27 Nisan , 2024, 23:20:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

KATYUSA

BENDE YİYCEM KAFAYI CANIM BENDE 1NİSANDA OLDUM GEÇEN AY ÇOK İNANMIŞTIM BELİRTİLERİMDE ÇOK FAZLAYDII AMA OLMADII O GÜNÜ HİÇ UNUTMAM HASTANEDE BATILICAKTIM BANKAYA ZOR GELDİM ÖLÜYOM SANDIM GEECEDE AĞLAYA AĞLAYA BİTİRİDM KENDİMİ AMA SONUŞ DEĞİŞMEDİ TABİİİ BAKALIM BU AY NE OLACAKK EVEVT ERKEKLER ÇOK RAHAT KADIN ÇEKİYO HERŞEYİ STRESİDE KADIN ÇEKİYOOO

g_ülten

merhaba arkadaşlar bende igne olacam ama pazartesi dr.kontrolünden sonra verecek çatlama olmasa bana ovitrellemi verece prengly mi verecek belli degit fiyatları araştırdım ovitrelle 85ytlden bahsediyo sizce bu fiyat dogrumu dogruysada ssk karşılıyomu lütfen kullanan arkadaşlar bana cevap verin  :toothy10:

hanedan

g_ülten arkadaşım ben 75 e aldım ssk karşılamadı özel aldık.hakkında hayırlısı inşallah.doktorun ne şekilde dediyse o şekilde vurdurmanı tavsiye ederim..yoksa işe yaramıyor:(

nilsu24

Selam arkadaşlar ben de 2 yıllık evliyim,adet üzensizliği oldu evliliğimin 3.ayından sonra,doktora gittim scynol progynova yani adet düzenleyici bi ilaç verdi 21 günlük bi ilaç,6 ay kullanılması gerekiyomuş,6.cıya geçicem bugün eğer mayıstada bebek olmazsa bana yumurtalıkları uyarmak için bişiler yapıcakmış anlamadım,ama bilmiyorum valla iyice hüsranlardayım

goncagul

hosgeldın canım valla ben 1 yıldır tedavı goruyorum duzene gırmedı o yuzden de bebısım olmuyor bak en son subat 4 te oldum adet o gun bu gundur doktoru bıraktım ama gıtcem tekrar degıstırcem doktoru

bebis02

MRB. BEN ARANIZA YENİ KATILDIM GEÇEN AY OVİTRELLE İĞNE VURULDUM VE BUGÜN REGL GUNÜM UMARIM REGL OLMAM VE HAMİŞ OLMUŞUMDUR RABBİM BEBİŞ İSTİYENLERİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

hilal hfaf

arkadaşlar yeniyim yardım eermisiniz yada tecrübelerinizi paylasın lutfen

ruhnaz

ya ben de geçen ay klomen kullandım ardından iğnemi yaptırdım ama ne yazık sonuç negatif çok üzülüyorum bu ay yine deniycem

ruhnaz

bende klomen ve iğnesini yaptırdım geçen ay ama yine olmadı çok üzülüyorum :crybaby2:

мiŁenα.

tatlım ben suan ılac tedavısı goruyorum ve catlatma ıgnesı vuruyolar

fakat
ben catlama oldumu dıye dr gıtmedım regl olunca gıdıyorum ozman doktor demsııtı bana catlama oldu veya olmadıı dıye yıne daha ıyı bılen arkadaslar sana yardımcı olur tatlımmm .... :amin: :amin:

:love9: :love7: :love9:

gülay t.

Canım bu sana bağlı adetine birkaç gün kala veya biraz geçtikten sonra kan testi yaptırırsan varsa muhakkak çıkar. Ama idrar testi için biraz geçmesini bekle adetinin daha gerçekçi sonuç alırsın.

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

..BahaR●●

ÇATLATMA İĞNESİNİN ÜZERİNDEN 13 GÜN GEÇİCEK 14.GÜN KAN TESTİ YAPTIRIRSAN ÇIKAR AMA ECZANEDEN GEBELİK TESTİ ALIRDA YAPARSAN VARSA BİLE ÇIKMAZ ÇÜNKÜ ERKEN OLMUŞ OLUYOR.........

nagişşş

merhaba klomen ve pregnyl kullanan varmı.ben iki aydır kullanıyorum.ne olacak diye düşünmekten kafayı yiyeceğim.