Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

EMEL 26

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 12 Şubat , 2012, 14:37:45
Emelcim inşAllah bidaki ay yüzün güler tatlım klomeni ben burdan okuduğum kadarıyla çoğu kişiye yaramadı hatta biçok arkadaşımız klomen kullandığı ay kist oluştu o yüzden kesinlikle iğne ondan hem daha etkili hemde genelde yumurtalar büyüyor umarım sendede vesile olur  :amin:
inşallah canım  :amin:
:k06:iğnegi bilmiyorum bu ay ilk defa kullanıcam biraz pahalıymış sanırsam parasında değilim işe yarasın bebişim gelsinde :opucuk:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

EMEL 26

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 12 Şubat , 2012, 14:37:45
Emelcim inşAllah bidaki ay yüzün güler tatlım klomeni ben burdan okuduğum kadarıyla çoğu kişiye yaramadı hatta biçok arkadaşımız klomen kullandığı ay kist oluştu o yüzden kesinlikle iğne ondan hem daha etkili hemde genelde yumurtalar büyüyor umarım sendede vesile olur  :amin:
Alıntı yapılan: güzgüneşim - 12 Şubat , 2012, 17:34:41
Alıntı yapılan: EMEL 26 - 12 Şubat , 2012, 14:15:23
bu seferde işi yaramadı benimki  :'(

dr um klomeni değil  büyütme iğnesi kullanalım dedi önümüzdeki ay denicem bu ay rotar kararı verdim
ben de gelecek ay iğneye başlayacağım
hadi hayırlısı canım inşallah :amin: :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

sevda46

arkadaşlar bende klomen +çatlama ignesi olup hamile kaldım ama 9 haftalıkken kalbi durdu hayırsısı
klomenin zararını görmedim bende hiç kis yapmadı doktor kontrolünde oldugun müddetçe problem yok şimdi tekrar başladım dua edin bana  :flowers:

ยรlคภ๓คz göภlüm

arkadaşlar  dün öğlen 12:00 da iğneyi yaptırdım.. aşırı derecede baş dönmesi ve mide bulantısı var.. sizde  de böyle şeyler  oldu mu?

doruk38

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 17 Şubat , 2012, 10:27:34
arkadaşlar  dün öğlen 12:00 da iğneyi yaptırdım.. aşırı derecede baş dönmesi ve mide bulantısı var.. sizde  de böyle şeyler  oldu mu?

ayşecim bu normal. çatlatma iğnesi kana betahcg salgılattırıyo sende hamilelik belirtisi yaşıyorsun. bu olumlu bişey. bende de felaket uyku ve bulantı yapmıştı. bir hafta kadar sürmüştü.

ยรlคภ๓คz göภlüm

evet resmen hamile gibiyim...  :ehi: :ehi: :ehi:

ben gidiyim de bir test yapayım gerçek olmasa da sonuç kesin pozitif çıkacak :toothy10: :toothy10: :toothy10:

doruk38

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 17 Şubat , 2012, 10:36:26
evet resmen hamile gibiyim...  :ehi: :ehi: :ehi:

ben gidiyim de bir test yapayım gerçek olmasa da sonuç kesin pozitif çıkacak :toothy10: :toothy10: :toothy10:

++++ İNŞALLAH 14 GÜN SONRA GÖRÜRSÜN BUNLARI

Nezo

Benim Doktorum Hiç Şansa Bırakmadı Klomenin Muadili Bir İlacın Ardından Büyütme İğnesini Yaptırdı Ardından Da Çatlatma Aşısını Özeldi Bunlar Ssk Karşılamıyor. Sonuç : 15 Haftalık Gebeyim  :amin: Darısı Size Olsun İnşallah  :flowers:

ยรlคภ๓คz göภlüm

gelecek bana da büyütme iğnesi yapılacak... ucuz olan çatlatma iğnesinden piyasada yok

serserim

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 17 Şubat , 2012, 10:27:34

YAPAR CANIM BANADA YAPMIŞTI SONUÇTA HORMON YÜKLENİYOR VUCUDUNA RAHAT OL OLUR HADİ HAYIRLISI İNŞALLAH 15 GÜN SONRA GÜZEL HABERİNİ VERİRSİN CANIM :binkybaby: :binkybaby:

ยรlคภ๓คz göภlüm

18 Şubat , 2012, 13:46:22 #1092 Son düzenlenme: 18 Şubat , 2012, 19:05:18 güzgüneşim
bugün doktora gittim, yumurtam çatlamış; rahim  duvarı da kalınlaşmış doktor bu da çok iyi dedi... inşallah bu ay sonuç alırız.
doktora "karından baksanız olur mu" dedim... o da olur dedi...hemşire de "hazırlıklı mı değilsin" dedi... ben de "yooo ondan değil daha sabah duş aldım bu soğukta tekrar duş alamayacağım" dedim...  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

mrym

slmmm kızlarr bende bu ay 2nci çatlatma iğnemi öğlen yaptım hayırlısı bakalım dün doktora gittim doktor bana erken yumurtlama olmuş heralde sıvı var dedi hemen gidin ilişkiye girin dedi:=)) yaptık bizde .. işte bugünde iğnemi yaptım doktor yarın gece 12den sonra ilişki verdi ama iğnenin içinde yapıldığı gün ve ertesi gün ilişki yazıyo napsamki

ilbikesultan

SLM ARKADASLAR ÇATLATMA İĞNELERİ EVDE YAPILAN GEBELİK TESTLERİNDE POZİTİF SONUC CIKMASINA NEDEN OLURMU BU KONU HAKKINDA BENİ BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM :'(
bebişim neolur atık gel daha fazla hasretlik çektirme bize:)