27 Nisan , 2024, 18:58:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ilbikesultan - 22 Şubat , 2012, 22:23:24
SLM ARKADASLAR ÇATLATMA İĞNELERİ EVDE YAPILAN GEBELİK TESTLERİNDE POZİTİF SONUC CIKMASINA NEDEN OLURMU BU KONU HAKKINDA BENİ BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM :'(

iğneden oniki gün sonra test doğru çıkarmış

elfo

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 18 Şubat , 2012, 13:46:22
bugün doktora gittim, yumurtam çatlamış; rahim  duvarı da kalınlaşmış doktor bu da çok iyi dedi... inşallah bu ay sonuç alırız.
doktora "karından baksanız olur mu" dedim... o da olur dedi...hemşire de "hazırlıklı mı değilsin" dedi... ben de "yooo ondan değil daha sabah duş aldım bu soğukta tekrar duş alamayacağım" dedim...  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

İlgimi çeken bi cümle var ben hiç alttan muayene olmadım ondan soruyorum. Alttan muayene olunca gusül abdesti almak gerekiyor mu?
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

sevda46

canım ben alttan muayene olduktan sonra hep alırım gusül abdestini

elfo

peki şart mı? yoksa için rahat olsun diye mi alıyorsun?

mutluluk

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 23 Şubat , 2012, 08:22:53
Alıntı yapılan: ilbikesultan - 22 Şubat , 2012, 22:23:24
SLM ARKADASLAR ÇATLATMA İĞNELERİ EVDE YAPILAN GEBELİK TESTLERİNDE POZİTİF SONUC CIKMASINA NEDEN OLURMU BU KONU HAKKINDA BENİ BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM :'(

iğneden oniki gün sonra test doğru çıkarmış

merhaba canım.ben çatlatma iğnesi çok yaptırdım ama test falan yaptırmadım hani pozitif görem.ama bir arkadaşımda öyle olmuş çatlatma iğnesinden dolayı evde test yapmış pozitif çıkmıştı.ama yine hastalandı sonra.inş senin öyle olmaz.

mutluluk

Alıntı yapılan: elfo - 23 Şubat , 2012, 09:02:34

elifcim ben hep abdest alırım içim rahat etmez çünkü alınması gerektiğini biliyorum fitil bile aldığımda gusül abdestimi alıyordum ama inan çok zor oluyordu.her defasında banyo yapmak hele birde işe gelmek vardıya uffff tam allak bullak oluyordum hee :BangHead:

mutluluk

valla o iğnelerde ben çatladım o yumurtalar çatlamadı ya ona yanarım :toothy10: :toothy10: :toothy10:

elfo

Alıntı yapılan: mutluluk - 23 Şubat , 2012, 09:12:28
Alıntı yapılan: elfo - 23 Şubat , 2012, 09:02:34

elifcim ben hep abdest alırım içim rahat etmez çünkü alınması gerektiğini biliyorum fitil bile aldığımda gusül abdestimi alıyordum ama inan çok zor oluyordu.her defasında banyo yapmak hele birde işe gelmek vardıya uffff tam allak bullak oluyordum hee :BangHead:

ben evliliğimin 2. ayında fitil kullanmıştım hiç abdest almadım  :-ooo

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar fetva sitesinde bunu buldum

Soru: Kadınlar doktora gidip özel muayene/jinekolojik muayene olduktan sonra gusül abdesti almaları farz mıdır?
Cevap: 
Jinekolojik muayeneden sonra gusül abdesti almak şart değildir. Namaz kılınacağı zaman abdest alınması yeterlidir. Guslü gerektiren durumlar; cinsel ilişki, rüyada veya uyanıkken boşalma ve kadınların adet ve lohusalık bitimidir.

HASRET!M S@N@

BEN ADETLİ BİLE OLSAM MUAYENEDEN GELİNCE ABDEST ALIRIM MUTLAKA

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de alıyorum o olayın takva boyutu oluyor o zaman

ilbikesultan

slm iyi aksamlar arkadaslar yarın ikinci çatlatma iğnesini vurulacam neolur bana dua edin bu sefer ümitlerim boş çıkmsın :icon_pale:
bebişim neolur atık gel daha fazla hasretlik çektirme bize:)

melek100lü

İNŞALLAH BU DEFA TUTAT CANIM DUALARIMIZ SENİNLE :amin:

ilbikesultan

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM RABBİM TÜM EVLAT SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERE VERİR İNŞALLAH ;)
bebişim neolur atık gel daha fazla hasretlik çektirme bize:)

mrym

Alıntı yapılan: ilbikesultan - 01 Mart , 2012, 18:47:15
slm iyi aksamlar arkadaslar yarın ikinci çatlatma iğnesini vurulacam neolur bana dua edin bu sefer ümitlerim boş çıkmsın :icon_pale:
sslmmm cnm bende bu ay ikinci çatlatma iğnemi vuruldum adetime 1 hafta var inş herkesin tutar=))