Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

Alıntı yapılan: duru_0 - 08 Temmuz , 2009, 19:58:43
selam arkadaşlar, bende bugün çatlatma iğnesi vuruldum..doktor yumurtamın 17,1 mm olduğunu söyledi...biraz daha büyük olsa daha iyi olurdu dedi..ve doktorum yarın tatile gideceği için çatlatma iğnesini bugün yaptı:((acaba tututarmı? 2 gün daha beklese dahamı iyi olurdu acaba:??
selam durucum aramıza hoşgeldin
çatlatma iğnesi hiç vurulmadığım için cevap yazamayacağım ama arkadaşlar eminimki seni aydınlatacaktırlar
can dediklerim....

мiŁenα.

mrb duru hg canım aramızaaa...

ben vuruldum hemde cok ama yıne yumurta buyuklugun okadar kotu gelmedı benımkıde okadardı nerdeyse vurdu ve ıyde oldugunu solemıstı

:love9: :love7: :love9:

..BahaR●●

bende vurullmuştum ama sonuççç negatif ama sendede olcak die bişey yok kısmet işi.....

мiŁenα.

bende vuruldum 3 ay lık tedavı gordum ama sonuc husran :sad1: :sad1:

duru_0

inşallah tutar kızlar..sonuç henüz belli deeğil ama içimden bir his tutmadığını söylüyoo:((

мiŁenα.

perçem

Alıntı yapılan: ♥ღ♥∂üş ρєşιη∂єღ♥ღ - 10 Temmuz , 2009, 20:36:33
bende vuruldum 3 ay lık tedavı gordum ama sonuc husran :sad1: :sad1:
:icon_scratch:bende 3 ay vuruldum çatlatma iğnesi ama sonuç sıfır canım bu ay aşılama yaptırıcam
meleğim gelde hasretimi bitir

мiŁenα.

benımde sıra asılmadaydı sonuc oranı dusuk dıye gerke duymıcam dırek tup bebek yaptırcam

perçem

Alıntı yapılan: ♥ღ♥∂üş ρєşιη∂єღ♥ღ - 21 Temmuz , 2009, 11:20:15
benımde sıra asılmadaydı sonuc oranı dusuk dıye gerke duymıcam dırek tup bebek yaptırcam
inşallah tüpe gerek kalmadan hamile kalırsın canım

мiŁenα.

hanne

kılzar ben cuma günü çatlatma iğnesi vurundum dün ilişkiye girdiğimizde kasıklarım da acaip bi ağrı oldu sürekli hemde işkence gibiydi sizce neden olabilir bunu yaşayan varmı?

perçem

Alıntı yapılan: zeynica - 21 Temmuz , 2009, 15:34:46
kılzar ben cuma günü çatlatma iğnesi vurundum dün ilişkiye girdiğimizde kasıklarım da acaip bi ağrı oldu sürekli hemde işkence gibiydi sizce neden olabilir bunu yaşayan varmı?
canım bende kullandım çatlatma iğnelerinden ama senin dediğin gibi bişey olmadı inşallah tutmuştur bebişin :hieyt:

hanne

inş canım ya artık çok yoruldumm :crybaby2:

ruhnaz

valla bende 2 kez yaptırdım sonuç yok inanmıyorum yaptırmıycam artık olursa kendiliğinden olsun

мiŁenα.

camnım kasıklarında agrı olmasa anormaldır

normal o agrılar yumurtaların catlıyo falan benımde oldu normal dedı

agrımaması anormalmıs