27 Nisan , 2024, 16:59:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

DoctorGunel

RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

ilbikesultan

slm arkadaslar çatlatma iğnesi ile haile kalan varmı acaba  :dontknow:
bebişim neolur atık gel daha fazla hasretlik çektirme bize:)

serserim

Alıntı yapılan: ilbikesultan - 07 Şubat , 2012, 17:43:52
slm arkadaslar çatlatma iğnesi ile haile kalan varmı acaba  :dontknow:

canım ben 2 kere denedim olmadı ama sen yaptırıcaksan inşallah tutar canım hayırlısı

ilbikesultan

GECEN AY KLOMEN KULLANDIM OLMADI BU AYDA HEM KLOMEN HEM İĞNE VURULDUM BAKALIM BEKLİYORUZ DR UM AŞILAMAYA GEÇMİYOR SORUN OLMADIGINI SÖLÜYOR AMA EVLENELİ 6 SENE OLDU SORUN YOKSA NEDEN OLMUYOR :)

serserim

Alıntı yapılan: ilbikesultan - 07 Şubat , 2012, 17:57:13
GECEN AY KLOMEN KULLANDIM OLMADI BU AYDA HEM KLOMEN HEM İĞNE VURULDUM BAKALIM BEKLİYORUZ DR UM AŞILAMAYA GEÇMİYOR SORUN OLMADIGINI SÖLÜYOR AMA EVLENELİ 6 SENE OLDU SORUN YOKSA NEDEN OLMUYOR :)

ah canım benim bende bir bilsem bizede 2 senedir problem yok diyolar bir düşük birde kimyasal gebelik yaşadım bende ilk hamileliğimi klomenle kaldım düşükten sonra yine kullandım kist yaptı aşılamayı şu yönden savunuyorum aşılamada kaliteli spermler ayıklanıyor o yüzden sıcak bakıyorum ben 1 kere yaptım olmadı ama rahimimde polip çıktı oda hamileliğe engel ve düşüğe neden oluyormuş yaptınmı canım çatlatma iğnesini :binkybaby:

ilbikesultan

evt yaptırdım canım şimdi bekliyoruz bide progestan verdi cuma sabahı baslıcam 3 tane yumurta var dedi iğneden sonra üçüde çatlamıs fakat muthiş bir sancı yaptı :binkybaby:

ilbikesultan

rabbim tez zamanda tüm istiyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin bizleride içinden eksik etmesin :dontknow:

doruk38

ilbikesultan

TEBRİK EDERİM İNŞALLAH RABBİM TEZ ZAMANDA BANADA VERSİN:)

doruk38

mrym

slm kızlar bende 21 ocakta çatlatma iğnesi oldum bugün 17nci gün sol kasığımda ara ara ağrıoluyo bi de kasıklarım sertleşti innşşş bu ay tuta 8nci ayımızbu ay rallah isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin bebişleri=)

elfo

8. ayınız mı? korunmayı bıraktıktan ne kadar süre sonra tedaviye başladınki? ben de bu ay 8. ayımdayım daha önce 2 kere doktora gittim sorun yok dediler. eşim de 1 yılı doldurmadan artık doktora gitmeyelim diyor. tabi vakti saatini sadece Rabbim bilir ama tedbir alma açısından acaba geç mi kalıyorum ki?
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

mrym

cnm biz 8 aydır korunmuyoruz ikimizdede hiçbir sorun yok 1yılı geçince başlanıyo tedaviye ama doktor bize bıraktı bizde bi deneylim dedik

elfo

hayırlısı olsun Rabbim bekletmeden nasip etsin inşaAllah
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de yarın iğne olacağım bu üçüncü ayım