum tutmadi yinde gelcek carsamba yine olucam insllah bu ay sonuc verr

çocuğun kaç yaşında ?  inşallah tutar.... benim de bu 4. ayım gelecek ay aşılama yapılacak

ayten

3.5 yasinda kizimda hic sorunsuz hamile kaldim ama bu sefer ugrasiyom insllah bu ay tutar

sizin kac yasinda ? buarda benim doktor 3 ay daha denicez olmasa ozman asilma olucak dedi bu ay esimdende test istedi carsamba sonucunu getrin dedi hayrlisi olsun

ayten

arkadaslar erken test yapmayin ben gecen ay ilk kez vuruldum cok umitlendim adetime bir kac gun kala iki kez yaptim ve cok stres yaptim acba hamilemiyim diye en son adet oldum bu ay oyle yapmicam edet geciksin ondan sonra tahlil yapilmali bence

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ayten - 14 Mart , 2012, 13:54:11
3.5 yasinda kizimda hic sorunsuz hamile kaldim ama bu sefer ugrasiyom insllah bu ay tutar

sizin kac yasinda ? buarda benim doktor 3 ay daha denicez olmasa ozman asilma olucak dedi bu ay esimdende test istedi carsamba sonucunu getrin dedi hayrlisi olsun

:love9: oğlum  :love9: 6,5 yaşında.. biz de bu ay aşılama yapacaktık ama rahim filmi çekildiği için önümüzdeki ay aşılama yapılacak. oğlum bekletmeden gelmişti ikinci bebek biraz nazlı çıktı :k06:

ayten

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 14 Mart , 2012, 14:19:14
Alıntı yapılan: ayten - 14 Mart , 2012, 13:54:11

:love9: oğlum  :love9: 6,5 yaşında.. biz de bu ay aşılama yapacaktık ama rahim filmi çekildiği için önümüzdeki ay aşılama yapılacak. oğlum bekletmeden gelmişti ikinci bebek biraz nazlı çıktı :k06:

ben 3. ayim klomen kulnmakta ama doktorum 6 ay kulancaz olmasa aslama deniriz dedi ama cogu doktor 3 aydan fazla kolmen vermiyomus kafam karsti acikcasi .benim kizim sorunsuz hic bekletmeden geldi demeki ikinciler nazli oluyor :D

ayten

arkadaslar bu ay iknci ayim catlatma igenesi yaptim gecen ayda bu ayda   acayp bel agrim var surekli adet olmadan once nasil agri oluyor ya bu daha sidetlisi gecen ay doktora sordum igneden degil dedi yurtalarin cok buymustu ondan bu ay yumrtalrim normaldi ama 2 oldu catlatma ignesini yapali yine ayni sorunu yasiyorum adet olacakmis gibi agrim var adetime ise daha cok var 11 nisan adet tarih varmi boyle sorun yasayan birde yuzumde sivilce cikti baya ignenn etkisi olabilirmi

ayy

Alıntı yapılan: ayten - 24 Mart , 2012, 16:28:27
arkadaslar bu ay iknci ayim catlatma igenesi yaptim gecen ayda bu ayda   acayp bel agrim var surekli adet olmadan once nasil agri oluyor ya bu daha sidetlisi gecen ay doktora sordum igneden degil dedi yurtalarin cok buymustu ondan bu ay yumrtalrim normaldi ama 2 oldu catlatma ignesini yapali yine ayni sorunu yasiyorum adet olacakmis gibi agrim var adetime ise daha cok var 11 nisan adet tarih varmi boyle sorun yasayan birde yuzumde sivilce cikti baya ignenn etkisi olabilirmi
banada aralıkta çatlatma yapılmıştı canım (tabi ozaman spermlerde sorun oldugunu bilmiyorduk ve klomen vurulmamıştım kendiliğinden gelişen yumurtam için vurdurmuştutu drm)benmde o ay bel va kasık ağrım olmuştu bende hamilemiyim acaba diye düşünüştüm galiba iğne yüzündenmiş zaten ozaman spermlerde sıkıntı oldugu için hamile kalamamıışm..inşallah meleğiniz yapıyodur bu ağrıları  :amin:ve 12 gün gecmesini bekle canım çünkü iğnenin etkisiyle pozitif çıkyor

ayten

yok zaten hamile oldugumu dusunmuyorum:) 2 gun oldu vurali ama doktorun igene dedi ona sarsryorum bencede igneden bende acaba baska sorunumu var dedim.bende gecen ay iki kez test yapmistim ama bu ay takmiyorum doktorda normal yoldan olmaz deyince bu hic umursamicam.ins canim hepmize allahim nasip etsin bu ay bir mucize olsun bizim icin :amin:

ayy

Alıntı yapılan: ayten - 24 Mart , 2012, 20:46:02
yok zaten hamile oldugumu dusunmuyorum:) 2 gun oldu vurali ama doktorun igene dedi ona sarsryorum bencede igneden bende acaba baska sorunumu var dedim.bende gecen ay iki kez test yapmistim ama bu ay takmiyorum doktorda normal yoldan olmaz deyince bu hic umursamicam.ins canim hepmize allahim nasip etsin bu ay bir mucize olsun bizim icin :amin:
evet canım ağrının olması normal tabi kişden kişiyede dğişebilirde.mucizen bu ay gelir ve seni asla bırakmaz inşallah tatlım :amin: :amin: :opucuk:

ilbikesultan

ayten canım çatlatma iğnleri ağrılara ve kramplara neden oluyor ben 3 ay vuruldum ve heray çok siddetli ağrılar gördüm ama sonuclar hep negatif cıktı ama artık bu ay asılamaya geçiyoruz neolur bana çok dua edin rabbim tüm istiyenler evlat sahibi yapsın :amin:
bebişim neolur atık gel daha fazla hasretlik çektirme bize:)

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ilbikesultan - 25 Mart , 2012, 23:19:28
ayten canım çatlatma iğnleri ağrılara ve kramplara neden oluyor ben 3 ay vuruldum ve heray çok siddetli ağrılar gördüm ama sonuclar hep negatif cıktı ama artık bu ay asılamaya geçiyoruz neolur bana çok dua edin rabbim tüm istiyenler evlat sahibi yapsın :amin:
inşallah senin  ve isteyen tüm bayanların bebişleri gelir... önümüzdeki bana da aşılama yapılacaktı doktor tedaviye gerek yok doğal yoldan hamile kalırsın dedi

ayten

Alıntı yapılan: ilbikesultan - 25 Mart , 2012, 23:19:28

ins tez zamanda hamile kalirsin canim  :amin:bende bu nisanda rehim filmi cekilecek maystada asilama ins allah kismet ederse

ilbikesultan

amin canım inşallah rabbim tüm istiyenlere evlat versin benide bunların içinden ayırmasın çok zorlu ve sıkıntılı bir süreç bide dış etkenler rahat bıraksa :amin:
bebişim neolur atık gel daha fazla hasretlik çektirme bize:)

dilekibrahim

iğne bende kist yaptı malesef hemde iki tane biri 45.0 mm diğeri 33.2 mm bu ay hamile kalamassam adetle stılır mı yoksa doğum kontrol hapı kullanmam gerekir mi :dontknow: :dontknow: