27 Nisan , 2024, 13:42:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

DERYATİLGAN

kızlar pregly 5000 ankarada olanlar için söylüyorum keçiörende keçiören eczanesinde var kurum karşıladıktan sonra 7 lira fark  veriyorsunuz.bilgilerinize çok aramayın.......

mavibalon

pregnyl'e ihtiyacı olan varsa bende 2 adet 5000lik var.
vurulmaya gerek kalmadan hamile kaldım.
ihtiyacı olan varsa özelden yazabilir.

hasibe 29

hasibe 29

papatya62

SLM KIZLAR BEN 1 YILLIK EVLİYİM İLK DEFA BU AY KLOMEN KULLANDIM VE ÇATLAMA İĞNESİ YAPILDIM.ŞİMDİ GÜM AŞIRI İLİŞKİ VERDİ BAKALIM ALLAHIM NE OLUR İSTEYEN HERKESE BANADA NASİP ET.BEKLEMEK ÇOK ZOR HER AY UMUT UMUT.HYELEDE NEGATİF SONUCU GÖRMEK ÇOK YIKICI İNŞALLAH BU AY GÜZEL HABERLER VERİRİM BAKALIM MEVLAM NEYLER NE EYLERSE GÜZEL EYLER AMA BENİM ARTIK PSİKOLOJİM ÇOK BOZULDU  KENDİMİ ÇOK EZİK HİSSEDİYORUM:((

DERYATİLGAN

aynen bende ezik hissediyorum ortamlardan kaçıyorum özellikle hamilelerden :caca: bende bu ay çatlama iğnesi vuruldum pregly 5000 adetime 10 gün var bakalım ne olacak allahtan hayırlısı.

nesssli

inşallah ikinizde hamiş kalırsınızz kıslarrr  :love9:

DERYATİLGAN

nesssli

arkadaşım ben bu ay kendime son şansı tanıdım olmazsa tıpış tıpış dr a gidicem 1,5 yıl oldu bekliyorum martta kimyasal gebelik geçirdim hala bekliyorum işte  :love9:

DERYATİLGAN

niye o kadar bekledin ki ihmal etme sakın

nesssli

dr a gittim canım ya rahime falan bakıldı ilk etapta herşey güzel iyi dedi dr ama benim eşimin problemi var sanırım  :honk:

papatya62

slm deryatilgan benimde adetime 10 gün var dr perşembe günü ilişki verdi cuma çatlatma iğnesi yapıldı ve cumartesi tekrar ilişki verdi daha sonra kendi isteğinize göre gün aşırı devam edersiniz dedi perşembe ve cumartesi gününü değerlendirebildik  fakat eşim pazar günü il dışına çıktı acaba diğer günleri kaçırdık anlıyacağınız.bilgisi olan varsa beni aydınlatırsanız sevinirim.iyi niyetlerini vu duaları eksik etmeyen arkadaşlara tşkkürler.

papatya62

nesli sağol canım allah isteyen herkese nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın.allahım ne kadar zormuş senelerce bekleyenler nasıl bekledi acaba allah onların yar ve yardımcısı olsun

hasibe 29