Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

mavişim80

catlatma iğnesi yaptırdım bende ama benim bünyem kaldırmadı burun kanaması yasadım 1 hafta.bu iğneyi bilinçsiz kullanmayalım benim doktoruım ilk a cocuk istiyoruz diye gittik yumurtaları gördü hemen vereyim dedi catlatma iğnesi deidi yazdı bende o an cahil geldim arastırmadım gecen sene bu aylarda yasadım bunu...

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 09 Şubat , 2012, 11:07:01
Alıntı yapılan: güzgüneşim - 09 Şubat , 2012, 11:05:18
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 09 Şubat , 2012, 09:50:36
Alıntı yapılan: mrym - 08 Şubat , 2012, 14:54:09
kızlarrrr yaaa adet oldum bugün:(( yarındı aslında günüm çokk sinir oldumm ya çok umutlanmıştım çatlatma iğnesiyle yarın doktora gidicem artık doktor adet olunca gel demişti bi bakalım artık napck heralde yine çatlatma iğnesi olurum dimi
Umudunu Yitirme Bende 3.cü Ayımda Hamile Kaldım. İlk Ay Hüzün Oluyo Sonraki Ay Alışıyorsun Canım

evet canım ya insan alışıyor benim 3. ayım ve  bu ay da ümidim yok...
Ne Zaman Adet Günün

canım daha adetime çok var 26 şubat

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 09 Şubat , 2012, 12:24:10
catlatma iğnesi yaptırdım bende ama benim bünyem kaldırmadı burun kanaması yasadım 1 hafta.bu iğneyi bilinçsiz kullanmayalım benim doktoruım ilk a cocuk istiyoruz diye gittik yumurtaları gördü hemen vereyim dedi catlatma iğnesi deidi yazdı bende o an cahil geldim arastırmadım gecen sene bu aylarda yasadım bunu...
acaba nasıl bir sorun oldu ki ben üç kez yaptırdım karın ağrısı dışında birşey yaşamadım... karın ağrısı da iğne işe yaradığı için oluyormuş

doruk38

ben karın ağrısı hiç hissetmedim  :dontknow: :dontknow: :dontknow:  ilk kez duyyorum. çok fazla akıntım oldu okadar

Nezo

Ben ilk Ay İlişkiden Sonra Bağıra Bağıra Ağladım Benim Çok Ağrım Oldu. Sonraki Aylarda Olmadı Ama

mavişim80

kişiden kişiye değişiyor da diyebiliriz...bunu iyi arastırırsaanız hamile kalamaynlar için veriyorlar....

sevda46

bende çatlama ignesi yaptırdım ilk yaptırdığımda hamile kaldım ama 9 haftalıkken kalp atımı durdu 6 ay oldu bu ay yine tedaviye başladım çatlama ignesi yaptırdım bakalım hayırlısı

ยรlคภ๓คz göภlüm

sevda46

ilbikesultan

iyi aksamlar çatlatma iğnesi yaptırdıktan sonra bel ağrısı çeken varmıydı ben iki günden beri bel ağrısı cekiyorum.
bebişim neolur atık gel daha fazla hasretlik çektirme bize:)

ยรlคภ๓คz göภlüm

bel, kasık ve karın ağrısı olabiliyor ben de salı günü yaptıracağım

ilbikesultan

bebişim neolur atık gel daha fazla hasretlik çektirme bize:)

EMEL 26

bu seferde işi yaramadı benimki  :'(

dr um klomeni değil  büyütme iğnesi kullanalım dedi önümüzdeki ay denicem bu ay rotar kararı verdim
Kızlarımla hayat çok güzel💖

@@@gözde@@@

Emelcim inşAllah bidaki ay yüzün güler tatlım klomeni ben burdan okuduğum kadarıyla çoğu kişiye yaramadı hatta biçok arkadaşımız klomen kullandığı ay kist oluştu o yüzden kesinlikle iğne ondan hem daha etkili hemde genelde yumurtalar büyüyor umarım sendede vesile olur  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 12 Şubat , 2012, 14:15:23
bu seferde işi yaramadı benimki  :'(

dr um klomeni değil  büyütme iğnesi kullanalım dedi önümüzdeki ay denicem bu ay rotar kararı verdim
ben de gelecek ay iğneye başlayacağım